чуствате ли се чужденки там кaдето живеете и как сте с акцента

  • 5 085
  • 121
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 423
немкиня няма да стана" #Shocked


Цум Глюк!!!

# 91
....
Ще говори с уелшки акцент. Laughing

УЖАС  Laughing Laughing Laughing Crazy. А може направо и на уелшки да ти проговори, ако в областта, в която живее свекито ти наблягат на него.  #Crazy Laughing

# 92
...А мен една колежка веднъж ме пита, ама не съм ли азиатка  #Crazy  newsm78
hahaha hahaha Joy Joy hahaha hahaha
Къде пък видя азиатско в тебе Thinking Laughing

# 93
  • Мнения: 980

А мен една колежка веднъж ме пита, ама не съм ли азиатка  #Crazy  newsm78

Aбе в Торонто аzиатци нямате ли, че да направят сравнение? doh
Мене ме мислят zа италианка,че ми бил "италиански" акцента. smile3534
А като кажа,че съм от България, 5 минути след това ме питат  "А вие в Румъния..."Мнооого се нервя smile3511

# 94
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
На мен пък ми казват: Не ти ли липсва Унгария? Close
Знам ,че думите България и Унгария много си приличат по изговаряне, ама чак пък толкоз.....

# 95
  • Мнения: 1 017
Мен като ми видят името и ме питат дали не съм рускиня Mr. Green  Mr. Green
Ама хич не ми прави впечатление де:)))
Иначе на улицата явно им приличам на парижанка 4470 newsm47, защото не минава ден в който да не ме питат куде се намра тази улица или онази:)))
И като им отговоря на английски направо умират от срам:))))) smile3532 newsm48

# 96
  • Мнения: 6 390
Аз си се чувставм като у дома си тука  Laughing Laughing Laughing Толкова съм свикнала вече , че като отидеме в София при нашите и точно до три дена започвам да си задавам въпроса / още колко ми остава докато се прибера вкъщи  Crazy Crazy
Със сигурност чехкиня никога няма да стана / а и не ми се иска/ но имам своите приятелки тука , своята среда, живот и съпруг и бебче , и това ме кара да се чувствам щастлива тук и сега  newsm76 Two Hearts  loveuuu  babyuu smile3541
Харесвам си жибота такав какавто е и ако можех да се върна с десет години  назад, пак бих избрала същия път newsm35 newsm35 newsm35 dancing dancing fiuuuuuu fiuuuuuu
А с езика нямам проблем, страшно бързо го научих и понеже много много не ми пукаше че знам че не го знам  tongue tongue взех че така го научих, че чак като се впусна в дългииии дългиии обяснения хората ме питат от каде съм  Stuck Out Tongue Winking Eye Stuck Out Tongue Winking Eye

# 97
  • Мнения: 768
Ели била сьм само 10 дни в Прага но установих че чехите са страхотни хора. Говорят всякакви езици. А и половината неща се разбират като говорят на чешки. Но най-важното е че са много отзивчиви. Grinning
Предполагам че се чувстваш като у дома си , аз сьщо така се чувствах там.  Grinning

# 98
  • Мнения: 6 390
Ружа72  newsm74
Да ти кажа мойто първо идване в ПРАГА беше навръщане от ПАРИЖ предиии 9-10 год. вече  newsm78 имахме среща тогава с гаджето / 7 год. съпруг вече/ и ми се видя като едно по/голямо село  #Crazy #Crazy тогава си помислих /ЛЕ ЛЕ ЛЕ Е Е Е , това ли точно ме чака  smile3517 smile3538
Обаче както казах / оказа се че правилно съм рещила за себе си  Hands Clap Hands Clap тук се оказа че ме чакало мойто щастие  smile3535 smile3535
А за чехите / специално Прага е пълен с чужденци и те наистина са в повечето пъти стращно отзивчиви и доста приятелски настроени, много учтиви и мили  newsm19
Айде да не ги прехвалявам много, че и тук има както на всякаде чешити.... 55 55 55

# 99
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Според мен руснаците имат акцент нарочно. Или поне ткаова е моето впечатление......

 
ами как да го нямат - като в у4илище girl e гел(с е с две то4ки )

# 100
  • Мнения: 2 452
Ружа72  newsm74
Да ти кажа мойто първо идване в ПРАГА беше навръщане от ПАРИЖ предиии 9-10 год. вече  newsm78 имахме среща тогава с гаджето / 7 год. съпруг вече/ и ми се видя като едно по/голямо село  #Crazy #Crazy тогава си помислих /ЛЕ ЛЕ ЛЕ Е Е Е , това ли точно ме чака  smile3517 smile3538

Как село, бе жена! Прага за мен е един от най-красивите градове в Европа. Аз там карах едомесечен стаж след 4-ти курс. Бяхме настанени в студентските общежития на мед. факултет - вероятно от началото на миналия век, но все-пак в центъра! Градът за мен бе приказен! Не е като да не съм виждала други фградове, за да не мога да сравня; Прага си е красив град! А аз имам позната - българка, която живее там от много години и работи като педиатър. Нямам представа обаче къде живее и къде практикува.

# 101
  • Мнения: 6 390
ЛАУРА,
аз сега съвсем не си мисля, че Прага е село  Joy Joy
Исках да кажа че след като бях десетина дена в Париж и в сравнение с него тогава ми се стори толкова тясна / нали центара е пълен с безкрайни тесни улички ......
Просто тогава така се чувствах  Rolling Eyes
В Прага се влюбих на втори поглед  newsm76  Kissing Heart
Сега даже много много си я обичам и харесвам  Two Hearts newsm35 Heart Eyes  Kissing Heart 55 55

# 102
  • Мнения: 3 394
оооооооооооооооооохоооо, на момента ме питат дали съм французойка Crazy

# 103
  • Мнения: 3 394
относно Прага-Божествен град!
Посетих го преди много ,много години, но никога няма да забравя Часовника с Апостолите, малките улички с магазинчетата пълни с невероятни кристални неща....Просто атмосферата е...........ДРУГА Hug

# 104
  • Мнения: 6 390
Eiiiii samo hubavi nesta za Praga Grinning Grinning Grinning
Mnogo vi se radvam  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт