ОКТОМВРИ ни се струваше далече, а ето наближава вече!

  • 10 096
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 275
ние избрахме легълце. ето :

http://dizainbaby.com/bg/adelinalux.php

Severinka, ден на отворени врати посещавала ли си? Simple Smile

Последна редакция: чт, 05 юни 2008, 14:58 от syconium

# 16
  • Мнения: 920
ние избрахме легълце. ето :

http://dizainbaby.com/bg/adelinalux.php

Severinka, ден на отворени врати посещавала ли си? Simple Smile


syconium  страхотно е хубаво това легълце Peace
Аз нищо още не съм избрала, направо се притесних Shocked

# 17
  • Мнения: 817
Severinka, ден на отворени врати посещавала ли си? Simple Smile

Не, не съм  Sad Ама и все още нямам време, като изляза по майчинство вероятно ще се възползвам. Аз даже и в болницата не съм ходила, знам че е на бул. Хр. Ботев близо до гарата, ама иначе никога не съм и минавала покрай нея.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 476
ние избрахме легълце. ето :

http://dizainbaby.com/bg/adelinalux.php

Severinka, ден на отворени врати посещавала ли си? Simple Smile



syconium, много е хубаво и функционално изглежда  Peace
bebo4ka, аз също още не съм избрала абсолютно нищо  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 14
Здравейте и от мен...
отдавна не съм писала и съм за бой  smile3538, ама се надявам да не се сърдите  Embarassed обещавам да съм по-редовна вече....
Правим ремонт и въобще на му се вижда края Sad То едно избиране, чудене....

Цитат
Тъкмо като тръгна от Люлин и пресека повече от половината град мога да натоваря още 4-ма в колата  

Здравейте и от мен днес. Ариана да те разбирам ли че още шофираш. Аз също го правя и малко се притеснявам(имах проблеми в началото на бременността). Да четох в нета че нямало проблеми, но все пак.......Ако има и други шофьорки моля кажете........







Аз продължавам да шофирам и то всеки ден. За сега нямам проблем.
Айде отивам да ви чета :-*

П.П. за списъка на първа страница...очаквам момченце Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 2 060
Цитат
Тъкмо като тръгна от Люлин и пресека повече от половината град мога да натоваря още 4-ма в колата  

Здравейте и от мен днес. Ариана да те разбирам ли че още шофираш. Аз също го правя и малко се притеснявам(имах проблеми в началото на бременността). Да четох в нета че нямало проблеми, но все пак.......Ако има и други шофьорки моля кажете........


 newsm78 Че защо да не шофирам? На мен тумбака едва ми личи, в сравнение с килограмите преди това изглеждам като малко преяла  Mr. Green hahaha. Карам си без проблеми, имам още бая място докато коремът ми достигне до волана. Само с колана трудно се разбираме и правя едни магии, така че коремът ми да не е препасан.
А на теб какви са ти притесненията?
Мими, не се тревожи въобще! Аз от средата на 4 месец се чувствам много добре - само пустото нощно ставане до тоалетната ми остана и лека тежест в гърдите. Поплаквай си спокойно, то разоварва, а като те слушам и напрежението в офиса ти е доста, изглежда, но няма страшно! Ще ги усетим бебоците, та ще се чудим как да ги спрем после  Hug

Последна редакция: чт, 05 юни 2008, 15:27 от Ариана

# 21
  • Мнения: 10
Ммоиченца днес със тоя резултат ме сцепи главата.Цял ден го мисля и накрая ми казват да се обадя утре. #Cussing out
За капак и аз неусещам сякаш бебчето или просто прави много плавни бавни движения и от болката в главата ми е размито нейните движения.Ама както виждам и други имат сходни проблеми заради сланинките по шкембенцето и предната плацента ,че така малко се успокоявам.
syconiummnogo вие е хубаво креватчето ,знаеш ли нещо като ценички? newsm78
На новите мами желая лека бременност и по-малко  проблеми и да не се шашкат много много Hug
myliliне им обръщай внимание мила.Аз имам същите проблеми още с дъщеря ми-"защо такава количка сме си взели много била скъпа,то колко щяло да се вози това дете в нея и все такива дрънканици".Като,че ли и аз живея  на село като тях и единствената ми разходка ще е от вкъщи до магазина #Cussing outАми все пак постоянно сме навън на ръце ли да го мъкна това дете.Сега ще е същото да сме вземели някакво легло,което са ползвали за мъжа ми и което е заточено преди 200 години на едно село,нали се сещате ,че няма как да си сложа детето в такова легло дето дюшека ще е направо не ми се мисли.Освен това аз също мислех за скринче или нещо подобно защото неискам на беббето дрехите да стоят при на дъщеря ми дрешките и така.Абе те вместо сега да ни успокояват ,те гледат само как да се нервираме.АЗ съм им дала червен картон на всички и да си гледат работата детето си  е наше където искам там ще го слагам,още повече ,че не ми дават те парите #2gunfire
Много дъъъъъълго стана ама бях се набрала Embarassed Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 2 060
За леглото - на нас ни е силно ограничено пространството, та търсим нещо по-малко, примерно като това, а пък живот и здраве като попорасне, така че да не трябва да се бутаме в една стая и тримата ще търсим цялостно обзавеждане за детска стая. Чудя се обаче до кога ще му е удобно такова легълце? Не е ли много мъничко? Я да кажат майките на вече поотраснали сладури, до каква възраст се побират в кошовете?

# 23
  • София
  • Мнения: 183
Само искам да споделя коментар на една мама- легълцата, които са заедно със скринчето качени върху обща основа май са с по-ниски решетки от стандартните кошари. Имайте го предвид и мерете решетките, че да не трябва да сменяте кошарата после с по-дълбока. Аз опит нямам, но от племеника ми гледам колко стават изобретателни децата, когато решат че искат да излязат от кошарата.

Шарийз, ама нищо ли не ти казаха за резултата или....

# 24
  • София
  • Мнения: 368
syconium, много хубаво легълце сте избрали, на мен също ми се иска такова със скрин отстрани, за да има място за дрешките на бебка, но май няма да имаме достатъчно място!
mylili, хичне им се връзвай, нека си нареждат, ти решаваш!А тези пластмасовите шкафчета са направо отвратителни, как е възможно да се държат бебешки дрешки в него! Гадост  Sick
Nevcheto, наистина не беше писала отдавна!Честито ти мъжле!

# 25
  • Мнения: 817
Арианка, нашето креватче ще е 140/70 и предполагам, че до 7г. ще може да спи в него като има предвид, че на 7 г. са по 120-125 см децата. Така че и в креватче 120/60 ще изкара доста време според мен, поне до към 5-6 годинки

# 26
  • Мнения: 498
syconium, и аз съм си харесала това креватче. Само че н цветно, ами нормално небоядисано дърво. Даже мисля, че като поотрасне и се махне решетката леглото се обръща и остава легло, шкаф отделно и бюро. Мисля, че струва да кажем приблизително 350, в различните сайтове варира, но е между 300 и 400 грубо.

trixy, какво да казвам по телефона като се обадя за Шейново?

# 27
  • Мнения: 899
И аз съм от редовните шофьорки, работата ми е далеч от нас и нямам избор. Пък и из града най-удобно си е с колата. Докато се побирам м/у волана и седалката, ще карам  hahaha. tanyaz, сподели наистина какви са ти притесненията, аз поне не се сещам с какво са свързани. Разлика м/у това да шофираш и да се возиш няма, все си вътре в колата, а предполагам всички най-малкото ни возят мъжете   newsm78
Днес бях на ЖК. Всичко е ОК според доки, плацентата ми е със задно прикрепване и е наред (слава богу, че беше ниска доскоро), гледахме сърчицето и размерите, нищо друго не се видя за съжаление  Sad.

# 28
  • Мнения: 275
shareez, в магазин "Палавници" в Младост 3 е 370 лв без матраче. И за доставка нищо не казаха.

В "Пигис хаус" в Банишора цената е 429 като е включено матраче и доставка до етажа.

# 29
  • Мнения: 10
Не нищо не ми казаха за резултата.Старшата сестра я нямало в момента и нямало кой да ми каже,да сум се обадела утре #Cussing out #2gunfire
За креватчетата моята племенница е на 10 и все още си спи в детското легло,което е 140/70.Вече обаче им купих единични легла и с малката ще си имат собствена стая.Ние понеже сме в гарсониера и всички ще сме в една стая  Embarassed,но пък на мен така ми е по-удобно.Някой беше казал отдавна ,че иначе цяла нощ ще обикаляме като линейки  Joyи накрая може да заспим в движение по коридорите.Така че спокойно можете да си вземете и 120/60 креватче Peace

Благодаря за инфотоsyconium Hug

Общи условия

Активация на акаунт