ОКТОМВРИ ни се струваше далече, а ето наближава вече!

  • 10 156
  • 291
  •   2
Отговори
# 180
  • Мнения: 817

Предложението за телефоните е хубаво,но не вярвам да се осъществи,незнам що така  Wink
Май по-добре да направим като другите мами - да си изберем мами-вестителки,да запишем на първа страничка техните телефони и ако има нещо,да се обаждаме на тях. И без това ако недай Боже нещо лошо се случи с някоя от нас,си мисля че тя сама ще реши кога да уведоми останалите,а не група притеснени мами да звънят и да питат  Laughing Незнам де, това си е мое мнение.

А каква е точно ролята на мамите-вестителки? newsm78 Blush

# 181
  • Мнения: 920
mylili и аз скоро си милих 4е много се застояхме в 5 месец, аз сега си изчислих, че съмначалото на 6 вече Laughing
Нямам притесненя да си дам телефона. Ако кажете слагаме ги отпред Peace

# 182
  • Мнения: 697
Аз нямам притеснения да си дам телефона. Ако искате на 1ва страница, ако искате на друга схема. Съгласявам се със всичко.

# 183
  • Мнения: 269
Здравейте и от мен!
Колко много сте изписали.Първо искам да кажа на всички мами ,които могат да плетат и шият,че много им завиждам.Така ми се иска и аз да мога,особено гоблени.Една приятелка се пробва да ме научи преди време,но много бързо ми мина мерака.Сега пак ми се е прищяло.Не беше много трудно си спомням.
Браво на софийските мами,че се организирате за курса.Като отидете очаквам да споделите с нас инфото.Блазе ви.Пловдивски мами,нашия отбор съвсем се изгуби бе.
Пуканка,блага завист гризе сърцето ми-толкова хубави покупки.Аз още даже не знам пола на беби,утре ще ходя,стискайте ми палци.А и сме насред ремонт.Вчера бяхме на сватба и беби така се беше смълчал ThinkingСигурно се стресира от глъчката.А днес по едно време си правеше разходка из вътрешностите ми.Не знам като порасне повече какво ще е,вътрешен масаж на корема и прилежащи органи. newsm53
Не знам за вас,но мен взе да ме боли опашката.Някой има ли подобен проблем?
Приятна седмица на всички работещи ,учещи и почиващи мами.

# 184
  • София
  • Мнения: 278

Предложението за телефоните е хубаво,но не вярвам да се осъществи,незнам що така  Wink
Май по-добре да направим като другите мами - да си изберем мами-вестителки,да запишем на първа страничка техните телефони и ако има нещо,да се обаждаме на тях. И без това ако недай Боже нещо лошо се случи с някоя от нас,си мисля че тя сама ще реши кога да уведоми останалите,а не група притеснени мами да звънят и да питат  Laughing Незнам де, това си е мое мнение.

А каква е точно ролята на мамите-вестителки? newsm78 Blush

Ами избираме  (или пък тези които искат,казват) например 5 по-редовни момичета и записваме техните телефони на първа страничка. После всяка мама си избира по една от тях и ако има нещо се обажда на нея,а тя докладва във форума  Laughing Това е особено практично,когато започнем да раждаме,тогава добрите вести стигат сравнително бързо, защото иначе мамчето лежи няколко дни в болницата,после вълненията покрай изписването,после няколко дни да се освести.... и така за новороденото тук ще разберем чак 10-ина дни след раждането.

# 185
  • Мнения: 132
Ами да пратим на Ина ЛС с телефоните и тя ще ги нашише Peace

# 186
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Аз не се притеснявам да си дам телефона. И това с вестителките е много добра идея, мога да бъда такава за Варна, освен ако някой няма по-голямо желание от мене.
088 7334862.  Името ми е Вероника.

# 187
  • Мнения: 132
Ето и моя
0899103695 Гери

# 188
  • Мнения: 817
sisilia, идеята е много добра, особено като започнем да раждаме, както каза ти. Аз не се притеснявам да си дам телефона 0886 779 775 - Северина

# 189
  • София
  • Мнения: 368
На лекцията няма да мога да дойда за съжаление, защото точно на 21.06 ще правим освещаване на апартамента и ще имаме много гости. Много ме е яд! Който ходи ще разказва!
manana, аз също съм в болнични, но за сега до края на юни за после не знам  newsm78 чудя се и аз дали да се връщам на работа или да почивам до раждането на бебка! И дали тези болнични ще ми се отразят много на майчинството?
Предложението за мамите - вестителки ми харесва, аз също ще си дам телефона!
Инче, злато си ти! Ще се възползвам от услугите ти, но да знаеш, че си взимаш белята с мен  Wink Hug

# 190
  • София
  • Мнения: 278
Хи хи така,така ей сега като умирам от скука,ще има с кой да си говоря  Mr. Green
Бъзикам се  Hug
Още желаещи?  Flutter

# 191
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Хубаво е като се изберат вестителките, всяка от нас да си запише  телефона на вестителката от нейния град и каквото и да стане, да има връзка с нея.При раждане или недай боже влизане в болницата за нещо, вестителите ще пишат новините тука.

# 192
  • Мнения: 132
Хи хи така,така ей сега като умирам от скука,ще има с кой да си говоря  Mr. Green
Бъзикам се  Hug
Още желаещи?  Flutter

Ти ще видиш откога се разбираме да се видим NaughtyИмаме да си разказваме за има няма 6-7 години май newsm78

# 193
  • Мнения: 104
Miss Fairy , мен също ме боли опашката и то от доста време  #Silly
Ето какво пише едно мамче от съседен форум:
"Между другото, тази болка в опашката била много често срещана, даже на един макет на тазобедрени кости (дупе, демек  ) ни показа от какво става - точно дето ти е казала лекарката, матката расте и опашката, която по принцип е извита навътре, леко се измества така че острото на костта сочи надолу и като седнеш ти се впива в кожата''
Както се казва -тва да ние кусура  Wink Simple Smile

Аз не съм много активна и журналистически настроена,тъй че не ставам за вестителка   4uu

# 194
  • София
  • Мнения: 368
Да пуснем анкета за вестителки по градове, за София мисля,че трябва да е повече от една!

Общи условия

Активация на акаунт