Идея за онлайн "Арт базар"

  • 23 946
  • 242
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 219
Хм, за зареждането не знам защо така, при мен няма проблем. А това пОбликувано, къде го видя, сега ще търся, направо се засрамих, но не е правена корекция, а и има още непреведени неща де, ще се постарая събота-неделя да се обработи това.
И нямам абсолютно нищо против забележките, дори се радвам да ги казвате. А за логото, бе и аз уж боравя с фотошопа, ама не съм по творенията, та просто сложих нещо ей така.

# 211
  • Мнения: 3 810
Оправено е вече!
И от втория път ми се зареди добре. Явно е било в момент на претоварване...или си работела по него тогава...
та нямам повече забележки  bouquet

# 212
  • Мнения: 219
Не съм работела, може и в сървъра там е имало някакъв проблем.
Иначе да оправих ги, беше на няколко места  Embarassed

# 213
  • Мнения: 440
Според мен си свършила страхотна работа.Поздравления Peace

# 214
  • Мнения: 12
Сайтът работи ли вече ?

# 215
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Честито!
Има още за превеждане.

Аc.mari, линка е по-горе и сайта е пуснат - видим е и има регистрирани.

# 216
  • Мнения: 219
За превеждането - има още, така е, но не съм много на ти с англ и един приятел ще помогне, пък да видим какво ще стане Simple Smile
Иначе сайта работи  Peace

# 217
  • Мнения: 12
Браво !!!  newsm53 Пуснах обява да не е така празно  newsm10

# 218
  • София
  • Мнения: 4 412
Браво и от мен!!! И честити първи обяви!

Нямам особени забележки, направи си каквото ти позволява платформата. В ляво на мястото на календара няма ли възможност да сложиш нещо друго? Мисля, че трябва да промениш и червеният цвят, но това като се направи главата, ще определиш подходящ. Има още неща, които могат да се пипнат, но лека полека.

Като за начало е добре, дано другата седмица да има още нови обяви. Simple Smile

# 219
  • Мнения: 219
Ами не исках травиалното синьо, а другите цветове са фрапантни. Може да сменям от време на време, пък ще кажете кое най-ви харесва Simple Smile Може и да бутна някой css и да променя някой цвят, ама още не съм се ровила там. Иначе календара може да се махне, но мисля, че е удобен (в момента не е де, но след време...). Махнах го за сега, ама вие ще кажете Simple Smile

# 220
  • София
  • Мнения: 4 412
Мисля, че със зеленото е по-добре. Дано през седмицата да се намери някоя майка с познания по фотошоп да направи шапката.

Може би за направиш една нова категория за Картини и Гоблени, сега всичко отива в За дома, а е по-добре да са отделно. А по-колко снимки могат да се публикуват към един артикул?

Днес бях на този благотворителен базар - http://www.marchoflove.org/images/marchoflove_easter_bazaar.jpg . Може би са с традиции в такива базари, беше голямо удоволствие да бъдеш там - аранжирането на мястото, опаковането на покупките, самата селекция на нещата.

# 221
  • Мнения: 219
И аз се замислих за такава категория, но като основна ли да я сложа, или пак към "За дома"? Щото май ще има такива доста и е добре да са на едно място, та си права.
А за зеленото - поиграх си днес, и аз така мисля, че е по-добре, особенно за ръчни творения Simple Smile А иначе за шапката, дайте идея какво да представлява, може и аз да се пробвам, ама не ми идва идеята. А и е хубаво после и банерче да направя да дам на някой познати да сложат на някой сайтове Simple Smile

Таня, жалко, че няма снимки от базара. По новините днес даваха за базара в Бургас, организиран от бг-мама Simple Smile

# 222
  • Мнения: 12
Хайде , няма ли още интересни неща някой да пусне в магазина  http://artpazar.net/   Tired май почти само аз качвам .  newsm03 Хайде знам че има много красиви неща . Покажете ги !

# 223
  • Мнения: 440
Успях да се регистрирам.Преди празниците неще не успях,не знам какво стана.Сега е време да пускаме обяви и да рекламираме.
Успех на всички

# 224
  • Мнения: 219
Радвам се, че сайтчето се развива и все повече обяви има Simple Smile Ще се радвам да започнат да се осъществяват и продажби  Hug

Общи условия

Активация на акаунт