МОЛЯ ЗА СЪВЕТИ НА ТЕМА ЦИГАРИ-ТРУДНО МИ Е ДА ГИ СПРА!!!

  • 6 928
  • 73
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 759
обикновено чета повечко от отговорите, но този път отговарям без да съм ги прочела... На 22 съм. Преди пушех. На два пъти ги спирах. От втория път вече стават 2 години и половина Simple Smile И все си мисля, че всичко опира до воля+желание, воля+ желание! Това е! Естествено има и трагични случаи, но те са май по-скоро инати и малко егоистични... нищо лично към никого  Hug а, да спомена че не съм ги спряла, защото съм бременна или нещо такова, просто се реших Simple Smile успех на всички решили се Simple Smile

# 61
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
И какво стана сега newsm78 - нахокахме едно хубаво авторката, а тя даже не се появи да каже дали е имало ефект и кое е избрала - порока или здравето на нероденото бебче Crossing Arms

# 62
  • Мнения: 337
Никотинови дъвки , гадни са , но помагат . Поне при мен действаха , но мъжо не можеше да ги дъвче , защото му се повдигаше от тях.

# 63
sajalqvam 4e ne sam otgovorila no po4nah rabota i kato se pribera lqgam :tired:blagodarq za vsi4ki saveti  :bouquet:pu6a o6te no sravnitelno po-malko Peace

# 64
  • София
  • Мнения: 605
и аз бях заклета пушачка-11 годинни!!!Не съм ги спирала и за ден. Спрях ги от раз, заедно с приятеля ми-сега мъжа ми SunglassesВече 2 г и няколко месеца не пушим. Ами да-воля си трябва и да няма някой който да пуши около теб,поне първите мецеси,иначе е трудно.Бях си и физичеси зависима,направо треперех за никотин-събирала съм и фасове и какво ли не е било. Трудно беше,но ги спрях. Действай и ти-не отлагай, няма нвъзможни неща, хората от какви по-големи зависимости се отказват Peace Hug

# 65
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Оф и аз не можах да ги спра по време на бременност Embarassed Embarassed.Мъчех се но ефект нямаше,слава Богу на синът ми нищо му няма сега.

И аз така................

# 66
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 313
Пушех когато разбрах ,че съм бременна и то доста късно.Когато видях на видеозона сърчицето на детето ,защото то вече се беше развило ,от тогава нито една цигара не съм палила и съм пила само 2 пъти кафе.Даже ми е гузно ,че в началото без да знам съм го тровила....

# 67
  • Мнения: 422
Истината е че се спират само от веднъж,няма днес 2 утре 1 и така нататък,ВСИЧКО е ПСИХИКА и мнооооооогоооо воля,аз така ги спрях преди 4 години пожелавам ти успех Peace

# 68
  • Мнения: 1 428
Като разбрах,че съм бременна спрях цигарите от раз.Това е достатъчна мотивация  Peace.Сега също не пуша,а и нямам никакво желание.

# 69
  • София
  • Мнения: 1 508
Така и не можах да ги спра навремето, само ги понамалих от 3 кутии на една (и максимум 2-3 цигари на ден докато кърмех). Слава Богу, детето е здраво, не страда от алергии, астми, има силен имунитет, и се надявам да продължава все така. Може би това се дължи на факта, че веднага, след като ни изписаха от болницата, започнахме да прекарваме почти цялото си време в разходки, а не вкъщи на задимено.

# 70
  • Earth
  • Мнения: 1 952
НА какъв точно съвет от нас се надяваш newsm78

Само ако наистина човек иска нещо, тогава го постига. Такива глупости като "не мога" и "нямам воля" , просто не ги приемам. Аз пуша от 17 годишна. Спрях ги след 12 години МНОГО пушене, САМО за 1 ден. НО СЛЕД КАТО ГО РЕШИХ ИСТИНСКИ.



Лично за мен като майка, е страшно отблъскващо да видя бременна жена, която пуши.

# 71
  • Мнения: 1 409
Аз също съм пушачка и то голяма,но когато разбрах,че съм бременна ги спрях от раз.Това със стресирането за мен е пълна глупост.
Също и това,че по 2-3 цигари на ден не били вредни.Всяка цигара е вредна за бебето и ако ти наистина го искаш и искаш да се роди здраво ще ги спреш без да се замисляш.Всичко е въпрос на воля.
Желая ти успех и лека бременност. Peace

# 72
  • Мнения: 1 900
Лично за мен като майка, е страшно отблъскващо да видя бременна жена, която пуши.
И аз мен.

# 73
  • Мнения: 4 447
Няма невъзможни неща. Ако имаш желание всичко става.
ПОвече воля и ще ги откажеш!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт