Детски хирург - Пирогов

  • 13 544
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 531
това че доц.бранков е шеф не значи че е наи-добрия.все пак ви давам информация от кухнята на пирогов.не казвам че не е добър,а че има доста по-добри от него.д-р пенушлиев е страхотен при кърмачетата.
Когато се казват такива думи - се излагат и доводи. Има и черен списък с лекари, напиши си там мнението и обосновката. А и на мен ми стана интересно, къде всъщност работиш?
 Проф. Бранков е прекрасен човек и специалист. Мисля че могат да го потвърдят много от майките на които се е налагало да лекува децата им. На мен също ми се е налагало до стигна до неговите услуги и не мога да кажа една лоша дума. А относно другите лекари в отделението - наистина са много добри специалисти.

Последна редакция: вт, 10 юни 2008, 10:41 от marychery

# 16
  • Мнения: 993
Днес видях детенцето. Оперирано е, боли го, но не осъзнава какво точно му се е случило, което е добре - поне няма да се травмира психически. Д-р Бранков го наглежда редовно и за сега всичко изглежда наред. Благодаря на всички, които писаха в темата!

# 17
  • Мнения: 5 531
Радвам се , бързо възстановяване.

# 18
  • Мнения: 132
синът ми го оперира др.Георгиев от кърма4еско отделение,много добър специалист,препоръ4а ни го педиатър и сме му мн.благодарни.
Може да е страхотен специалист но отношението му към нас беше отвратително #Cussing out

# 19
  • Мнения: 308
Gery_roz, сподели от какво не сте доволни.Нас също ни оперира Георгиев и аз съм очарована от него и като човек, и като специалист.

# 20
  • Мнения: 132
Какво да ти кажа толкова рев изревах защото той видял че му няма нищо на детето ама трябвало да останем 5 дена та да си вземе парите че иначе заплатата му била 700 лв.Аз съм бременна в 8 месец при здраво дете не ме пуснаха 4 дена оттам изолира ме в една стая защото му открили амеби на детето   Оказа се че в Пирогов няма как да ги открият защото нямат такава лаборатория да не говорим че трябва спец. изследване.Събота и неделя той не ми даде адекватен отговор на това какво става и как е детето защото ако наистина има паразите аз трябва да се изследвам заради плода който нося а отговора беше "Ти не ги мисли тея неща" Урина отново му бе взета чак в понеделник а антибиоти започнаха чак в събота вечерта при все че ни приеха в петък.Въпросния лекар бил дал нареждане да не излизам от стаята но нз защо само аз не разбрах а на другия ден когато излезнах да се разходя с детето в коридора сестрите ми се развикаха че съм била изолирана не стига че са разместили останалите заради мен ами съм се била разхождала чак.Вчера най накрая се смилиха и ме пуснаха да си ходя като няма да бъда официално изписана за да си вземат парите от НЗОК.Казаха в 11 да дойдат да ме вземат обаче се оказа че има проверка от касата за това колко пациенти се водят и колко са налице и не ме пуснаха да чакам.Междувременно мъжа ми беше натоварил багажа  в колата и ние останахме без багаж, без нищо да чакаме прослувутата проверка и така до 16.00 часа аз с болки от сутринта от нерви и отидох при д-р Георгиев най любезно да попитам какво е положението кога ще мога да си тръгна и т.н.При което той явно реши че може да се държи с мен като с персонала си и ме пита какъв ми бил проблема нямало на него  да му взимат пари от заплатата че на мен не ми било приятно да седя там да съм си легнала нали съм сама в стая и т.н.Аз му казах че проблема ми е че съм бременна и ме изтормозиха боли ме корем и искам да си ходя.Щял да ме праща в АГ Казах му че аз там никъде не отивам и след поредния рев мъжа ми взе детето отиде скараха се разписа се че го взима и си тръгнахме

# 21
това че доц.бранков е шеф не значи че е наи-добрия.все пак ви давам информация от кухнята на пирогов.не казвам че не е добър,а че има доста по-добри от него.д-р пенушлиев е страхотен при кърмачетата. #Cussing out
това че доц.бранков е шеф не значи че е наи-добрия.все пак ви давам информация от кухнята на пирогов.не казвам че не е добър,а че има доста по-добри от него.д-р пенушлиев е страхотен при кърмачетата.
не съм сигорна в това щом това е вашето мнение явно това за кухнята не е вярно защото всички там много добре знаят що за специалист е аз препоръчвам др.ц.георгиев и бранков но никога пенушлиев и тримата са работили по нашия случай и много добре ги познавам а и престоят в кърмаческото отделението не беше малък имам мнение за целия персонал

Общи условия

Активация на акаунт