Купувате ли от китайските магазини?

  • 16 643
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 477
Влизам само в магазинчета от типа всичко по лев.В повечето случаи само разглеждам.Случва се да взема някоя дреболия за домакинството.В Пловдив има един такъв голям магазин- euroland.Не съм сигурна, че стоката е изцяло китайска, но определо има интересни неща.

# 16
  • Мнения: 1 212
от МЕТРО си купихме един оребрен тиган, който 100% /по мое мнение / беше от обсъжданите вече магазини! Опекохме само две пържоли и го накиснах за да го измия, на другия ден с водата си отиде и покритието на тигана  Confused

Е за това за тигани "Тefal" ... да мисли за всичко  Wink Peace

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Според мен не е нужно да пише,че е китайски магазин,за да купиш китайска стока.И в повечето магазини стоките са китайски,макар и да не го пише.
 
Наистина е така. Пазарът е залят със китайски стоки.

# 18
  • Мнения: 5 001
Симеон не пресича Пиротска, май говориш за Самуил...там има наистина интересни неща, особено за подарък!
Да,благодаря за поправката   bouquet

# 19
  • Мнения: 6 164
Не стана ясно за кои магазини се говори, аз разбирам, че става дума за тези с китайски храни и т.н. И да, купувала китайски гъби, соеви кълнове, защото обичаме да ги хапваме... Точно от магазина на Пиротска, има и онлайн магазин с такива.

# 20
Ако не сте опитвали китайски чипс от скариди- направете го - и в китайските ресторанти се предлага. Аз лично желая да си го приготвя сама - тръпката е голяма, но незная от къде да си го закупя:(  

# 21
  • Мнения: 2 169
За съжаление то вече всичко е китайско.....така че....не може да не сме купували. И не говоря за китайски магазини тип "1 лв". Пресен пример от вчера - загледах се в страна на производство на стоките от Практикер и без изненада открих, че повечето са китайски....

# 22
  • Мнения: 7 947
Миналата седмица ми подариха китайско ветрило - за стена, като украшение е...прекрасно е  Laughing Но за храни...малко съм скептично настоена. Разбира се не говоря за побългарените китайски ресторанти, които обичам!

# 23
  • София
  • Мнения: 38 515
От магазините за 1 лев - влизам, гледам и все нищо не ми харесва. Най-много някоя играчка.
Около нас имаме няколко китайски за обувки - ами купуваме понякога.
Има и един китайски за дрехи, където съм намирала много хубави неща за малката.

# 24
  • Мнения: 2 388
Да, чаени свещи. И други неща съм купувала, разни джунджурийки обикновено. Laughing

# 25
  • Мнения: 183
Винаги ще си харесам нещо. И драстично се различават от магазините за по 1 лев.

# 26
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
като се замисля, то всичкоооо е китайско, дори и в НЕкитайските магазини  Peace, неможеш им избяга просто

# 27
  • Мнения: 7 947
Винаги ще си харесам нещо. И драстично се различават от магазините за по 1 лев.
За кои китайски говориш - дай пример, щото аз ги свързвам основно с тези за лев...

# 28
  • Мнения: 2 099
Ами да ,що не?Има готини купи порцеланови по лев.Пък и у нас посуда не оцелява дълго.Освен ако не е метал.На дребния съм взимала дънки,има готини и качествени всичко е според зависи на какво ще попаднеш.Дъски за рязане също,ножове не,все скапани виждам.Свещници и чашки за кафе.Много оригинални,видях даже ксения беше пускала една украса с чаши и там чашите за кафе бяха същите като мойте Grinning

# 29
Предпочитам едно нещо качествено отколкото хиляда боклука!!!!!!!!! Party

Общи условия

Активация на акаунт