Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 648
Добро утро и от мен!
Снощи забравих да пиша - матито най-после откри "Улиците"! От няколко дни ги използва по предназначение! Преди му бях сглобявала малки варианти, но само ги подритвахме, но от онзи ден играе усилено с тях и му ги сглобих целите!

# 16
  • Мнения: 2 000
Добро утро.
Най-сетне и аз се нагласих да сложа в интернет снимките от срещата
http://outdoors.webshots.com/album/563726470pVZokd Малко, но от сърце Simple Smile

Пламен от вчера е с температура 37-38 градуса ooooh! Има и малко сополи, и разстройство, и се чудя сега вирус ли е това, зъби ли никнат Thinking

# 17
  • Мнения: 766
Здравейте момичета.
Роди, честито.
Иленко, 9 месеца ooooh! Боже какво ме чака. Какъвто съм паникьор за всяко дребно нещо, незнам как ще се справим с тази ясла.

Ние доста успешно махаме памперса. Обаче реших да пробвам и този от следобедния сън и днес се събуди цялата мокра. Голяма драма беше, голям рев. И разходката без памперс ме притеснява, че каквато е "драма куин", ако и се напишка навън, не ми се мисли.

Ох, давайте идеи как да го изкарвам това дете навън. Всяко излизане е съпроводено с едни увещания и накрая с подкуп че ще и купим нещо за ядене, я пуканки, я сладолед. Като част от проблема все още, е голямото желание да бъде гола през цялото време.

# 18
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Ние имаме колело и кола, които се карат само навън и са голям стимул. И играта с дечицата

# 19
  • Мнения: 1 027
Добър вечер и от нас  Grinning
При нас колата е голям хит да се излиза с нея. Говоря за тези, които се бутат с крака, нооооо къса всички обувки за един час с тях  и имаме само един чифт, който сме прежалили и само с тях кара  ooooh! Иначе и колелото много го обича, но ни се спука  Mr. Green /разлепи/ предната гума нали са пластмасови и днес баща му я напълни с пяна, утре ще пробваме дали върши работа.
Иленка, мерси   bouquet

Отивам да гледам снимките на Ж  Mr. Green Това две снимки ли са или е препратка към още снимки  newsm78 Това, което видях е един голям сладур  Mr. Green
Лека вечер, момичета  Hug

# 20
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
И аз запис  Laughing.

Миналата седмица тук се запознах на живо с една от американските майки, та се замислих - ако си дойдем това лято (Янче!), непременно ще направим среща. Засега мислим през септември, но още не сме сигурни.

Иначе новините при мен са, че днес дойде брат ми и имаме пълна къща, много му се радвам, но ще трябва да си търси работа и т.н., тоест ще съм заета и извънработно. За работа не ми се говори, имам един проект отсега до края на август с моите любими швейцарски колеги, които отсега ми взимат здравето с техния мениджърски стил - така ще стана, защото така го правим ние. Брей. Нуни, къде са тия красиви испанци, бе?

Уикенда беше супер жежко, 35 градуса, бяхме на плажа и на колелата. Аз имам обратния проблем на Черепахчето, ако може само навън ще стои нашето дете. Направо мога да изхвърля всички играчки от нас (и така съм прибрала една част). Голямата страст, освен кофа и лопати на плажа, са цветните тебешири, непрекъснато иска да пише. Онази вечер на гости бяхме и "написа" с фулмастер, за щастие измиващ се, маса, под, плюшени играчки, и себе си. Поне канализираме страстта към драскането в нещо полезно - научила съм го на няколко букви вече -на тати, на Дани, на Елмо, на Дон (дядо му Андон  Grinning) и подобни.

# 21
  • Мнения: 2 631
Добра нова седмица! Hug



Бубче, и аз съм на опашката за среща в П-в!  Blush Не че миналата година не бях... Whistling

# 22
  • Мнения: 1 027
Добро утро, момичета  Hug
Заведох Стенли на ясла и сядам с чаша кафе при вас  Mr. Green Който иска да казва, има за всички   food010
Утре чакаме да излезе списание Кенгуру, защото снимаха Стенли за една реклама  Sunglasses
Лек ден и успешна седмица на всички   bouquet

# 23
  • Мнения: 766
Добро утро:)

Бубка, швейцарците не са ли на футболна вълна в момента, каква работа Wink
Наде, да сканираш и да пуснеш да видим Laughing

Аз още един въпрос. Препоръчайте детско бельо. Нещо не попадам май на хубави гащички. Или са и плитки, или пък широки на бутенцата.

Хайде, приятна седмица Hug

# 24
  • Мнения: 1 027
Янче, за момичета не знам, но за момченца си взех от едно малко магазинче до нас слипчета и са много хубави по 1.30 лв са и са си точни, но съм привърженик на българското трико. Виждала съм хубави на Захитекс.

# 25
  • Мнения: 2 631
Бельо - на Вис Виталис - Пловдив ползват и двамата. Peace

# 26
  • Мнения: 2 631
Добро утро и успешна седмица от мен!  Hug

Рени, честито синьо щъркелче и от мен  Heart Eyes Като се замисля и аз искам пак момченце, че знам как се гледа  Mr. Green Но здраве да е  Hug


Бельо - на Вис Виталис - Пловдив ползват и двамата. Peace

и ние така  Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 408
Здравейте и от мен!
Рени - честито, пожелавам ти само да е послушно като Соня, че иначе ще се видиш в приключение.
В тази връзка аз вече не издържам, на предела на нервите и силите си съм. То бива буйно дете, ама такова като Тони просто няма. Тези два дена ме взе всички сили, като стане в 7 и се почва обръщане на всички възможни шкафове, аз подреждам, той пак, секунда спокойствие няма, абе не застава на едно място за минута. Като отидем на разходка, все трябва да го гоня или да го нося е нямам сили. Чувствам се толкова изтощена, а какви деца има - ама моето не е от тях. И за всяка забележка почва да се сърди. Дали ще има край това състояние - незнам.
Оплаках се и ми поолекна.
Янче, аз купувам бельо на една френска фирма нещо като Пети..., магазина се намира на ъгъла на Хр. Белчев и Денкоглу. Невероятно бельо.
Лек ден!

# 28
  • София
  • Мнения: 3 648
Добро утро!

Аз съм купила различни боксерки - две на някаква Пазарджишка фирма - Атен, които са от по-стегнат памук и едно на Комес по-мекички и едно на немска форма от метро пак мекички!

Отивам да правя едно проучване!
Приятен ден за сега!

# 29
  • Мнения: 1 146
 Hug Добро утро!

Бельо - Яна ходи все още с бодита  Laughing, има 2-3 гащички, купувала съм ги от Джъмбо.
Да ви я похваля Писанката -  взехме й тоалетна чиния и щастието е пълно, ползва я с такава радост и .... памперсите останаха в миналото  Party само яслата ми разваля дисциплината - там не дават без памперс Tired

Хубава седмица на всички  Hug

Общи условия

Активация на акаунт