помощ

  • 1 233
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 85
На мен ми изтръпваха ръцете. Едва си държах чашата  и вилицата. Магнезият помагаше...малко.
Успех

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Нормално е, ще премине след раждането. Стискаш зъби и това е  Simple Smile Движи се, не яж солено, взимай хладки душове, не стой на горещо и задушно.
Peace

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
На мен ръцете ми бяха добре,но краката ми се подуваха и отичаха

# 18
  • Мнения: 8 999
Краката ми отичаха ужасно. Но въпреки това се стараех много да ходя пеша, като седна да ги вдигна нависоко, вкъщи си ги топях в студена вода. Гадно е, но явно е доста често срещано явление при бременните.
С учудване установих след раждането, че всички обувки, които съм си купила докато бях  бременна, са поне с номер и половина по-големи от стъпалата ми.

# 19
  • Мнения: 4 335
Нормално е,и аз бях така Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 1 185
Същото беше и при мен. Ставах по няколко пъти нощем, но отмина с раждането!

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Нормално е, ще премине след раждането. Стискаш зъби и това е  Simple Smile Движи се, не яж солено, взимай хладки душове, не стой на горещо и задушно.
Peace

# 22
  • Мнения: 405
Няма начин, мила-единствения лек е...раждането. Аз бях също много зле, особено в последния месец. Идеше ми да вия, но...издържа се все някак Simple Smile Другите вече са ти казали как поне да намалиш болката, подуването на крайниците и т.н. Стискай зъбки, кураж и леко раждане ти желая! Hug

# 23
  • Мнения: 391
Няма начин, мила-единствения лек е...раждането. Аз бях също много зле, особено в последния месец. Идеше ми да вия, но...издържа се все някак Simple Smile Другите вече са ти казали как поне да намалиш болката, подуването на крайниците и т.н. Стискай зъбки, кураж и леко раждане ти желая! Hug

и аз последния месец се събуждях сутрин с ръце които нищо не можеха дя правят. Не съм се будила ношем. След раждането тези неша отшумяват.

# 24
  • Мнения: 4 753
Блонди вече го е казала... избягвай жегите, яж по-малко солено....  Peace

# 25
  • Мнения: 523
На мен ми изтръпваха стъпалата.
 Ужасна болка,будех се посред нощ....
 Родих и нещата се оправиха. Peace
Лека бременност .

# 26
  • Мнения: 210
За съжаление спасение няма, какво ли не съм правила. И аз бях така от 7 месец, нямах почти никаква чувствителност на ръцете, но с раждането всичко отминава.

# 27
  • Мнения: 4 784
Правилно ти е казал човека - търпение му е майката в този момент. Освен това подбрано меню и разходки.

Общи условия

Активация на акаунт