КАЛНИ БАНИ-ПОМОРИЕ

  • 108 415
  • 100
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 699
Vanina 75   няма проблем в мен е вината.Реших да не пускам друга тема а да продължа тази
А ти ходила ли си и доволна ли си?

# 46
  • Мнения: 898
Vanina 75   няма проблем в мен е вината.Реших да не пускам друга тема а да продължа тази
А ти ходила ли си и доволна ли си?

Ако става въпрос за Поморие ходила съм, но не съм доволна.

# 47
  • Мнения: 1 699
Не си доволна от условията или просто нямаше полза.
Всъщност май не ти се разказва много.Извинявай.  bouquet

# 48
  • Мнения: 231
А може ли да се ходи на Кална баня без да имаш здравословни проблеми?

# 49
  • Мнения: 1 365
Най-добре се обади в самия санаториум и питай там!  Peace

# 50
  • Мнения: 4 250
Хайде и аз да се включа с моя скромен опит от калните бани.Изккарах там 12 процедури през 2008 лятото.
Не спах в санаториума ,а в Бургас и всеки ден пътувах.Излезе ми около 13 лева на ден кални апликации и награвяне с някакъ уред ,забравих какви бяха електромганите вълни.
Като цяло процедурите тонизират ,но не помогнаха за това ,което бях отишла.д-р Продромов ми се видя доста несериозен в диагнозите и май на всички казва ,че имат проблем с пролактина.Иначе определено след кална баня човек се чувства страхотно.
Не бих отишла втори път ,защото не ми харесаха условията в самата калолечебница и освен това не са предназначени за моето заболяване.

Последна редакция: вт, 18 авг 2009, 21:39 от malinkap

# 51
  • Мнения: 844
кални апликации и награвяне с някакъ уред ,забравих какви бяха електромганите вълни.

Уредът е за физиотерапия , която се препоръчва като се прави кал ( апликация + вагинален тампон) . Та уредът се казва радар , използва се и ултразвук  и двата уреда действат против сраствания и възпаления!

# 52
  • Мнения: 18
Здравейте, искам да питам, като ти дадат дата за санаториума и ако си в цикъл, тогава как ще се правят процедурите? newsm78 Казаха ми че има места чак за ноември в момента, а тогава нищо немога да предвидя!

# 53
  • Мнения: 844
Здравейте, искам да питам, като ти дадат дата за санаториума и ако си в цикъл, тогава как ще се правят процедурите? newsm78 Казаха ми че има места чак за ноември в момента, а тогава нищо немога да предвидя!
Сигурно трябва да се обадиш да ти я сменят , тъй като като си в цикъл няма как да правиш процедури. А ако ти дойде след като си започнала , трябва да прекъснеш... Най добре е процедурите да се правят непосредствено след цикъл защото някой път от самите процедури има вероятност цикъла да дойде по -рано

# 54
  • Мнения: 18
Не съм си записала дата още, само се обадих да питам за кога има свободни, но още се чудя  Rolling Eyes, притеснява ме обстановката  от която много се оплакват, а и тия вагинални тампони немогат ли да се избегнат!
А  ако ходя само на процедури в санаториума, иначе си взема квартира, пак ли се резервира нещо в санаториума и дали ще ме вземат по-рано от ноември?

Последна редакция: ср, 19 авг 2009, 11:46 от алабаланица

# 55
  • Мнения: 1 699
Много хора а и доктори вече отричат вагиналния кален тампон.Според мен също не е желателно да се прави.
Аз правих миналата година кални бани и физиотерапия но във Варна.Знам че темата не е за Варна но искам да ви кажа ефекта при мен какъв беше.Аз отидох след коремна операция заради извънматочна.Надявах се да пооправим тръбите и да предотвратя сраствания.Е сега след една година мога със сигурност да кажа ефекта защото преди няколко дни правех лапаро.Резултат е хидроалпингс, но нямам сръствания след коремната операция.Което ме наведа на мисълта че баните и физиотерапията наистина действат в тази насока,но за тръби не според мен.
Успех на всички  Hug

# 56
  • Мнения: 4 250
Да добавя нещо във връзка с разказа на Elsinor.Преди 5 години правих лапаротомоия и ми извадиха единият яйчник.Още на 2 ден започнах да обикалям болницата с катетъра и торбичката на дренажа.На третият ден не се спирахме с мои приятелки по легло да обикаляме по 2 часа из двора на Военна болница в софия.Така до 7 ден ,когато ме изписаха.
Миналата година правих профилактична лапароскопия и док предполгаше ,че ще има много сраствания от коремната операция преди 5 години.Какво беше учудването като видяха ,че няма сраствания .Така,че срастванията могат да с епредотратят ис  движение (вървене) след операцията.

# 57
  • Мнения: 1 699
Абсолютно те подкрепям malinkap в това ти изказване  Grinning Аз направих същото макар и трудничко първите дни-обикалях по цял ден коридора на болницата  Laughing Това е мноого важно  Peace

# 58
  • Мнения: 18
Момичета, а само при хормонален проблем  може ли процедурите да са само увиване с кал и нагревки, без "вътрешни" процедури?

# 59
  • Мнения: 5
Не съм си записала дата още, само се обадих да питам за кога има свободни, но още се чудя  Rolling Eyes, притеснява ме обстановката  от която много се оплакват, а и тия вагинални тампони немогат ли да се избегнат!
А  ако ходя само на процедури в санаториума, иначе си взема квартира, пак ли се резервира нещо в санаториума и дали ще ме вземат по-рано от ноември?
Ако не искаш вагинален тампон мисля, че никой няма да те задължи да го правиш.
Ние когато ходихме  в Поморие си наехме квартира и в санаториума бяхме само за процедурите. По-добре попитай дали приемат "частни пациенти", тогава заплащаш само процедурите. Ако няма много хора може да ви приемат и по рано.

Общи условия

Активация на акаунт