Пералня с горно зареждане

  • 20 283
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 640
Аз съм с такава пералня вече над 6 години, не е мръднала! Моделът е на Brandt, много съм доволна.

# 16
  • Мнения: 3 770
Абсолютно съм ЗА такава пералня!Имам от 8 години , купих я с крайно нежелание , защото прекалено късно установих , че касата на вратата на пералното в новия апартамент е доста тясна , но и за секунда не съм съжалила , че съм я взела!  Peace Нямам проблем с омекотителя , с двете оси и т.н. , и всъщност досега не съм чула компетентен човек да се изкаже отрицателно за двете оси.Точно обратното - голям + са !

# 17
  • Мнения: 752
Много ви благодаря, момичета!   Hug
Сега отиваме да си купим сушилнята, пък ще разгледам и пералните! Може да питам пак нещо ако изникне.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Хайде успех!

# 19
  • Мнения: 1 666
Сестра ми има Уърлпул с горно зареждане клас АА - не се е оплакала досега от нищо!

# 20
  • София, България
  • Мнения: 5 597
И аз от 3 години съм с Candy клас АА+ направо се родих!!! Страхотна пералня. И на мен ми се наложи да е с горно, заради мястото  Peace

# 21
  • Мнения: 399
На моята Indesit с горно зареждане и мухляса гумата(уплътнението, непосредствено над барабана). Нещо не са я направили както трябва и там след пране събира вода. Иначе от работата и не се оплаквам, но я имам само от 4 години. Втори път не бих си купила такава.

# 22
  Някой да знае кой е аналога на марката HOOVER ? Имаме такава пералня , която е на 14г  и беше 2-ра ръка.Сушилнята й даде фира, но пералнята  не мърда PeaceИскам пак такава, но  марката е под друго име newsm78
  Определено и аз съм за горното зареждане.Леля ми има Конелиано от мнооого години  е доволна.

# 23
  • Мнения: 3 770
  Някой да знае кой е аналога на марката HOOVER ? Имаме такава пералня , която е на 14г  и беше 2-ра ръка.Сушилнята й даде фира, но пералнята  не мърда PeaceИскам пак такава, но  марката е под друго име newsm78
  Определено и аз съм за горното зареждане.Леля ми има Конелиано от мнооого години  е доволна.

Това ли е?Ако да , не са си сменили името!  Peace

http://www.hoover.co.uk/Category.aspx?Category=22

Мисля ,че не се продава тук , а и ти казваш , че вашата е втора употреба.

# 24
  • Мнения: 2 259
Имах с горно  на Уърлпул ,супер си беше!
Наложе се да продам жилището,беше гаранционнаи я продадох на една приятлека.Още си работи без проблем.Сега съм с Фагор.И от нея съм доволна.Само един косур имат и двете-шумни са.Не улучих на тих модел.
Успех в избора! Peace

# 25
  • Мнения: 17 546
Десет години ползвах Baukneht с горно зареждане и се скапа програматора, а не механиката, държаща барабана! Дори беше втора употреба. Сега съм със Zanussi AA пак с горно зареждане и съм си все още толкова доволна. Моите претенции към пералнята бяха да е с механичен програматор, защото колкото повече електроника, толкова повече зорове. Патя си сума време с една МW Samsung, изцяло с електронно програмиране и не ми се занимава с втори такъв зор.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 844
И ние ползваме Уърлпул с горно зареждане вече 6 година и засега няма проблем

# 27
  • Мнения: 399
Само при Indesita ли има този проблем с мухала. Ако може Шани да се включи с мнение. Моята конкретно е WT 82.

# 28
  • Мнения: 3 770
Мухалът ще се появи при всички уреди с гумени уплътнения , ако не ги експлоатираш правилно.В ръководствата и на миялна и на пералнята ми изрично пише , че вратите или капаците трябва да се държат отворени , когато уредът не се използва.Ако правиш това винаги , то тогава помещението ,в което държиш пералнята  ,може би не е достатъчно проветриво.По принцип мухъл се появява във влажни , не достатъчно проветрени места , а не конкретно върху пералня Индезит.

# 29
  • София
  • Мнения: 4 493
Относно шумът на пералнята - трябва да ти кажа че и с предно зареждане да е пак може да ти е шумничка. Затова когато се купува уред се гледа къде е произведен, какъв клас е на изпиране, сушене и т.н, разход на вода и шум /ако шумът е над 55 dBa - хич не го поглеждам/

Общи условия

Активация на акаунт