Спа хотелите в България. ВПЕЧАТЛЕНИЯ И РАЗОЧАРОВАНИЯ !!!

  • 132 465
  • 771
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 3 889
ами, ние бяхме в двойна лукс и беше задушно (нещо не работеше климатика), шумно и тясно. с изключение на градината този хотел никак не ми хареса.
повече не повторихме там.

# 706
  • Мнения: 534
търся спа хотел в Пампорово моля препоръчайте ми  Peace

# 707
  • София
  • Мнения: 3 889
дайте малко отзиви за РИУ Правец, от петък до неделя мислим да го посетим?

# 708
  • София
  • Мнения: 6 744
Бях в Риу Правец само за 1 ден, за да ползваме басейна - без нощувка. Басейнът е ок - има и детски до големия, като чистота и спокойствие дори /бяхме в събота или неделя/, ми се стори добре - има една голяма тераса навън със шезлонги, гледаш планината и бъдещото голф-игрище, иначе басейна е вътрешен, но са отворили вратите към терасата. В ресторанта ми се стори приятно, имаше бюфет за обяд за по 25 лева на човек, но взехме само една супа на детето - определено вкусна, след което ядохме сандвичи на бара при басейна. Има площадка за деца - с люлки и пързалки, общо взето добро впечатление ми направи хотела освен едно - в някой от магазинчетата вътре във фоайето продавачките си пушеха - което беше доста неприятно и набързо се изнесохме. Не ми е ясно дали управата знае и защо позволява - в магазинче 5 кв. да пушиш е доста отблъскващо за клиентите.
За стаи нищо не мога да кажа.

# 709
  • BG
  • Мнения: 390
Не  си харчете парите в този Медикус (Вършец) - скъпотия за нищо насреща, белъото мърляво, кухнята безвкусна, няма фитнес, няма външен басейн... Sad
Навярно собствениците са свършили парите и са решили да припечелят от никаквото предлагане. Не си струва, това е моето мнение.

# 710
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 922
Момичета, препоръчайте ми някой приличен хотел, в който предлагат и физиотерапия и рехабилитационни процедури. Рових се из сайтовете, намерих и такива, но все пак друго е информацията да е проверена. На картинки всичко е чудесно, но понякога има разминавания между предлаганото и в действителност.

# 711
  • Мнения: 10 775
YanaDG , виж Балнеокомплекс Здраве в Банкя. Препоръчаха ми го, ако е хубаво времето в неделя ще го пробваме и ще пиша.
Погледни и Вършец. Може да си вземете къща за гости и да ходите на процедури в Тинтява. Майка ми ходи по програма на НОи и е доволна от процедурите.
 Aurora , имаше хубави отзиви за РИУ по Нова година във форума. Мъжът ми бяха скоро там на служебно събиране, каза, че е хубав. Е, не колкото Пирин Сандански  Grinning

# 712
  • София
  • Мнения: 3 889

 Aurora , имаше хубави отзиви за РИУ по Нова година във форума. Мъжът ми бяха скоро там на служебно събиране, каза, че е хубав. Е, не колкото Пирин Сандански  Grinning

мерси, буукнахме от петък до неделя, ще пиша после отзиви. за мен най-големият му плюс е, че е толкова близо до София, пък дано ни хареса Peace

# 713
  • София
  • Мнения: 6 744
А за мен пък това е минуса - някак не ми се ходи с преспиване на място, което е на 40 мин. от София.
Дано ти хареса!

# 714
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Olive, а топъл ли е вътрешния басейн на Риу Правец?

Аурора, много е чисто и приятно за разходки около комплекса... Но това отнема не повече от час-два. Не е завършен комплексът и явно липсата на атракции се отразява на разнообразието при престоя на гостите.
Затова може да се разходитре евентуално до Ботевград или Правец. Или към Етрополска околия.

Шатрата е станала НАЙ_КЛУБ. Бесна чалготия, но е отдалечена и няма начин да се чува в х-ла.

# 715
  • Мнения: 2 037
Тъй като заговорихте за района, интересно ли е това място? http://www.nebesnitepasbishta.com/
Етрополският манастир е чудно красив, а как пропуснахме разходка до водопада.....

# 716
  • Cофия
  • Мнения: 1 213
ами, ние бяхме в двойна лукс и беше задушно (нещо не работеше климатика), шумно и тясно. с изключение на градината този хотел никак не ми хареса.
повече не повторихме там.

Към басейна ли гледат тези стаи?
сега има оферта за 3 дни със закуска и обяд в днойна стандартна за около 400лв... и аз съм в размисли  Grinning

# 717
  • София
  • Мнения: 3 889
А за мен пък това е минуса - някак не ми се ходи с преспиване на място, което е на 40 мин. от София.
Дано ти хареса!

ти не знаеш какво мрънкане търпим иначе от страна на малкия, когато пътуваме дълго Simple Smile

# 718
  • София
  • Мнения: 6 744
ясно.
е, мойто е тренирано до 12 ч. преход на ден Grinning

# 719
  • Мнения: 2 037
Имате ли впечатление от температурата на водата в басейна на х-л "Мургавец", Пампорово?

Общи условия

Активация на акаунт