Мрънкалник. Отбийте се, ако желаете.

  • 3 777
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 604
Добре мацко!
Темата си я бива
аз съм за новото
и свежото!
Хайде раздухайте нещо де
та да се хванем за него и да
заформим едно спорче готино
и яко ама-без заяждане!
Че ми писна от заядливци
 Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 5 074
Ти пък - без заядливци  newsm78
Та то повече от половината са такива  Laughing
И какъв спор без тях, оооо няма да стане.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 099
Мдааа. Аз като започнах неуверено да приплъзвам снага из храсталака на клю-то, беше екшън с елементи на драматизъм, морално-етичен привкус и щипка хард-еротика... На всеки три дни някой имаше порив дискретно да сподели с аудиторията, че практикува интензивно анален секс  с шефа на бюрото (понякога - всяко от тези действия по отделно)... Славни времена бяха...
Сега - а, некой окне в тая посока, а до ключ сме стигнали. Взеха философите (дървените) да изпълзяват от вертикалните дупки в картофения посев. Забърсаха очилата с дебели рамки и заговориха с човешки глас.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 840
E, aз преоткрих за себе си "Нашите деца" и "Майки". От години бях прост потребител, а сега за има-няма и месец станах редовен такъв. Joy
Клюкарникът лекинко затихва, големите битки се водят другаде Wink

Липсват някои свежи елементи тук, но се роят нови, с интересни идейки. За жалост моята фаворитка засега списва само в ДиС. Ако намине насам, ще стане местна звезда.

# 19
  • Мнения: 2 386
Лягам си - как няма да ви е скучно, а?  Crossing Arms  Sunglasses
Клюкарникът лекинко затихва, големите битки се водят другаде Wink
Мдам..

Сериозно - Ф се превръща в една голяма отчетна тема, по интереси. Нормално е, толкова народ... Ама се губи интересното.

# 20
  • София
  • Мнения: 5 074
Някои лелеят мечти за славните времена на клюто, други оценяват ползата от седенето на компа и моткането в кухнята - вярно, много вярно  Mr. Green
Ами да ходим и ние в ДиС. Там май е по-забавно, ама дали ще ни приемат, а  newsm78

# 21
  • София
  • Мнения: 3 099
Ами да ходим и ние в ДиС. Там май е по-забавно, ама дали ще ни приемат, а  newsm78

50% там откровено лъжат, а другите се правят на такива, каквито мама им е казвала някога, че иска да бъдат!

# 22
  • Мнения: 467
Е, няма начин.
Всичко е изклюкано вече и по-старите потребители услужливо пресичат опитите за възраждане на вече обсъждани теми. И туй си е нормално...колкото и нови хора да се появяват...
Пък и всичко вече е прошноровано ( с уважение към Мама и Тати) кино и ТВ излязоха, хобитата също отделно и освен да загива клюкарника друго не очаквам. Но пък и не е голяма загуба. Хората отдавна са си по групички и си клюкат по Скайпове и Айсикюта... тъкмо и не товарят форума. А той все пак си е с друга цел...
Тъй, че не тъжете, а погледнете из другите раздели.  Все ще се намери нещо интересно за всеки:-)

# 23
  • Мнения: 1 992
Мине се не мине време, и някой изревава колко е скучно в Клюкарника. И аз съм го правила, спирам да влизам като ми доскучее.

# 24
  • Мнения: 2 070
Всяко лято е така в Клюкарника
Трябва и да се живее, да се излиза, не само да се виси пред компа.

# 25
  • Мнения: 5 622
Мине се не мине време, и някой изревава колко е скучно в Клюкарника. И аз съм го правила, спирам да влизам като ми доскучее.

А после като вляза, съвсем не намирам нищо интересно  Wink

# 26
  • Мнения: 649
Мине се не мине време, и някой изревава колко е скучно в Клюкарника. И аз съм го правила, спирам да влизам като ми доскучее.

А после като вляза, съвсем не намирам нищо интересно  Wink

По този случай аз да кажа, имаше една тема за Тибет и там влезна едно дете на 15 тод. което се възмути от културата на майките. В същото време те се присмиваха на така иначе интересната и значима тема, но понеже не са на ясно почнаха само да се отчитат с глупости, неверни неща и супер правописни грешки. Това сладко дете се регистрирало в този форум и влезнало в клюкарника, видяло интересна тема и на какво попада!? Освен,че ги сложи всички в малкия си джоб даде много отрицателно мнение, като цяло за форума! Както сами виждате тука или са само петъчни или някакви криминални. Рядко и аз вече срещам забавна тема, не мога да отрека, че темите от рода на петъчните не са ми забавни, но все пак няма някоя яка дискусия! Преди, като се регистрирах беше много интересно, ей чета и не мога да спра, през нощта ставам да видя щото са подхванали готина тема и освен глупости  има и кво да се научи.
 

# 27
  • София
  • Мнения: 2 429
Не знам какво имате предвид под това "да ни пуснат" в даден подфорум?

Аз чета интензивно, но гледам да не пиша, ако няма да кажа нещо полезно (поне според мен). Никъде не са ме изгонили, а в доста щекотливи теми съм изказвала мнение.

На мен лично 60-70% от подфорумите и темите в тях са ми интересни - защото така мога да прочета мнението на хора, които може би никога няма да срещна по въпроси, за които може би никога не бих се замислила.

И ми е много трудно с тооолкова много потребители да запомня някого... естествено, има 20 души, които харесвам като писане и винаги ги чета с удоволствие, но те не подозират за съществуването ми, защото не съм ги потупвала по рамото с "браво" на уста.

Иначе се отбивам всеки ден, много рядко пропускам))))

А, забравих - чатя по ICQ или Skype само с много близки хора от реалния свят))))

# 28
  • Мнения: 25 633
Що не прекръстите темата Мрънкалник, та отдалеч да се знае за какво става дума в нея.  Mr. Green
Няма да дублира Споделете, там понякога се и хвалят, а тук ще е само за мрънкащи, но нищонеправещи по въпроса.  Laughing

# 29
  • Мнения: 2 448
А, забравих - чатя по ICQ или Skype само с много близки хора от реалния свят))))

Тази последната забележка не я разбрах защо беше вмъкната, ма карай... newsm78
Всеки си чати с когото му е кеф, един с близки, друг с недотам близки, трети направо с непознати.  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт