Отговори
# 60
  • Мнения: 271
Добрютру!

Брей, голяма пустош тук. Няма кой едно кафе да сложи.

За срещата по принцип предложението ми беше за вечерна, без деца, например в петък, но ако решите, може и с децата.

Ян Бибиян, най-добре е да отидеш да провериш на място.

Дидка, как е Викчо, а Мишата свиква ли на яслата?

Дидунчо, къде се губиш?

Весел и слънчев ден!

# 61
  • Сливен
  • Мнения: 894
здравейте,
нашта темичка много позападна ooooh!
че е лято-лято е.... Flutter
че е топло-топло е.... Flutter
че сте по разходки-разбирам и ние ходим... Whistling
ама чак толкова Crazy Wink
хайде драсвайте по някой ред Laughing
поне преди Дидка беше редовна,но сега и тя поолаби Joy Joy Joy

# 62
  • Мнения: 1 040
Добрютру!

Дидунчо, къде се губиш?

Ами, къде се губя...в учебниците се губя  Rolling Eyes за кой ли път  Confused На последната права съм вече и зор голям  Mr. Green

Лонка, в събота пътувах за Търново и ви засякохме по пътя, ама аз докато се усетя ooooh! Бяхте спрели на чешмичката след Стара река. Ако ви бях видяла по-рано, щяхме да спрем да се видим.

# 63
Добра вечер  bouquet
Днес мъника заспа рано-рано и ми остана време да ви прочета...аз си викам стигнали са вече до средата на темата и мн съм изпуснала, а пък то...всички се крияяят Whistling
Хммм...
Последно какво стана със срещата, този път зайците ли ще я организираме?!? Дидка, Кате... кажете накъде ще сме Rolling Eyes
Дидка, гледам че любимият скоро има РД, ако искате можем да я отложим за следващата седмица, то без друго за тази не остана мн време newsm78
Силви, честито ви ново жилище, а малката къде успя да се разболее при това хубаво време TiredДано скоро се оправи,малкото слънчице Praynig

# 64
  • Мнения: 67
Ян Бибиян наистина най-добре е да провериш на място,че те се водят към Общината, но инфо за тях в общинския сайт няма. Миналата година започваше от 1 юли програмата, ако не греша, но заниманията не са целодневни т.е водиш си детето 2 часа на рисуване, а после ако искашнещо друго трябва да го заведеш да речем в спортна зала и така.

# 65
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 390
Дзак.Само да отбележа присъствие.Слънчев ден на всички.  love001

# 66
  • Мнения: 76
 Здравейте, момичета!
 Аз водя Рали на ясла до обед и още не можем да свикнем с промяната в ежедневието ни. Едно ми е объркано...Но ще се справим. Другия месец се връщам на работа...
  Темичката ни май наистина "върви" бавно, но е нормално - времето е хубаво и е само за разходки.
   Не че аз редовно пиша, но доста мами ни липсват. Дидка, Пъзелче, Нели, Кате и другите, къде сте?
   Иначе аз съм за среща. Само да уточним ден и час, та да си осигуря "бавачка".
   Хубав и ползотворен ден на всички!
Hug

# 67
  • Мнения: 2 000
Тук съм Simple Smile
Мързи ме нещо да пиша, та за това не съм се появявала скоро.
Митко тази седмица е с баба си на море, а ние правим малко ремонт вкъщи.
За срещата писах, че съм ЗА. Сега остава някой да каже кога и къде. Като гледам май няма да е тази седмица, още повече, че и Дидка каза, че е заета.
Хайде веднъж някой друг да определи мястото и датата, че ние като кажем и никой друг освен обичайните присъстващи не идва.

# 68
  • Мнения: 1 040
За срещата писах, че съм ЗА. Сега остава някой да каже кога и къде. Като гледам май няма да е тази седмица, още повече, че и Дидка каза, че е заета.
Хайде веднъж някой друг да определи мястото и датата, че ние като кажем и никой друг освен обичайните присъстващи не идва.

Кате, който и да определи час и дата все ще сме едни и същи, с леки вариации  Mr. Green Така че най-добре е май да се уговорят 2 срещи да речем и който на която му е удобно на нея да дойде  Peace - да речем този петък и следващия петък или последващия - нещо такова.

# 69
  • Мнения: 654
здравейте и от мен мами.то че е  топло и всички са на разходки е вярно но има и проблеми с Интернет връзката.виждам че вече сте на морска тема, и има семейства които харесват черноморец за почивка.свекърва ми е от там и доста лета изкарваме там.в селото винаги има свободни квартири.съвета ми е да влезете в селото да паркирате колата и да обходите.до плажа по централните улички има свободни места.хората които предлагат квартири на автогарата заблуждават туристите че няма места или цените били високи.повечето хотели в интернет предлагат отлични условия , са но поне на 25-30 мин.от плажа.освен ако не ходите с кола на къмпинг.
весел и прохладен ден.

# 70
  • Мнения: 7 430
...тук сЪм вече Drunk

За среща, както вече писах, съм ЗА, но тази седмица ми е невъзможно нито петък, нито събота  Confused а пък за тия дето вече им е мъчно една за друга - те си знаят кои са  Hug предлагам СавуленА  smile3532 в петък, в 19ч..... Joy

...а за среща с децата ... newsm78

П.С. Някой да има да ми услужи с бяла, къса мантичка  newsm78

Последна редакция: ср, 18 юни 2008, 15:38 от Дидка КОДЖАБАШЕВА

# 71
Дидка welcome back Hug, както и на всички мами  bouquet

Ами тогава да попитаме пак в анкетка, кой е навит за следващия петък в 19ч. в Савулена Peace и хайде да се съберем повечко хора Thinking

# 72
  • Мнения: 7 430

Ами тогава да попитаме пак в анкетка, кой е навит за следващия петък в 19ч. в Савулена Peace и хайде да се съберем повечко хора Thinking

Дени, ако срещата остане за следващата седмица, по-добре другата седмица да се пусне анкета напр. в сряда...или въобще може да не се пуска, ами само ще съобщим, че ще има среща, защото последните пъти правим анкета, гласува се и никой не идва  Peace

# 73
  • Мнения: 1 040
Много е смешно това със срещите  Joy Голямо уговаряне пада и най-накрая никой не идва...включително и тези, заради които е отложена срещата  Laughing И според мен няма нужда от анкети, защото често резултатите не отговарят на истината  Mr. Green
Защо никой не хареса предложението ми - този петък и другия пак - шанса е двоен...пък ако на някой му дойде в повече - да си избере едната и на нея да отиде  Peace Ама като се замисля май най добре е всеки петък да правим среща - така никой няма да има оправдание  Laughing
Хайде лека   bouquet

# 74
Добро утро, за сега денят е перфектен за разходки, доста по-прохладен от вчера.
За срещата тогава оставям решението на "старите кучета", че имате повече опит newsm78. Аз само чакам дата и час да отбележа присъствие най-после bowuu Mr. Green
Пожелавам на всеки с каквото се е захванал днес, чудничко да стане Hug

Общи условия

Активация на акаунт