Отговори
# 225
  • На едно ветровито място...
  • Мнения: 153
Аз съм за вторник- защото в сряда вечерта пак ще съм там,с едни дружки,ако е тогава няма да мога дойда и да се запозная с вас ThinkingВсъщност,за когато и да решите- надявам се да е хубаво времето и да се налудеят децата Hug

# 226
  • Мнения: 271
Привет и от мен!

За мен е без значение кога ще е срещата, надявам се този път да успея да дойда, само че във вторник още дават да вали, от сряда щяло да се оправя времето.

# 227
  • Мнения: 2 000
Аз предлагам да почнем срещата във вторник и да я завършим в сряда  Mr. Green

# 228
  • Мнения: 67
 Моето БОРИ се е присъединило.  love001

Охо ще има среща! newsm44

Кога ще е ? Смятам да не я пропускам  Crossing Arms

И всички да ви видя  Naughty  Laughing

# 229
  • Мнения: 119
Кога ще е срещата?   newsm78

Привет на всички и добре дошли на новите мами!   wavey

# 230
  • Мнения: 10
 newsm51 newsm44 Здравейте на всички!
Ами да тука съм,Нелка.Трябва да сме позитивни ,а сливенските мамчета изглеждат такива.За срещата-супер идея.Утре тръгвам на работа и идея си нямам до колко ще съм.Ама може на теб да се обадя да видя кога ще е срещата.Ако мога и аз ще дойда. Heart Eyes
Хубавка вечер на всички!

# 231
  • Мнения: 7 430
ДобрО утро  Wink
Вчера се чухме с ТЕди и може би срещата ще е утре - СРЯДА, след 18.30ч. на Дино бара (където има за хапване, че Катето все гладничка  Heart Eyes) в Градската на Мъндев

Дано ви устройва Peace

Последна редакция: вт, 29 юли 2008, 08:52 от Дидка КОДЖАБАШЕВА

# 232
  • Мнения: 2 000
Айде, пак аз виновна  Laughing Нямам против и на коктейл-бара да е. Квото реши мнозинството. Дидке, освен една анкета да пуснеш  Laughing

# 233
  • Мнения: 7 430
... Дидке, освен една анкета да пуснеш  Laughing

Оки...ако искате дайте и друго предложение за място  Wink

Последна редакция: вт, 29 юли 2008, 09:45 от Дидка КОДЖАБАШЕВА

# 234
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 574
Добрютро.Как е тайфата?Нещо гледам доста сме изостанали с писането.За срещата още незнам дали ще мога да дойда,но ще се постарая.Пожелавам на всички приятен ден.
  welcome за всички нови майчета които се присъединиха към нашата темичка. 
                                                                                                                                           

# 235
  • Мнения: 106
Privet na wsichki .izvinqvam se za ezika na pisane...
Moje i az da se prisaedinq kam grupi4kata Simple Smile
Haide chao za sega !!!

# 236
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Този път идвам.
За мен е все едно къде. Като че ли се чувствам по-добре на Дино бара. А като стана въпрос за ядене - майта малката е вечно гладна - Ще умра от глад.... Имам нужда от храна.... Жадна съм и съм гладна.....
Хайде... до скоро

# 237
  • Мнения: 2 000
А, Меги, тамън щях да ти звъня и да те информирам, че ще има среща, ама явно знаеш вече  Mr. Green
Хайде, дано се видим утре.

# 238
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Видях вчера Дидка и тя ми каза, днес само погледнах за деня и часа.

# 239
  • Мнения: 7 430
ХелоУ Меги  Grinning

...девойки, видяхме се с Теди и тя също е съгласна за утре  Wink
Та остава утре, Дино бара, в 18.30 Peace Там има доста места и за това маса няма да резервирам....дано 20 човека се съберем на две маси  Joy

Последна редакция: вт, 29 юли 2008, 15:13 от Дидка КОДЖАБАШЕВА

Общи условия

Активация на акаунт