Как реагираха татковците като видяха за пръв път рожбата си?

  • 3 777
  • 89
  •   1
Отговори
# 45
Ами аз имам пресни впечатления като татко, днес ми се роди син, малко по-рано от очакваното, ама веднага си го харесах Simple Smile Докато траеше операцията бях си много добре, ама след това като го видях и бедната му майка ми стана едно много мило и ми се насълзиха очите и започнах да се държа невменяемо Simple Smile

# 46
  • Мнения: 279
Ами аз имам пресни впечатления като татко, днес ми се роди син, малко по-рано от очакваното, ама веднага си го харесах Simple Smile Докато траеше операцията бях си много добре, ама след това като го видях и бедната му майка ми стана едно много мило и ми се насълзиха очите и започнах да се държа невменяемо Simple Smile

Breach , честито ! Да ти е жив и здрав малкия герой ! Пожелавам му да е много послушен и много щастлив !    baloni

# 47
  • Мнения: 6 443
Ами аз имам пресни впечатления като татко, днес ми се роди син, малко по-рано от очакваното, ама веднага си го харесах Simple Smile Докато траеше операцията бях си много добре, ама след това като го видях и бедната му майка ми стана едно много мило и ми се насълзиха очите и започнах да се държа невменяемо Simple Smile
Честито и от мен!

Ами как...Незнам.Определено се напи много  Laughing А първата им среща-той незнаеш какво да каже,само сновеше насам-натам из стаята и го беше страх да се доближи до него. Wink

# 48
  • Мнения: 2 908
Дойде в стаята и викна,че тя прилича точно на него и му е одрала кожата-не можело да има чуденка кой бил таткото.... ShockedАз не забелязах,че толкова прилича на него,ама като е казал...

# 49
  • обл.Варна
  • Мнения: 126
Peace и беше адски щастлив

# 50
  • Мнения: 666
Нашия татко присъстваше на раждането, той пръв пое бебчо, беше много щастлив. Само припкаше напред-назад и идваше да ми докладва какво правят на бебо, къде го водят и въобще беше много въодошевен. След като ни преместиха в стаята той ходеше да проверява бебето дали спи, дали плаче и само питаше кога ще го донесат за кърмене. Понякога и той отиваше да го вземе за да поседяло малко при нас, че обичал да го гледа как спи.  Grinning

# 51
  • Мнения: 610
Когато влезе в стаята за да ни види беше изумен и само я гледаше.Тогава аз я взех защото си мислех че той няма да посмее да я гушне,и му я подадох.Беше безмълвен и доста щастлив-само я гледаше и не отделяше поглед от нея.Гледката беше страхотна.Аз лично се разплаках,тя беше толкова мъничка и безащитна в неговите ръце.

# 52
  • София
  • Мнения: 1 524
Дадоха дъщеря ни първо на него, но уви мен още ме шиеха. Пет минути по-късно вече бяхме заедно тримката, а очите му бяха все още влажни. Не я пусна три часа, а после насила го изгонихме с акушерките. Дъщеря му била съвършенна, най-красивата, най-прекрасната и т.н. Сега продължава по същия начин, постоянно глезене, гушкане, целуване, обяснения в любов........ Пазя си един смс от през ноща след раждането цитирам " Любов събудих се в два часа и отидох да видя снимките на малката - страхотна е, прекрасна е!!!" Следващият ммс пак същата нощ беше нейна снимка с текст "одрала ми е кожата Simple Smile))"
Вярно му е одрала кожата.

BreachЧестит ти син   bouquet

# 53
  • Мнения: 4 784
Ами аз имам пресни впечатления като татко, днес ми се роди син, малко по-рано от очакваното, ама веднага си го харесах Simple Smile Докато траеше операцията бях си много добре, ама след това като го видях и бедната му майка ми стана едно много мило и ми се насълзиха очите и започнах да се държа невменяемо Simple Smile
Хайде честито! Да ти е жив и здрав и да те слуша много!

п.п. Ти от болницата ли джиткаш из нета?

# 54
  • Мнения: 266
Незнам точно как е реагирал,защото му я показаха пред родилната зала,предполагам,че се е развълнувал много.

# 55
  • Мнения: 132
Беше ухилен до уши и изглеждаше че ще се разплаче всеки момент Simple SmileПосле ми прати смс че е страшно хубав, а на изписването го държеше все едно е прегърнал целия свят Laughing

# 56
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Аз бях под упойка от секциото и ми беше много замаяно , но той дойде да ме види веднага след срещата им и ми каза , че беба е много красива Heart Eyes Такъв не го бях виждала никога

# 57
  • Канада
  • Мнения: 494
Мъжа ми пръв видя сина ни.Не видях много добре реакцията му като доктора му го подаде,но си спомням,че сестрата му подаваше кърпички(на мъжа ми).Беше се просълзил от радост!

# 58
  • София
  • Мнения: 7 097
Когато я видя за пръв път я гледаше абсолютно объркано. Не изглеждаше изобщо на себе си - имаше леко глуповат вид. Не посмя да я доближи през цялото време, докато бяхме в болницата. Само я гледаше жадно. Гушна я за пръв път на изписването.

# 59
  • София
  • Мнения: 39 801
За Дияна каза "Позна ме. Видя ме и веднага ревна". За Алекс каза, че приличал на Дияна. Може да са го налетели стари спомени Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт