Нека Господ с нас върви и ДЕКЕМВРИ със здрави бебета да ни дари!

  • 9 568
  • 292
  •   1
Отговори
# 225
  • Бургас
  • Мнения: 326
Крема за гърди е различен от този за стрии, защото е за облекчаване на напрежението на гърдите и не позволява на кожата да се отпуща. Мен вече по-малко ме болят, но незнам от крема ли е или от етапа на бременността. Иначе май няма много значение с какво с мажеш, важното е да се чувстваш добре в кожата си, че ми беше доста опъната преди това. Grinning

# 226
  • Мнения: 39
bubabo, ще ни дадеш ли тази книга, която имаш

# 227
  • Бургас
  • Мнения: 326
bubabo, ще ни дадеш ли тази книга, която имаш


От обяд я пускам по скайпа на който ми е писал. Незнам как по друг начин да я дам Grinning

Кремовете при нас ги продават във козметичната част на аптеките, а бебешкото олио го има почти навсякъде

# 228
  • Мнения: 2 149
Добро утро майчета,
и аз се чудя дали да си правя БХС и ФМ, че ме е страх от резултата ooooh!.
На преглед съм чак на 16,06, и направо ще изкукуригам от напрежение smile3514 дали беб е добре. Шашнах се заради Захира. Искам за мое успокоение да виждам беб по-често а не един път в месеца. tantrum
Повтаряй си - каквото е писано на глава на камък не се случва!

Взеха ми днес кръв. Малко бях изнервена от създалата се ситуация - баща ми с детето пред болницата се мотаят, аз се разбябам по етажите. Оказа се, че УЗ-то ми не е валидно - нямало НТ снимано, замерено и т.н., айдеееее, още 20 лв за УЗ. Пък 14 ет, пък 1 ет, пък 2 ет, пък 14 ет, пък 1 ет -  и накрая ако ми бяха казали да отида някъде щях да ги коля Joy Боднаха ме, де.
Тази гънка ми излиза 3,3, те са я писали в листовката 3. Иначе беб е 46,8 мм /дефакто почти 5 см/, и съм в 11ГС и 2д. Значи това удоволствие струва грубо 58 лв. Както и да е, нека е нисък риска, аз парите не ги жаля.
В 11-12 ГС колко големи са бебетата ви?

Сега, малко може да е смешно, но то ще се види. Моят Тони като го снимаха на УЗ беше толкова красив - то черепчето му беше едно хубаво, бонбон направо! И тогава като го гледах си казвах, че ще е един красив бебок.
Сега, правят му вече 2 снимки на главата на литъл беб/вижда се де/, и да ви кажа хич не е толквоа красив  Laughing. Или апаратурата е скапана, или това ще да е момиче! hahaha Така мисля, защото на зълвата нейното като го видях си казах - това "грозилище" ще да е мома  Flutter и то мома излезна. Сега не е грозно детето, едно синеоко и вресливо, но на видеозон хич не бе чудо.

Мажа се с олио на ХИП за бременни. Харесва ми и все пак струва 10 лв.
Витамини - не се подлъгвайте по Матерна и т.н., потърсете според мен тези, които са на билкови основи, минерали и т.н., които не са химия. Фармацията печели пари, затова ги измислят всякакви. Аз знам за Матерна, че се отрича от много лекари, а и на някои им става лошо от витамини - е, какви са тези витамини, че да ти е лошо от тях? Идва лято - салати, плодове, риба, месо...всичко има. С първото бебе пиех Неоксид /антиоксиданти/ - много добре се чувствах от тях и не се разболявах много. Сега пак ще ги започна.

# 229
  • Мнения: 39
съжалявам мила, може ли по емейла ако може разбира се
pavlinastavreva@abv.bg

# 230
  • Мнения: 616
Качих книгата за да е по удобно всеки да я изтегли линк: http://4storing.com/flhq2/d2fc504396940710a69672dd0e8b4a62.html  Peace

# 231
  • Бургас
  • Мнения: 326
Invizible, мерси че качи книгата, че всички да си я имат Hug

pav111, май няма смисълда ти я пращам, по-лесно ще е с тегленето Simple Smile

# 232
  • Мнения: 3 861
Здравейте мацки!!!
Много пишете, не мога да ви насмогна  Grinning

Утре съм на изследвния, ще ми определят официално и термин
и на мен ми казаха гладна и жадна, как ще издържа незнам като ми става лошо и като прегладнея повръщам....

Момичета, вие какво правите за повръщането, при мен е много страшно положението  Sick

# 233
  • Мнения: 1 152
Invisible свалих си я! Мерси!  bouquet

Сега я разгледах. Това е същата книжка, в библиотеката на Бг-мама.

Последна редакция: вт, 10 юни 2008, 16:42 от Сасано

# 234
  • Мнения: 342
Сега рзгледах една нова темичка за кремовете против стрии.
ТУК

# 235
  • Мнения: 143
Здравейте и от мен! Отдавна не съм писала тук. Утре съм на ФМ във Варна, после ще ви разкажа.
В тази връзка ми казаха: носете си диск, и сега чуденката ми е DVD ли трябва да е?
Bubabo, сподели моля те кои са тези лекари в Бургас, които извършват ФМ, че аз толкова изчетох по въпроса и се ориентирах към Варна.Аз живея в Бургас и тук ще раждам, също ходя при Мърмърова, но само веднъж до сега, м.юни съм на 18-ти.

# 236
  • Мнения: 2 149


Момичета, вие какво правите за повръщането, при мен е много страшно положението  Sick
Ами какво да ти кажа - ядях лимони със захар и лежах. Sick

# 237
  • Мнения: 23
здравейте мили мами .днес цял ден не съм писала а вие толкова сте  изписали .искам някоя мама която вече е била бременна веднъж да ми каже кога е най сигурно да се определи пола,защото мои познати ги определиха чак в 5-6 месец

# 238
  • Мнения: 1 131
Цитат
здравейте мили мами .днес цял ден не съм писала а вие толкова сте  изписали .искам някоя мама която вече е била бременна веднъж да ми каже кога е най сигурно да се определи пола,защото мои познати ги определиха чак в 5-6 месец


Първия път (98г беше) до края ми казваха,че е момиче,а то излезе мъж.Сега ще ходя на 18.06 и ще видим какво ще стане.

# 239
  • Мнения: 65
bubabo много се радвам че с бебчо и теб всичко е наред.Нека така да продължаваме всички до края.
Добре дошла на  Steil   bouquet.

Момичета, вие какво правите за повръщането, при мен е много страшно положението  Sick
На мен лично препечени филийки  със сирене ,лимони ,кисели карставички много ми помагаха и айрян с много сол.

Последна редакция: вт, 10 юни 2008, 21:19 от ˙·٠Poli٠·˙

Общи условия

Активация на акаунт