Нека Господ с нас върви и ДЕКЕМВРИ със здрави бебета да ни дари!

  • 9 575
  • 292
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 357
вярно ли е това за пастета? не го бях чувала, аз доста си го хапвам с лютеница или с топено сирене. Това ми е закуската към 9-10, после постна манджичка към 12-13, 15-16ч-обилно череши,кайсии, 19-вечеря-постна манджа и салатка, 21-пак плодове. Абе поне 1 кг продове на ден си хапвам и вечер съм като плондерче  Laughing

# 76
  • Мнения: 20
Здравейте  Grinning
Медитацията е готова,само че не знам къде да я кача за да можете да си я сваляте,ако някой има на идея да свирка,ако не в краен случай и на меили може да пробваме,въпреки че е 50 мб и не знам ще стане ли.
Относно пишкането нощем и при мен поспря въпреки че тази нощ се събудих с ужасно безпокойство от някакъв сън и ходих да пишкам.
Менюто ми е - каквото ми се яде,аз за разлика от вас без месо почти не ям и ми се хапват повече зеленчуци отколкото плодове. Килограмите които съм качила са -3,4 според зависи май кога се тегля  Crazy

# 77
ох много обичам свински пастет но съм чувала че не е подходящо за употреба от бременни.
Относно вечерните набези към двете нули досега не съм имала такива напъни  newsm44 но аз по принцип явно задържам течности.
Майчета кажете ми някоя от вас има ли подуване на краката аз го имам от самото начало. А като си правих изследванията нямаше албумин в урината. newsm78 не знам от какво се получава ама е гадно smile3514

# 78
  • Мнения: 616
и аз го чувам за пръв път това за пастета  Confused преустановявам консумацията му в такъв случай....за синьото сирене знам че не трябва ама за това незнаех, мерси  Hug въпреки че онзи ден чух че и ягоди и праскови не трябвало да се ядат, прасковите заради мъха  Rolling Eyes

# 79
  • Бургас
  • Мнения: 326
За ягодите съм чувала, че докато се кърми не трябва да се ядат, че са алергени, може би и сега заради това не трябва. Пък аз толкова да обичам, имат много витамин С.

# 80
  • Мнения: 616
докато се кърми да ама докато си бременна...ако не си алергична по принцип не виждам какво лошо има  newsm78

# 81
  • Мнения: 1 541
Явно и аз съм от тези дето си хапват повече  Crazy Моето меню никак не е нискокалорично - много ми се хапват тестени неща  Blush Месце хапвам рядко, бях се притеснила, но доки ме успокои, че ако се яде достатъчно мляко, сирене и т.н. ще има достатъчно белтъчини за бебо
Коремче имам след като хапна, засега почти всички дрешки ми стават  Laughing И аз не успях да смъкна зимните 4 кг, така че закръглеността ми е от хапването, а не от бебока (все още)  Grinning
През нощта ставам задължително веднъж, а в събота и недля като спя до по-късно и 2-3 пъти
Шивачева, дано скоро се разреши проблема ти  Hug
За ягодките специално питах доки - каза, че няма проблем, ако не се прекалява. Иначе и аз съм чувала, че при кърмене не бива да се ядат. А прасковки така обичам.... Инвисибъл, знаеш ли какво му е на мъха??

# 82
  • Мнения: 616
никаква идея нямам така ми каза една позната, но аз ги хапвам нищо ми е нямало да сега от тях какво може да ми стане ... взимам и от нектарините за разнообразие, ако вярвам на всичко което чувам трябва да живея в инкубатор и да ям през цетка  #Crazy

ето какво намерих по темата  Peace

# 83
  • Мнения: 20
Според мен пък е по опасно да не ядете това което ви се яде. За ягодите знам че не е хубаво да се дават в ранна възраст -до 1 годинка ама че докато сте бремени не го знаех и според мен е излишно втеляване.Когато си мислим за това не може щото еди кво си може да му се случи,всъщност си правим лоша услуга,защото допускаме мисълта че нещо няма да му е наред  CryКолкото повече се пазим май толкова по зле. Но това естествено си е мое мнение.
Попитах ви но не ми отговорихте за това говорите ли на бебето и какво знаете за пренаталното възпитание.

# 84
ягодите отшумяват идва ред на кайсии и праскови който не иска да яде мъх ще яде голи праскови Grinning

# 85
  • Мнения: 342
Eses,  аз имам достъп до сървър, така че може да ти дам адреса и паса и да го ъплоуднеш там?
За пренаталното възпитание незнам много - майка ми е чела книжки на глас, докато съм била в тумбака и постоянно ми е говорила Simple Smile

# 86
  • София
  • Мнения: 357
есес - за пренаталното възпитание съм чувала само, че майката не е необходимо да говори на самото бебче, тъй като то през цялото време чува гласа и и го разпознава. Чух, че е хубаво таткото да му говори след 5-тия месец и да гали корема, за да го разпознава бебчето след това. Ама не знам дали е така.
Някой ако знае нещо да казва.

# 87
  • София
  • Мнения: 276
Здравейте момичета,

няколко дни бях отпуска и не бях ви чела .
безкрайно ми е  Cryтъжно за Захира....просто нямам думи. За това, си мисля, че по-често трябва да ни следят на УЗ...какво е това- 1 път на 1 месец. Ето, че може да се е случило нещо лошо а ти да не знаеш...

уф...стига със тъвните мисли, че и аз като Bubabo   съм утре на преглед, а фантазията такива ми си сътворява, че направо ще ревна от притеснение!

Иначе и аз месо почти не вкусвам, а и ми прави впечатление, че и др. вредни неща, или с консерванти- не мога да хапна. Преди си ми беше традиция да пия следобед 3 в 1 ...а сега не мога да го погледна, както и месото.
Явно организмът си знае кое е най-полезно и кое-НЕ.

Invisible, Yoyoana....много малко ядете. Днес я ви се събират 1000 калории, я-НЕ?  Аз с плодове не мога да се нахраня, даже на гладно ми става лошо от тях. Хапвам ги между храненето.

Ето и моето обичайно меню:
7:00 Мюсли с пр. мляко
9:30 Кифла с  мляко с нес
11:30- Обяд( каквото има, ама да е манджа)
14:30 -Втори обяд( пак каквото има)
17;00 - Нещо домашно в къщи( леща, супа, каквото има newsm78)
19-30 - По-лека вечеря

Доста похапвам, но просто зверски огладнявам през 2 часа и само плод или солети не вършат работа. До сега повече от 1-2 кг, не съм качила, но ще видим за в бъдеще  Wink

# 88
  • Мнения: 616
аз му говоря да, за сега малко повече насочвам мислите си към него докато си галя корема. За пренаталното възпитание съм чела някои неща, още не съм си купувала по специализирана литература. За сега му казвам някакви стихчета или песнички, знам че е хубаво да им се пее и да им се четат книжки.

Аз ям точно през 2ч. и почти не ми се случва да огладнея, може би така както съм го описала изглежда малко ...на мен доста ми се струва

# 89
хубаво е да говори човек на бебчо ама аз май прекалявам с говоренето на себе си newsm62 .

Общи условия

Активация на акаунт