желана или нежелана бременност?

  • 5 319
  • 137
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 121
Не беше случайно Wink
Нищо не пиех - пазехме се с прекъснат полов акт, в мига в който не приложихме метода стана бебето.

# 16
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 384
И двете бремености бяха планувани и желани.Пазим се с прекъсване на половия акт.
...много ми е било 4удно как стават така слуайно децата,а знам ,4е има много такива слу4аи,но милсля 4е намен не може да сеслу4и Peace
и на мен.

# 17
  • Мнения: 4 335
Желана и планувана бременност Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 83
Много желано и планирано бебе.Преди него пиех хапчета,спрях ги и...стана!

# 19
# 20
  • Мнения: 666
Искахме го много. Сега не съм за готова за 2-ро и използвам Ясмин противозачатъчни, сигурна съм в тях, до сега фал няма. Виж за презервтивите не мога да кажа нищо, познавам момиче, което прави аборт след секс с презерватив, случва се да се скъса например.

# 21
  • Мнения: 610
Искахме го и то много Peace

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
Искахме го  Peace

# 23
  • Мнения: 219
Желана беше спрях противозачатъчните и хоп две чертички Grinning

# 24
  • Мнения: 8 242
Не беше случайно Wink
Нищо не пиех - пазехме се с прекъснат полов акт, в мига в който не приложихме метода стана бебето.


И при нас така  Mr. Green

# 25
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Не сме планирали беба , но беше желана и  чакана.

# 26
  • Мнения: 674
Определено желана  Peace

# 27
  • Мнения: 672
ами желано определено.ние не ползвамме и не сме ползвали предпазни средства(освен в самото на4ало -презервативи)прекъсваме акта и така...много ми е било 4удно как стават така слуайно децата,а знам ,4е има много такива слу4аи,но милсля 4е намен не може да сеслу4и Peace

Ами вземи тогава да прочетеш, че има случаи малка част от семенната течност да изтече по време на самия акт, което означава, че може да се забременее дори и при прекъсване на акта или т. нар. пазене. Също така е възможно капчици семенна течност да останат в препуциума на члена, което пак е достатъчно да се оплоди яйцеклетката. Всичко е възможно. И да, може да се случи и на теб.

# 28
  • Мнения: 3 611
желано беШе
стана от пьрвия пьт

# 29
  • София
  • Мнения: 1 185
Желано и чакано, за щастие не дълго!

Общи условия

Активация на акаунт