За боклука ли сме?

  • 5 523
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 408
За другите не знам, ама аз съм си вече за боклука.  bowuu
Два опита ми стигат, остава само да се науча да гладя, повече не ми трябва.
Май трябва първо да сваля найлоните, от дъската за гладене и ютията, после ще видим какво ще стане.  newsm78
По темата - интересно ми е колко страници ще запълнят писанията, какви гадове са мъжете ?  Peace

# 16
  • Мнения: 4 458
Душко, от теб се очаква да дадеш компетентно мнение  а не да се обясняваш как и ти си за боклука  Naughty  На Инкелчо говоря де...
Помните ли преди ... 2 седмици май как ми четоха конско, че нямало друг да приеме и обича децата ми и трябва да извикам баща им при мене  Crazy
Да си призная, аз май не искам някой да ми обича децата. Искам да се съобразява с присъствието им и да ни уважава като отделни личности живеещи под един покрив.

Имам един колега женен за майка с дете. От години са заедно, сега момчето му казва "баща ми" а колегата ми винаги когато говори за момчето казва "сина ми". Говорила съм и с майката и с бащата по отделно. В началото е било трудно да се нагодят и той да приеме детето но днес са неразделни и едно цяло. Нямат други деца и тук е куриоза. Тя не може да има повече деца - отрязани са и тръбите. Той умира за свое дете но дори и не си помисля да има от друга, обича жена си и приема съдбата и нейното дете като свое. Не знам, за мен е мналко крайно но..  О, да, забравих да кажа че сина и е бил на 8 г. когато са се запознали. Той ми каза следното: " от самото начало знаех че тя има дете и никога дори за миг не съм си помислял да ги разделям или че тя е нещо по-малко от другите, на против, това ми показа колко е отговорна и как се грижи за хората около нея, близо до сърцето и. Вярно трудно приех детето но направих страшно много компромиси, постарах се да разбера..."
Та, не, не мисля че сме втора ръка и за боклука.

# 17
  • Мнения: 408
Душко, от теб се очаква да дадеш компетентно мнение  а не да се обясняваш как и ти си за боклука  Naughty  На Инкелчо говоря де...
Кой е толкова наивен, че да очаква от мен компетентно мнение, по въпроса за жените?   hahaha
Ами нали, ако имах такова, нямаше да съм на това дередже.
Пък и при толкова мои деца, не ми остава време, да мисля за чужди.

# 18
  • Мнения: 4 458
Значи ли това, че категорично слагаш жените с деца в кофата за боклук  newsm78 Щом нямаш време да гледаш чужди деца.... Предполагам имаш време за жени, нали?
 
А, мнението ти се предполага че е компетентно имайки в предвид пола който майката природа ти е определила  Mr. Green останалото е Божа работа  Whistling

# 19
  • Мнения: 408
С децата винаги съм се разбирал, много по добре, отколкото с майките им.
Може би , защото децата, много по лесно запомнят границите, до които може да се стига.
За разлика от майките, които се стремят към някакъв недостижим идеал, малко по малко.
И, колкото повече даваш от себе си, толкова по недостатъчно е.
Всяка жена, иска семейството, да е осигурено все по добре материално, и ако може мъжа да е повече време, около семейството.
Да , ама мъжете със синята кръв, и златните и диамантени мини, не са толкова много.
Разбира се , не винаги е така, има и много мъже, които са възпитани, и са свикнали, да са в центъра на вселената.
И като съберем Идеалните жени, и Мамините синчета, плюс женените, и ги извадим от общата бройка, остават много малко свободни свестни хора (независимо с , или без деца) .
Аз вече не вярвам, да извадя късмет, и затова съм във боклука.

# 20
  • Мнения: 4 458
И като съберем Идеалните жени, и Мамините синчета, плюс женените, и ги извадим от общата бройка, остават много малко свободни свестни хора (независимо с , или без деца) .
Аз вече не вярвам, да извадя късмет, и затова съм във боклука.

Нещо не ти разбрах формулата  newsm78

за късмета - вярата умира последна! но за протокола и аз нямам никакви надежди

Останалото е по филмите и в страната на мечтите за която много хора вярват, че съществува някъде там зад следващия ъгъл.... Отдавна съм разбрала, а мисля че и останалите пишешти тук, че такова жиотно като да си седи в къщи, да е перфектния баща и съпруг и в добавка да е с дебелия портфейл - нЕма. За да има пари трябва по някакъв начин да ги изкарва ( изключвам наследствата и джакпота ).

# 21
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Ха,ми аз то4но по тази тема писах в другата тема ooooh! Laughing.
В тези ранни 4асове на деноноЩиео си давам все пове4е сметка 4е сьм спряла да ме4тая Confused,навремето каквото и да ми се слу4ваШе продьлжавах напред с ме4ти,НАДЕЖДИ,сега само си се мотая....из детето и реалният свят,но винаги САМА.НеЩо и моите опити се оказаха неуспеШни,пьк и като гледам как напоследьк мьжете гледат на мен само като на сексуален обект(то това ми вдига само4увствието де hahaha,зна4и оЩе ставам Crazy)няма и да има успеШни скоро Confused.
Не сме за боклука разбира се,пове4ето от нас ве4е са излезнали от там Wink,сега им остава да си намерят някой да приема децата им и толкова.Екс_екс......приятеля ми ooooh!имаШе 4 деца Shocked,но като го гледах май оби4аШе мойто пове4е от неговите Thinking.определено го гледаШе като свое Peace.

# 22
  • Мнения: 451
За бклука не съм Naughty,на тези години и след толкова препядствия,които преодолях,съвсем ясно знам собственната си цена bowuu .Друг е въпроса,че това още повече намаля "шансовете" ми да срещна подходящия за мен човек,защото доста вдигнах летвата Thinking А де ги тез читави мъже newsm78 ( пишещите тук са изключение,по подразбиране Flutter).
Та като прибавим и ,че " парен,студената вОда духа ",положението става повече от ясно Mr. Green И аз с inkel в отбора "До тук бяяяхххх..." Stop

# 23
  • Мнения: 9 990
Ако си се озовал "захвърлен", па и с деца, шанс да се родиш отново е , ако имаш предишен обожател, който те чака и те иска все още.Тепърва да срещнеш някой нов-не казвам невъзможно, но....Извод-поддържайте връзка със стари гаджета, не режете из основи ухажорите си, че не се знае.... Grinning

# 24
  • Мнения: 1 559
но чместно казано реплики за това, че като си родил вече си бита карта се чуват.....твърде често
ама да ти кажа то същите хора и за жени в наша възраст, пък без деца спрягат епитети "ялова"

- щото то някои си взимат девственици, те им раждат техни си деца и след време оп развод...

Уф,един наш познат и той така все недоволен ooooh!.Все девственици си търси,да не пушат,не пият Laughing.Праска ги някоя и друга година и после на следващата Sick.За мен кви ги е говорил,немам думи..... Whistling
Хич да не ти дреме,кой кво говори Naughty...ако някой мъж има такъв речник,просто ще му обърна гръб и да ходи да си го вре...в нераждали,девствени или там каквито си ще #2gunfire.Е може пак на някой да не му харесва..ама балкански манталитет бе... Sick

# 25
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
По темата - интересно ми е колко страници ще запълнят писанията, какви гадове са мъжете ?  Peace

Инкел, не съм очаквала да се засегнеш на тема "мъже"
още повече, че е повече от реалистична темата
мъжките гадове са не по-малко от женските...но аналога с жени, говорещи и постъпващи така с разведени татковци с мъже....ми освен някоя чалната нимфоманка ...не се сещам за нещо друго

ясно е на всички, че мъжете освен една глава имат и друга...ако мъжа е читав двете ще са поне еднакво активни ако не горната да надделява
ако не е достатъчно читав /поне по моите критерии, щот някои искат само едно от мъжете и то не е да могат да мислят..../ долната ще преобладава

а по темата може много да се пише по простата причина, че жената от крихка възраст се сблъсква с "комплименти" по неин адрес, че става за "едно кръгче"
в началото даже аз и се радвах на такива неща...после - не им обръщах внимание....сега се засягам...честно казано може би все още трябва да ги чувствам като комплимент или да не им обръщам внимание....може пък в мен да  грешката
но когато се прибави коментар за ДЕЦАТА ми - е те тогава вече съм готова да вадя тежката артилерия...или най-добре - да игнорирам обекта, щот не заслужава внимание

# 26
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
само да се обоснова що толкос съм свързана с тази тема - щот за съжаление и родителите ми, особено баща ми са на мнение колко ще затъна ако остана сама с децата
жалко за виждането им...та чместно казано съм мислила много по въпроса и по лични причини...
май затуй се пенявя

# 27
  • Мнения: 402
само да се обоснова що толкос съм свързана с тази тема - щот за съжаление и родителите ми, особено баща ми са на мнение колко ще затъна ако остана сама с децата
жалко за виждането им...та чместно казано съм мислила много по въпроса и по лични причини...
май затуй се пенявя

Кате, те родителите винаги мислят така, просто са от друго поколение с други разбирания  Rolling Eyes И моите мислеха така и ето сега като положението ми е факт само се тюхкат и мрънкат вместо да ме успокоят по някакъв начин #2gunfire
Иначе-не сме за боклука като жени и личности, но и аз нямам никаква надежда за онзи идеалния и добрия, който ше ме вземе и ще ме обича барабар с детето, па и като баща ше се държи  Tired Просто ми е ясно,ч е такава опция няма. Пък на мене другите опции да си гаджилосваме като 15 годишни не ме кефят, все още искам да имам семейство....

# 28
  • Мнения: 9 990
не е до това дали ще си сам, а дали някой ще те вземе  барабар с децата май беше...не като свои, а просто теб да вземе предвид "миналото"Мои наблюдения и лично мнение-да, макар и Рядко се случва.Често това са Стари, присъствали вече в живота ти под някаква форма хора.

# 29
  • Мнения: 402
не е до това дали ще си сам, а дали някой ще те вземе  барабар с децата май беше...не като свои, а просто теб да вземе предвид "миналото"Мои наблюдения и лично мнение-да, макар и Рядко се случва.Често това са Стари, присъствали вече в живота ти под някаква форма хора.

Да, Пенелонпа, има логика- това са хора, които са те познавали, близки са ти , преживели са до някъде всичките драми с тебе....Защото наново да го откиеш тоз човек , дето ще ти разгадае душата от към всичките й ъгли,и да я разбере, не мисля ,че се намира...

Общи условия

Активация на акаунт