Кашите на Слънчо?

  • 4 024
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 132
Ние сме големички-1г.6м.,но си ядем кашите на Милупа,защото отказва кремчетата от ДК,за съжаление в БГ няма разнообразие,каквото има в TR,за разнообразие съм купувала на хумана но не ги харесваме много,стават на топчици,както и да приготвям,с по топла или по хладка пак не се разтварят добре,а пък тази с череши мирише на боя,от Слънчо беше харесала зърнин М,на Нестле също не харесахме,Фризокрем същата работа.Затова се запасяваме от TR /www.milupa.com.tr/-да видите разнообразието им,там са по скъпи към 11-13 лв.

# 16
  • София
  • Мнения: 259
Аз купувам само "7 зърна" на Милупа, добавям и АМ и така мога да си правя различни каши - бисквитена, бананова, всякакви плодови и т.н. Така готовата каша има много по-малко захар, или никаква, правя я с пресен плод и мога всеки път нещо различно да давам. Същато става и с оризовата и кашата с грис на Милупа.

# 17
  • Мнения: X
Аз съм може би най-големия фен на "Слънчо". Голямата изгледах само с тези каши, така смятам и с малката да процедирам.  Grinning Опитвала съм каши на Nestle и Milupa, но или не се разбиваха добре, или бяха твърде сладки и не ми харесаха.

# 18
  • Мнения: 86
Моето дете най харесва Слънчо.Купувала съм Фризокрем Ориз и царевица и 4 плода не ги хареса.На Нестле съм взимала различни и тях не хареса и след поредната изхвърлена каша почнах само Слънчо.Аз не се водя по това дали на мен ми харесва а дали детето я яде.

# 19
  • София
  • Мнения: 15 222
Добре де, как тогава като съдържа ОБИКНОВЕНО СУХО МЛЯКО, ще бъде подходящо за деца над 4 месеца?!? newsm78

Не е, разбира се.
Както и не е подходящо да се дава месо на 4-месечно бебе, въпреки че повечето производители на пюрета имат месни пюрета за 4-месечни бебета.
Затова четеш етикетите и преценяваш какво да дадеш на бебето си на определена възраст, и какво-не.
Твоето бебе е почит на 11 месеца, така че за него няма проблем.
Иво много каши "Слънчо" е изял-с добавен плод или плодово пюре.
Харесваха му.

# 20
  • Мнения: 141
Давала съм само каши на Слънчо и синът ми много ги харесваше.Има разнообразие и са вкусни.
Аз сьщо съм давала и на 2-те деца само каши на Слънчо,освен богатия асортимент са и по-евтини и бебо много ги харесва.Когато спря да яде зеленчукови пюрета започнах да му давам зеленч. каше на Слънчо и му харесаха(доматена,5 зеленчука и картофи и домати)

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Давам му почти всякакви марки.
В това число е и Слънчо.
Хубави са и ги приема добре.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 734
Ами да,както почти всички бебешки храни в Бг,и на тези каши възрастта на етикетите е много малка.Определено не са за деца на 4 мес.Винаги съм се водела според съдържанието на храната,а не според възрастта на етикета кога да я давам.

# 23
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Моя син харесва кашите на Слънчо Peace
Пробваш, ако на детенце му харесва - даваш, ако не - не Laughing

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Давала съм зеленчуковата каша на Слънчо. Ива и беше голама фенка. Иначе за възраста- не са подходящи за 4 месечно бебе, но по мое мнение всички фирми имат абсолютно неподходящи продукти за посочената на етикета им възраст. Самата ти си ги изредила- шоколадови, с ягоди, с мед, с цитруси и т.н. Винаги съм преценявала според състава на етикета.

# 25
  • Мнения: 9 973
моето дете от 10 дни яде каши и то на слънчо

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Добри са кашите на Слънчо. Аз такива купувах на дъщеря ми като беше бебе.

# 27
  • Мнения: 2 524
Аз купувам само "7 зърна" на Милупа, добавям и АМ и така мога да си правя различни каши - бисквитена, бананова, всякакви плодови и т.н. Така готовата каша има много по-малко захар, или никаква, правя я с пресен плод и мога всеки път нещо различно да давам. Същато става и с оризовата и кашата с грис на Милупа.
Аз използвам по този начин млечната "Ориз и Царевица" на Милупа, защото седем зърнената ни запича. Искаше ми се с нещо да разнообразя.
За каша с грис на Милупа за първи път чувам, не съм я видяла и никъде.

Добре де, как тогава като съдържа ОБИКНОВЕНО СУХО МЛЯКО, ще бъде подходящо за деца над 4 месеца?!? newsm78

Не е, разбира се.
Както и не е подходящо да се дава месо на 4-месечно бебе, въпреки че повечето производители на пюрета имат месни пюрета за 4-месечни бебета.
Затова четеш етикетите и преценяваш какво да дадеш на бебето си на определена възраст, и какво-не.
Твоето бебе е почит на 11 месеца, така че за него няма проблем.
Иво много каши "Слънчо" е изял-с добавен плод или плодово пюре.
Харесваха му.
Не става въпрос за мойто дете, Виви, а принципно. Ако нямаш педиатър, който да те насочи и не четеш в интренет, а се довериш сляпо на производителя, става една ... За това идваше реч.

# 28
  • Мнения: 3 092
и Нана харесваше кашите на Слънчо ...купувала съм и и на Милупа и на Хумана и на Блевит .От нито една не съм имала оплаквания! Simple Smile
А по повод кашата с грис на Милупа има я в Чико до южния парк.Щерката и беше страшна фенка! Laughing

# 29
  • София
  • Мнения: 259
За каша с грис на Милупа за първи път чувам, не съм я видяла и никъде.

Ами има, пак е синя кутия като тази със зърната и оризовата, аз ги купувам от Бебелан до Плиска, но като цяло тези безмлечните в сините кутии са по-малко разпространени.

Общи условия

Активация на акаунт