Как да си направим френски сладолед?

  • 11 442
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 49
Хора, няма ли проблем с тия сурови яйца??

# 16
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ох, прияде ми се понеделнишки.........  Hug

# 17
  • Мнения: 22 867
Ох, прияде ми се понеделнишки.........  Hug

И на мен, но и аз като  Biskvitka съм в чуденка за суровите яйца.......... newsm78

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 523
А какво количество се получава от посочените продукти? Струва ми се, че ще излезе доста и се чудя дали да не ги намаля наполовина.

# 19
  • Мнения: 3 410
Излиза 4 кутии сладолед, аз съм правила и половин доза/излиза две кутии оттези в които стандартно се продава сладолед/, ама много бързо се изяде Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 271
Записвам се, много ми хареса рецептата.Ще се  пробва непременно.   bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 2 658
и аз бих го пробвала, но също ме притесняват суровите яйца.

# 22
  • Мнения: 3 314
 Rolling Eyes  имам тази рецепта от доста време , ама заради яйцата все не я правя  ooooh!

# 23
  • Мнения: 198
Откъде да взема сладко от зелени смокини?Днес къде ли не търсих,никъде не намерих.Може ли да се замени с друго сладко и какво да бъде,да не му се разваля много вкуса?То е ясно че няма да бъде като оригинала,но поне възможно най близо. Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 3 410
Първия път го направих със сладко от узрели смокини и пак стана много хубав сладолед. Не зная ако се заменят смокините с портокалови корички и стафиди - сигурно също ще стане добре newsm78
А относно яйцата - постарах се да си купя пресни яйца и не сме имали проблеми и двата пъти Peace

# 25
  • Мнения: 198
Благодаря Grinning Значи още утре ще го направя.Дано да успея да се справя Simple Smile

# 26
  • Мнения: 198
Направих го LaughingВече е във фризера,утре ще го опитаме.Само че без смокини,но пък го насипах доста обилно с кроканта.Добре изглежда ,но на вкус-утре Laughing

# 27
  • Мнения: 3 410
Супер  bouquet
А какво му сложи вътре?

# 28
  • Мнения: 198
Нищо GrinningНатурален сметанов сладолед Simple Smile Не можах да намеря смокини,стафиди моите хора не обичат,наръсих много,много със ядки и утре като им го сервирам ще го полея с топинг шоколад. Незнам какво ще се получи,но се надявам да е вкусно.Не съм се отказала от смокините,продължавам да търся .Намеря ли ще си направя :оригинал: Grinning

# 29
  • Мнения: 3 410
Ами супер, поне не е натъпкан с консерванти. По мегазините продават изсушени портокалови корички - казват че и с тях ставал много вкусен. А иначе зелените смокини са си проблем, няма ги навсякъде. Успех в намирането Peace
И да ви е сладко утре!

Общи условия

Активация на акаунт