Имате ли желание за секс?

  • 6 041
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 514
Когато мъжа ми започне да мрънка, да недоволства, да ме критикува за щяло и нещяло, при положение че аз върша абсолютно всичката работа вкъщи, а той само ходи на работа изобщо не искам да го виждам, а за секс не може да  става и дума. Минава ми, но имам такива периоди, в които не искам да виждам никой, включително и мъжа ми.

Много точно си описала сегашното ми състояние!

Пускам темата защото последно време нещо нямам никакво желание да бъда интимна със своя съпруг!
Ако нямаш желание да бъдеш интимна със своя съпруг, определено имаш проблем с него. Ако нямаш желание за секс по принцип е вече съвсем друго.  Wink
С него и попринцип ! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 2 448

С него и попринцип ! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Лошо, проблем с него , проблем със себе си и може би проблеми независещи от теб.  Thinking

# 17
  • София
  • Мнения: 7 097
С него и попринцип ! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Да не си депресирала нещо  Thinking
Аз в момента съм в някаква такава апатия и се чувствам преуморена и без желание за нищо, но го отдавам на сезона, защото и друг път ми се е случвало през този период.

# 18
  • Мнения: 111
Случва се, не го мисли толкова. Сексуалните проблеми имат свойството да се задълбочават, ако много се притесняваш заради тях. Може да е всичко, като започнем от някакъв емоционален период и стигнем до хормонален дисбаланс.
До скоро и аз бях в такъв период, всяка вечер ме болеше глава или мнооого ми се спеше  Mr. Green, но пък от няколко дни мъжът ми не може да се отърве от мен  Grinning!
Ще отмине, спокойно. Пробвай да не мислиш за това, току виж нещата се оправили от само себе си  Hug.

# 19
  • Мнения: 2 386
Ехеее, и тези го разведохте..
Три седмици нищо кой знае какво не са, не се вглеждай толкова в детайлите (не, че липсата на секс три седмици е детайл ,ами че вглеждането го превръща в проблем, какъво едва ли всъщност е). Купи леко питие и пийнете заедно, поговорете си и му кажи точно това, което си написала на нас (без липсата на желание, замени го с евфемизъм). Хващам се на бас, че ще има ефект.

# 20
Аз бях така известно време. Обаче разбрах, че проблема е в мен. Просто никакво желание за секс. Или пък ако "дойде" желанието в първите 5 мин. е отлетяло. Какво ли не правих. Изненади почивки, но не би. Може и смешно да ви се стори, ама си реших проблема по следният начин: Отскочих до най - близкият магазин за големи и си купих играчки. Така де верно е, че апетита идва с яденето. Сега нещата са съвсем други. Имам желание и се чувствам добре. Не приемам секса като задължение.

# 21
  • софия
  • Мнения: 2 140
Имаме си желание и двамата. Peace

# 22
  • Мнения: 5 539
Нямам желание за секс, но не ми и липсва. Като ми се прииска, ще правя - какъв е проблемът?
Макар че според форумските критерии не съм правила секс от страшно много време, се чувствам във форма, жизнена и спокойна Grinning

# 23
  • Мнения: X
Според мен всеки има такива периоди,дори и мъжете.Ако не е породено от някакъв проблем между вас,ще мине.А ако имате някакви търкания,несъгласия,най-лошия избор е да замълчиш с надеждата нещата сами да се оправят.С времето се натрупват и после е много по-трудно.

# 24
  • Мнения: 52
[Ако нямаш желание да бъдеш интимна със своя съпруг, определено имаш проблем с него. Ако нямаш желание за секс по принцип е вече съвсем друго.  Wink
Мдаа, така е.
Случва се, не си единствена. Не знам какво да те посъветвам  - и аз съм така, ужасно много ми се прави секс,но не и със съпруга ми.Това ме влудява,защото пък не го правя с никой друг.....

# 25
  • Мнения: 514
Благодаря на всички за отговорите!Бяхте много мили! Hug Hug Hug HugЗнаех си ,че мога да споделя и разчитем на вас!

Засега положението е същото ,но поне е малко по спокойно вкъщи!Обстновката е по приятна може би заради разговора ни!
Вдъхнахте ми кураж ,че всичко е в рамките на нормалното и няма да се задълбочавам и да търся "под вола -теле"

# 26
  • Мнения: 940
И аз съм имала период от два месеца, в който нямахме желание за секс. А сега не можем да си се наситим.
А тук веднага започна да се говори за раздели, разводи и подобни.....ЛУДОСТ.

Ние например работим много, имахме много проблеми покрай новото жилище, лек период на безпаричие и т.н. Нормално е човек като има проблеми да мрънка, леко да отблъсне другия. Ама чак пък супер проблем от едни 3 седмици....

Седнете, поговорете...Ще се оправят нещата.

# 27
# 28
  • Мнения: 759
Имаме си желание и двамата. Peace
и ние така Simple Smile

# 29
  • Мнения: 45
А мъжът ти има ли желание за секс? Защото и това е от значение. При нас аз дори и да не съм в настроение, той все ще измисли нещо с което да ме "придума". Даже понякога става като предлюбовна игра.

Общи условия

Активация на акаунт