Nissan Qashqai.

  • 41 906
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 592
 newsm10, но не и за Кларксън! Щом един смешник прави така, че в цяла Англия да се отменят за ден над 45%  /а може и 65 да беше/ от поръчките за БМВ Х3, поне не говори смешно. За вида, не коментирам!

# 16
  • Мнения: 15
Здравейте.Харесала съм си Qashqai-я.
Има ли тук собственици на този автомобил и какви са отзивите ви?
Ще ви бъда благодарна,ако ми споделите.

Здравей,

аз карам Qashqai  Simple Smile
Страхотен автомобил (едва ли си очаквала да ти кажа нещо друго при положение че съм се спрял на него  Laughing).

Направо по темата:

Автомобила хич не е тесен. Мога да ти кажа мнението на моя шеф, който е доста взискателен човек и не кара коли с по-малко междуосие от 2.7 метра. Та с него ходихме да вземем колата. Дадах му да го покара малко и накрая след като седна отпред и отзад каза: "Ей без майтап, тая кола никак не е малка" Simple Smile)))

Относно двигателите: само 1.5 dci е на Рено, но за момента не се предлага за България, докато 1.6 и 2.0 бензин и 2.0 dci са си японски разработки.

Ако имаш още въпроси ще отговоря. Имам и снимки, мога да пратя Wink

# 17
  • Мнения: 29
по добре  TIGUAN s 1,4 TSI

Последна редакция: сб, 26 юли 2008, 08:10 от mamma miki

# 18
  • Мнения: 15

 Grinning
Кое му е по-доброто?

# 19
  • Мнения: 29
Цената, двигателите , оборудването и най-накрая марката. Grinning

# 20
Цената, двигателите , оборудването и най-накрая марката. Grinning
  newsm11 Не съм съгласен.Точно поради тази причина има толкова различни марки автомобили.За всекиго по нещо. newsm47

# 21
  • Мнения: 15
Цената, двигателите , оборудването и най-накрая марката. Grinning

До тук нищо хубаво Simple Smile

Цената е по-висока от Qashqai.
За двигателя TFSI не мога да коментирам понеже нямам впечатления.
Оборудването е същото като на Qashqai.
Марката! Хм Нисан имат 55 години опит в разработката на високопроходими машини, докато VW преди Тигуан имат Туарег иииии за други не се сещам  Wink

# 22
  • Мнения: 682
Благодаря ви,че ми отговорихте.Съгласна съм напълно с "М.G".Цената на Тигуана е много по висока от тази на Qashqai i Nissan са с по-голям опит в разработката на такива автомобили.
А колкото до Тигуана,какъв ще е този с двигател 1,4 TFSI?

# 23
  • Мнения: 592
Eдна забележка - Нисан вече са ТКЗС с Рено - нищо хубаво не чакайте вече! Категорично Тигуана, ако това ви е крайния избор! И сравнявайте Тигуана с Х-трейла, а не с Кашкай- това последното си  е малко повдигнато комби! Но пак Нисана губи за мен! Прочетете Ауто билд!!!

# 24
  • Мнения: 1 906
Eдна забележка - Нисан вече са ТКЗС с Рено - нищо хубаво не чакайте вече! Категорично Тигуана, ако това ви е крайния избор! И сравнявайте Тигуана с Х-трейла, а не с Кашкай- това последното си  е малко повдигнато комби! Но пак Нисана губи за мен! Прочетете Ауто билд!!!
И ние се колебаехме между двете марки, и именно благодарение на Auto bild предпочетохме Nissan X TRAIL пред Tiguan, а като се има предвид, че моя не признаваше нищо друго освен VW  newsm53 ...

# 25
  • Мнения: X
Когато се колебаехме какъв автомобил да си вземем,който да е високопроходим,автоматик,по възможност-дизел,и сравнително надежден и не много обемен,защото основно аз щях да го карам,та огледахме и Кашкая,който тъкмо се презентираше.Като съотношение цена-екстри беше добро предложение,но на мен не ми допадна нито на външен вид,нито като седнах зад волана-позицията на седене и видимостта не ми харесаха.Взехме си Тойота RAV 4,аз й казвам "моята самоходка",бензин е,по-скъпа е от кашкая,има по-малко екстри,но пък ми е много по-удобна.За това и повечето жени ги карат.

# 26
  • Мнения: 1 650
аз пък съм ЗА Кашкая
Колите на WAG нямат стил, няма никъкъва тръпка, пълна скука от всякаде, всичките изглеждат като мащабиран голф - я по голям, я по малък, не благодаря

# 27
  • Мнения: 592
Ооо, Дюри, на тема Голф не засягай   Wink  - на легенда не можеш да кажеш няма тръпка. По-скоро би се приело, че ти нямаш вкус, отколкото десетките милиони собственици.  Peace  Жените избират цвят, а мъжете колата.  Не може да скачаш в една кола, само защото е хубава на вид - абсурд! А в края на краищата аз казвам че можеш да си купиш трабант и да те надживее, може да си купиш и мерцедес и да не излизиш от сервиз - въпрос на късмет! Поне досега, който не ме е послушал от приятелите ми е сбъркал! Но желая на всеки избрал Нисанчето да го кара на 4 колела!  newsm10

# 28
Здравейте.
Аз по принцип бях фенка на Тойота Раф 4 и мислихме да си го порачаме.Но след като видяхме  каква му е цената(много над QASHQAI) и че трябва да доплащаме за блутут и партроник и още други екстри,се отказахме.Направихме и тест драйф,много твърдо вози.А и не си стува според мен толкова пари за модел който се предлага от 3 години.Логично би било,вече да му свалят малко цената.Колкото до Тигуана-наистина много е хубав,нов модел е,но  е много скъп.Затова си поръчахме QASHQAI- с двигател 2.0,бензин,140 к.с.Живот и здраве до 3 месеца трябва да пристигне.Чакаме го с нетърпение.

Виждам,че тук има притежател на този автомобил."М.G",ако имате възможност,качете снимки.

# 29
  • Мнения: 1 650
бахти легендата
може и да нямам вкус, щом като база за сравнение са щастливите пернишки собственици
Мога да скачам, и го правя. Мина времето дето си мислехме дали ще издаржи 15 години и 3 основни ремонта
Всички коли произвеждани в момента са достатачно добри, така че вече стават аксесоар и важното е да ти е по сърце
Определено Калибъра ми е по сърце, поръчах го без да мисля и без да се интерсува и да слушам кой какво ще ми каже

Общи условия

Активация на акаунт