Лунна диета-10.06-18:03ч.

  • 5 710
  • 180
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 174
И аз издържах, но няма да съм тридневка, към 21ч. хапнах малко от детската каша на малкия,че и малко сладичко Cry Е, не съм гузна, но ще се включвам и други пъти- все пак това ми беше първият сериозен и успешен! Даже към 20ч. тичах на стадиона, както си бях планирала. Не чувствах глад и умора, но накрая малкия леко ме влуди и затова хапнах, ако не беше той като дразнител- провокатор( Да е жив и здрав!) сигурно щях да устискам и тая вечер, пък урте...

# 136
Благодаря за приема, момичета!  Hug
Eй ме на.....преизпълнена с чиста  вода  Joy  Joy

За мен сега свърши лунуването...май пълни два дни. Не съм се мерила...ще го направя утре, но се чувствам чудесно...една такава лека въздушна....пардон водна  Joy
Останах си на чай и вода....Утре ще съм на мляко и салата за вечерта.
Страхотни сте, разбирам че всички сте издържали! Бравооооооо!

# 137
  • София
  • Мнения: 1 950
Добро утро!



Издържах вчерашния лунен ден нормално, но след това бяхме на гости и съответно алкохол+безалкохолно  Embarassed . И днес нямам минус. Cry
Може и да е задържане на течности, но ще видя какво е положението следобяд.  newsm78


Пожелавам на всички да напълните темата с минуси!  Peace

# 138
  • Мнения: 737
И при мен минуса е в грамчета newsm78
Но поне един ден се прочистих.
Миналият месец на пълнолунието имаше голям резултат,така че ще видим на лунуването другата седмица

# 139
  • Мнения: 923
Добро утро, аз съм  - 1, Дано не го кача после както предния път

# 140
  • Мнения: 181
Добро утро и от мен. И аз да се отчета, че съм -1,2кг. Добре ми се отрази, чувствам се много лека, но се надявам да не си ги върна. Днес ще се въздържам и ще наблегна на салатите и да стискаме палци да си останат така килцата  Praynig Praynig Praynig
Следващия път пак съм с вас  Hug Hug Hug

# 141
 Добро утро на всички!
Браво момичета!!!! Много се радвам за вас   bouquet Все така успешни занапред и сега да ги задържим!!!!!
Кантарът показа тази сутрин - 1,200. Обаче май това си е загуба на течности  newsm78 независимо от погълнатите....и съм забелязала, че загубеното тегло бързичко се възстановява....
Аз съм на поддържащ режим и продължавам напред с "повишено внимание"  Joy
Казвайте всички как е? Сигурна съм, че ефект е имало. Независимо дали сте били на вода за 24 или 72 часа.
От сърце желая минуси на всички!  Hug
Отивам да си спретна един чай  Grinning ми заобичах си го.....то не бяха навремето режими с чай и плодове, после лунна...така съм свикнала с него, че ми е станало някакъв навик..първо кафе и после мнооого чай  Joy

# 142
  • София
  • Мнения: 1 950
Браво , момичета! Супер резултати имате!  smile3501 smile3501 smile3501

Дори и да е течности - особено е важно сега повишеното внимание  Peace  Grinning Но със сигурност ефект при редовно лунуване има  smile3521

# 143
  • София
  • Мнения: 1 423
Здравейте и от мен лунички  Hug
Браво момичета за постигнатите резултати!   bouquet
Аз съм -800гр.  Grinning Надявам се другия път по пълнолуние да се похваля с повече.  Wink
lideto70, не се притеснявай за резултата, сигурно задържаш течности, следобяд ще чакаме да се похвалиш. Дано има минусче  Hug
Karmella, и аз свикнах да пия доста чай, пия през цялото време. Обожавам зелен чай.  Grinning

# 144
  • Мнения: 31
Момичета аз за два дни съм -2.300,страхотен резултат,днес пак съм на вода и сокчета,дано да успея,а от утре съм на зелевата супичка и другата седмица пак луничка, май е пълнолуние другата,тъй че ще се надяваме на по-добри резултати

# 145
  • Мнения: 216
Браво мадами  bouquet! Аз пък съм +400.Много ми дотъпя като видях.Вчера пих толкова много течности ,а никакъв резултат.Май задържам вода ,не знам.Изпих литър и половина студен чай праскова ,но после видях че е доста калоричен.Възможно ли е да е от това?

# 146
  • София
  • Мнения: 1 423
Жабче, може да задържаш течности. При мен има такива моменти, особено преди цикъл. Така, че не се притеснявай.  Hug
Едва ли е от студения чай.  newsm78

# 147
  • Мнения: 216
Да ,ама на мен ми свърши вчера newsm45!Flores благодаря за подкрепата все пак  bouquet!

# 148
  • София
  • Мнения: 1 423
Да ,ама на мен ми свърши вчера newsm45!Flores благодаря за подкрепата все пак  bouquet!
Не се притеснявай, утре кантара ще те зарадва  Hug

# 149
  • Мнения: 216
Дано!Днес съм на диня ,утре ще видим Peace

Общи условия

Активация на акаунт