Въпрос за коремчета

  • 2 136
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 309
Мили момичета, обръщам се към тези от вас, които вече са в по-напреднала фаза  Simple Smile и по-близо до желаното събитие. Въпросът ми е в кой месец започна видимо да расте коремчето ви и стана явно деликатното ви състояние. Докога по-свободните дрехи могат да прикриват растящото коремче? За мен този момент още предстои и е от голямо значение да знам отговора на въпроса, за да планирам правилно лятото си Wink Ще съм ви благодарна за тази изпреварваща за мен информация.

# 1
  • Мнения: 3 621
При всеки е различно, на мене започна видимо да ми расте корема още в 4-тия месец, имам позната която имаше вече видим корем чак в началото на 8-мия месец
късмет и лека бременност   bouquet

# 2
  • Мнения: 4 753
Мисля, че бях още в края на третия и началото на четвъртия месец, но роклята, с която ходех не беше много широка и за това се виждаше... И въпреки това, успях да скрия до края на петия месец (хората предполагаха де)...  Wink

# 3
  • Мнения: 242
и при мен започна видимо 4 месец,а пък и преди това защото качих много кг-ми.Лека бременност Hug

# 4
  • Мнения: 9 973
индивидуално е-аз коремче така й нямах голямо Laughing

# 5
  • София
  • Мнения: 17 592
Ами това е много индивидуално, на мен ми личеше от 2рия месец още, а освен това коремът ми беше станал много чувствителен - като се замисля, преди даже да знам, че съм бременна почнаха да ме дразнят тесните панталони...

Пък и какъв смисъл има да го прикриваш? Срам ли те е? От това, че си решила да създадеш живот?

# 6
  • Мнения: 682
Всичко е индивидуално. Моят корем започна да личи в началото на 7-ми месец. Сега съм в края на 8-ми и коремът ми е сравнително малък.

# 7
  • Мнения: 11 016
До началото на 5 месец изглеждах като чревоугодник. Mr. Green
След това си пролича бременното коремче. Никога не съм го крила и не съм се срамувала, напротив - с нетърпение чаках да стане ясно, че не ми е подут корема, а съм бременна. Peace

# 8
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Аз имах огроооомен корем.  preggo Започна да ми личи в края на четвъртият месец  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 309
Много ви благодаря за отговорите, момичета! Разбира се, че всички, които сме се решили на тези така важна и прекрасна стъпка, сме готови да понесем доста несгоди в името на крайния резултат  Grinning Просто за лятото трябва да планирам важен ангажимент, от който зависят и други хора, и те няма да се чувстват спокойни, ако знаят за състоянието ми... Е, ще го мисля. Леко бременеене на всички Hug и съм безкрайно щастлива вече да съм сред вас!!!

# 10
  • Разград
  • Мнения: 2 102
През първата ми бременност коремът ми изведнъж започна да расте бързо през петия месец. А през втората беше по-късно. Но всяка бременност си е различна.

# 11
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
На мен корема ми почна да се забелязва в началото на 4 месец Grinning
От там нататък растеше страшно бързо и вече към края бях с много голям корем Crazy

# 12
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Със синът ми в края на третия месец, с щерката  в шестия

# 13
  • София
  • Мнения: 1 423
Всичко е индивидуално. На мен в началото на 5 месец вече ми личеше коремчето.  Peace

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Ако влезеш в отчетните теми на бременните, всяка тема си има албумче, в което се слагат снимки на коремчета в различните периоди на бременноста. От тях също можеш да си направиш някой изводи. В същите тези албуми съм виждала момичета ,на които в 6ти месец не им личи по никакъв начин , и други, като мене, на които още от втория месец им е голям корема.

# 15
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
4-5м

# 16
  • Мнения: 4 784
Към 5 месец вече си личеше, че имам коремче, но с по - широки дрехи, определено можеше и да се прикрие. В шести месец вече ясно се виждаше, каквото и да облека.

# 17
  • Мнения: 1 586
Още от 4 месец се забелязваше но след 6тия и до раждането корема ми стана просто огромен!

# 18
  • София
  • Мнения: 605
ами на сватбата тъкмо бях влезнала в 4 месец а съм с доста заоблено коремче, значи в третия Peace

# 19
  • Мнения: 447
С първата бременност още от първата седмица ми се заобли корема, а с втората хората разбраха, че съм била бременна след като се появих с бебе newsm78

# 20
  • Мнения: 728
Към каря на четвъртия, за това пък гърдите ми станаха огромни още на 2-рия месец и колегите ми познаха по тях, че съм бременна

# 21
  • София
  • Мнения: 39 812
При всяка жена е различно. А мисля, че има разлика и при 1ва, 2ра и т.н. бременности.
С Дияна започна да ми личи леко едва към 5ти месец. С Алекс - в 3тия.

# 22
  • Мнения: 666
Моето коремче започна да си личи от 4-ти месец още, но с по-свободни дрехи можеше да мина за по-пълничка вместо за бременна. В 5-ти месец обаче и широките дрехи не скриваха нищо, аз не го и криех обаче, много си го обичах.

# 23
  • Мнения: 583
Края на 2  леко се  закръгли /и по това ме хванаха на работа и постоянното прозяване/,към 4 вече ми личеше,но може би чак към 6 имах истински бременен корем.

# 24
  • Мнения: 593
И при двете бременност в края на четвъртия ми пролича!

# 25
  • Варна
  • Мнения: 441
Според мен не можеш да предвидиш как ще е при теб, ако се чудиш заради дрехите, по- добре си купувай малко по- големи. Аз толкова исках да ми "проличи", а това стана чак в шестия месец. Сега обаче си имам голям корем и много му се радвам.

# 26
  • Мнения: 2 448
До 4 месец си носех спокойно дънките, после взеха да ми отесняват, но до 6 месец изглеждах по скоро като надебеляла отколкото да се вижда, че съм бременна и ми беше супер гадно, да ме мислят, че съм прекалила с храната. Даже си спомням един куриозен случай в кварталния магазин слизам и комшията от долния етаж / той с един голям корем / си купува бири и ми вика "ми ти като те гледам доста си се наляла, да не ме конкурираш на бирата".  Confused Отговорих му,, че аз поне имам основателна причина за дебелеенето си за разлика от него.  Laughing

# 27
  • Мнения: 243
Пролича ми към 5-тия месец.

# 28
  • Мнения: 108
След 6-ти месец

# 29
  • Мнения: 610
Определено започна да ми личи коремчето между 4-5мес.Но за всеки е много индивидуално.Лека бременност Peace

# 30
  • Мнения: 142
При мен започна видимо да ми личи още в 3-я месец  Rolling Eyes

# 31
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
На мен започна да ми личи в средата на 4тия месец

# 32
  • Мнения: 88
bremenna sym v 5-tiq mesec,ka4ila sym 4kg a koremcheto mi e dosta golqmo:))))))))

# 33
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
на мен ми пролича още във 2-я месец

# 34
  • Мнения: 702
и с двете бременности започна да ми личи в 4м

# 35
  • Мнения: 1 006
След 6-тия месец започна да ми личи.

# 36
  • Мнения: 279
При всеки е различно Peace
При мен почна да личи в 4ти месец !

# 37
  • Мнения: 1 131
Със синът ми към 5 месец,а сега преди да разбера,че чакам бебе коремът си ми беше огромен Grinning

# 38
  • Мнения: 3 069
в началото на 5-я месец вече доста си личеше при мен.

# 39
  • Мнения: 571
Края на 5ти началото на 6ти месец започна видимо да се забелязва!Не расте със скороста на светлината както си мислех а и съм качила 3 килограма за сега  bouquetСпоред мен си е страшно индивидуално!!Зависи от структура от килограми преди забременяването както и от темповете с които се качва

# 40
  • Мнения: 27 524
1. Въпросът ми е в кой месец започна видимо да расте коремчето ви и стана явно деликатното ви състояние.
2. Докога по-свободните дрехи могат да прикриват растящото коремче?

1. Точно в 7-ми месец.  Simple Smile

2. Зависи от фигурата и килограмите. Отговорът варира от 4-ти до 9-ти месец  Grinning

# 41
  • Мнения: 780
Около 4 месец имах малко заоблено коремче.

2. Зависи от фигурата и килограмите. Отговорът варира от 4-ти до 9-ти месец  Grinning

 PeaceВъпреки, че в 8-9 месец трудно може да се прикрива.

# 42
  • Мнения: 2 131
Ми, на мен в края на втори месец един почти непознат мъж ми пожела момиченце. Със сигурност нямаше откъде да знае, че съм бременна, така че явно ми е личало, знам ли...

# 43
  • София
  • Мнения: 4 590
В шестия месец вече не можеше да се сбърка. Simple Smile И в петия леко си личеше, но не всички разбираха, че съм бременна. Grinning

# 44
  • Мнения: 191
Аз в 6-ти, 7-ми месец нямах много голям корем, но в 8 и 9 беше пораснал значително, но като цяло не бях качила много килограми, може би и това има значение. Важен също е и ръстът на жената, аз съм 176 и може би заради това не ми личеше толкова време.

# 45
  • Мнения: 257
При всяка бременност строго индивидуално, на мен започна да ми личи след 6-я месец, но имах спортно коремче, а и последните три месеца ми бяха октомври, ноември, декември съответно се обличах по дебеличко, все още има хора който не са знаели, че съм била бременна и сега като ме видят с Иво ахкат LaughingPeace

Общи условия

Активация на акаунт