Въпрос за коремчета

  • 2 128
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
4-5м

# 16
  • Мнения: 4 784
Към 5 месец вече си личеше, че имам коремче, но с по - широки дрехи, определено можеше и да се прикрие. В шести месец вече ясно се виждаше, каквото и да облека.

# 17
  • Мнения: 1 586
Още от 4 месец се забелязваше но след 6тия и до раждането корема ми стана просто огромен!

# 18
  • София
  • Мнения: 604
ами на сватбата тъкмо бях влезнала в 4 месец а съм с доста заоблено коремче, значи в третия Peace

# 19
  • Мнения: 447
С първата бременност още от първата седмица ми се заобли корема, а с втората хората разбраха, че съм била бременна след като се появих с бебе newsm78

# 20
  • Мнения: 728
Към каря на четвъртия, за това пък гърдите ми станаха огромни още на 2-рия месец и колегите ми познаха по тях, че съм бременна

# 21
  • София
  • Мнения: 39 771
При всяка жена е различно. А мисля, че има разлика и при 1ва, 2ра и т.н. бременности.
С Дияна започна да ми личи леко едва към 5ти месец. С Алекс - в 3тия.

# 22
  • Мнения: 666
Моето коремче започна да си личи от 4-ти месец още, но с по-свободни дрехи можеше да мина за по-пълничка вместо за бременна. В 5-ти месец обаче и широките дрехи не скриваха нищо, аз не го и криех обаче, много си го обичах.

# 23
  • Мнения: 583
Края на 2  леко се  закръгли /и по това ме хванаха на работа и постоянното прозяване/,към 4 вече ми личеше,но може би чак към 6 имах истински бременен корем.

# 24
  • Мнения: 593
И при двете бременност в края на четвъртия ми пролича!

# 25
  • Варна
  • Мнения: 441
Според мен не можеш да предвидиш как ще е при теб, ако се чудиш заради дрехите, по- добре си купувай малко по- големи. Аз толкова исках да ми "проличи", а това стана чак в шестия месец. Сега обаче си имам голям корем и много му се радвам.

# 26
  • Мнения: 2 448
До 4 месец си носех спокойно дънките, после взеха да ми отесняват, но до 6 месец изглеждах по скоро като надебеляла отколкото да се вижда, че съм бременна и ми беше супер гадно, да ме мислят, че съм прекалила с храната. Даже си спомням един куриозен случай в кварталния магазин слизам и комшията от долния етаж / той с един голям корем / си купува бири и ми вика "ми ти като те гледам доста си се наляла, да не ме конкурираш на бирата".  Confused Отговорих му,, че аз поне имам основателна причина за дебелеенето си за разлика от него.  Laughing

# 27
  • Мнения: 243
Пролича ми към 5-тия месец.

# 28
  • Мнения: 108
След 6-ти месец

# 29
  • Мнения: 610
Определено започна да ми личи коремчето между 4-5мес.Но за всеки е много индивидуално.Лека бременност Peace

Общи условия

Активация на акаунт