Режимът на д-р Ори Хофмеклер 2

  • 24 543
  • 357
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 57
аа, ще го имам предвид това за млякото ...  Rolling Eyes
А м/у другото горе долу с какви темпове се свалят килцата с тази диетка и дали се задържат лесно ? Че нямах време да чета старата тема за отзиви  Blush ... Благодаря предварително  Heart Eyes

# 16
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
 petia182 , като че ли е индивидуално newsm78.

Аз самата свалям по - бавно, но се сещам за аdelphia, която сваляше доста бързо - 4-5 кг. свали за около седмица ,ако не ме лъже паметта. Трябва да отбележа обаче, че тя е доста стриктна, не като мен всяка вечер десерти  Embarassed

Чак сега видях , че не съм дала линк към първата тема.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=274192.0

Там момичетата са споделили какво хапват и колко са свалили, ако живо се интересуваш, порови се Simple Smile.

Рожденничката вече заспа, уморена и доволна от многото подаръци.

Лека нощ, до утре  bouquet.

# 17
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Добро утро  love001.

Да ви почерпя с кафе newsm03:


                           .


Днес закуската ми беше тази smile3503:


                           


 Рожденният ден мина много добре, за вечеря бях направила Пилешката фантазия на Лео, народа си облиза пръстите smile3521. Аз напоследък рядко влизам в готварския, през януари нямаше ден , в който да не направя нещо от форума / бях в отпуск/ - да знаете, големи майсторки са там, като си върна формата пак ще почна да ги посещавам, ама веднъж седмично да кажем newsm78.

Как върви режимът при вас? В началото е малко трудно, хапвайте по- голямо количество плодове и зеленчукова супа, или варено яйце, а може и кисело мляко.Само 2-3 дни е така, после става нещо съвсем естествено да хапвате плодове и салатки. И не пропускайте вечерята, награждавайте се с нещо вкусничко, аз така правя newsm44.

Чудя се къде са момичетата от първата тема newsm78.

litlle stranger, adelphia , soul ,Ykk , di_  ,sisimoni  и останалите - къде се губите? Липсва ми подкрепата ви Weary.

Пожелавам ви приятен и успешен ден, прегръдки Hug.

 

# 18
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 174
Привет!
Ето ме на линия.
Аелис, мерси за кафенцето, аз сега си пия моето (второ) във форумска компания.
Радвам се за рождения ден, ще ме запалиш и аз да посещавам кулинарния подфорум, там още не съм наминавала.
И аз смятам, че е по-добре като се подкрепяме.
Аз вчера устоях на изкушенията, хапнах доста плодове, но като ми каза, че са неограничено количество......
Вечеря - шопска салата и пилешко филе на скара......
за десерт - диня - 2 пъти си нарязах по 1 голяма чиния.... Sick Sick Sick Sick
Може ли да се ядат плодове за десерт - прегрешение ли е?
Ще се опитам да не го повтарям, но..... беше сладка, много червена и така съблазнителна.......
Знам, че не е хубаво да се ядат плодове след 17 часа.
А относно млякото - днес пропуснах активията за закуска - закусих 2 портокала, за към 10,30 съм си взела 1 ябълка.
Ще ходим до Сф, дано устоя на изкушенията на Хепи и се задоволя със салата моркови.
Тест за  волята ми!
Стискайте палци.
Хубав ден!  Nature Sunny  Nature Sunny  Nature Sun With Face  Nature Sun With Face  Nature Sunny  Nature Sunny

# 19
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
b_ivanova , радвам се , че първият ти ден с режима на д-р Ори ти е бил успешен newsm10.
Може да се хапват плодове за десерт, на практика вечерята е по избор, само да се спазва последователността, а ти си я спазила smile3521.

 Пожелавам ти приятно прекарване в София newsm03.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 891
Привет и от мен.Не съм писала скоро,не ми остава много време.

Миналата седмица НЕ бях режимнна,хапвах си това което ми се иска по всяко време.Резултата е нито едно кило нагоре Simple Smile.Тази седмица ще съм режимна,или поне се надявам.До момента съм изпила 3 кафета и голяма купа с череши за обяд.Довечера мисля да изпека риба на скара и някаква салатка.

# 21
  • Мнения: 57
И при мен първият ден мина успешно ...
2 ябълки + 2 банана + малко черешки, а за вечеря 1 домат със сиренце и една малка купичка пълнозърнести спагети с доматен сос  Peace
А м/у другото банани могат ли да се ядат ?? Или като цяло се препоръчват по-кисели плодове ...  newsm78

# 22
  • out of space
  • Мнения: 8 573
И аз се записвам. За месец колко кила се очаква да си заминат?  Rolling Eyes

Почвам я от днес! За днес не съм яла нищо, сега ще изям един грейпфрут. Довечера смятам салата от домати и спагети. Спагети нали може? С домати, шунка, гъби и кашкавал са...  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 57
Erica, мисля, че може спагети ... и на мен вчера това ми беше въглехидрата, а и бяха пълнозърнести  Peace

adelphia, видях, че преди около месец си започнала диетата ... сподели горе-долу колко килца си свалила Simple Smile от колко точно започна ? и към колко се стремиш ?  .. Мерси   bouquet

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 891
Здравей.Първата и втората седмица бях изключително режимнна,после взех да си позволявам по някое друго нережимно удоволствие.

Като цяло съм свалила 5 килограма.

# 25
  • Мнения: 57
adelphia , Ехеее, супер ... много добър резултат!  Peace
Аз ако успея да сваля толкова много ще се радвам  newsm18
Точно толкова ми трябват, за да се чувствам удобно !  smile3508

# 26
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Привет и от мен.Не съм писала скоро,не ми остава много време.

Миналата седмица НЕ бях режимнна,хапвах си това което ми се иска по всяко време.Резултата е нито едно кило нагоре Simple Smile.Тази седмица ще съм режимна,или поне се надявам.До момента съм изпила 3 кафета и голяма купа с череши за обяд.Довечера мисля да изпека риба на скара и някаква салатка.

adelphia, и аз изкарах един дълъг нережимен период, включващ великденските празници и Георгьов ден, децата тогава бяха във ваканция около 10 дни и през цялото това време бяха едни козунаци, едни великденски сладки и куп други нережимности newsm03.Както и да е, радвам се , че отново си сред нас newsm51. А менюто ти за деня е чудесно smile3501.

Erica , добре дошла welcome. Вечер могат да се ядат спагети, но понеже те се водят въглехидрати, хубаво е между салатата и тях да има нещо протеиново - например парче сирене, големината е по желание newsm53. Не знам колко точно ще свалиш за месец, при всеки е различно. Аз свалям бавничко - за 2 месеца , с една голяма 10 дневна почивка и няколко по- малки Embarassed съм свалила 5 кг. adelphia свали въпросните килограми по -бързо, тъй че е индивидуално.

 petia182 , радвам се , че първият ти режимен ден е минал успешно thumbsup. Относно бананите - те не са препоръчителни ежедневно, но и аз си хапвам от време на време, защото много ги обичам Simple Smile.Първата седмица от режима и аз не знаех, че не бива да се прекалява с тях и си хапвах по един всяка сутрин smile3521.

Това е от мен за сега . Пожелавам ви приятен следобед Hug.

# 27
  • Мнения: 189
здравейте мацки!След първата седмица много бързо и лесно се сваля, но трябва да спазвате режима - през деня аз ям плодове, по една активия някой път варено яйце, вечер салатка,месце и може и картофче или печена филийка.До тук съм свалила 7 кг., но дори и да ям не ги качвам.Този режим е идеален и за хора,които желаят да си поддържат теглото Peace Казвам ви го от личен опит.Преди да се омъжа и забременея с този режим отслабнах 18 кг. за 3 месеца, без спорт.Ми това е от мен.Дано всички успеят  Hug

# 28
  • Мнения: 57
ей супер, много добри отзиви  Peace
Обаче сега прочетох малко от книгата и там се казва, че вечерта трябва да се започне със зелени листни зеленчуци ... без други ...  но предполагам, че не е ЧАК толкова голям проблем ако са и други зеленчуци  newsm78

# 29
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 174

Днес - режимна - устоях на всички изкушения.
Идва ред на вечерята. Чакам мъжа ми. Hug Hug Hug

Последна редакция: ср, 11 юни 2008, 09:08 от b_ivanova

Общи условия

Активация на акаунт