Летен вирус или ...?

  • 16 670
  • 127
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 026
И моето детенце е с този вирус. Лекарката каза-ентеровирус, имаше веднъж разстройство, сега няма, но е със страшни газове, много бурна перисталтика на червата,висока Т-нощес 39,7, спадна единствено след Хексалгин. Надявам се да отминава вече,3 ден е, апетит няма...

# 16
на мен ми казаха, че е афтозен стоматит и сега имало мн болни дечица.

# 17
  • Мнения: 153
mama na kalpazanka, аз имах съмнения за афтозен стоматит и поради тази причина го водихме и на стоматолог. Според него няма такова нещо, били му възпалени леко венците, но той категорично отхвърли вероятността за стоматит. Знам ли, вече започвам да се съмнявам във всяка диагноза... но все пак нали уж лекарите са тези дето знаят най- добре. В четвъртък преди да вдигне температура го водихме и на контролен при УНГ, тъй- като края на януари му сложихме макарички в ушетата и всичко си му беше наред. Ще видим какво ще ни каже педиатърката довечера. Успех на всички и лек ден!

# 18
  • Мнения: 583
проверете за афти в устата! Сега има вирус, който и ние изкарахме- с афти и температура, без други симптоми!
на какъв лекар ходихте? ние сме от един месец с афти на долната устна-веднъж направи и Т-педито изписа нещо за мазане и витамини, но пак излизат  ooooh!.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 345
И ние в кюпа. В събота качи температура 39 градуса близо днес все едно нищо не е било.  Само дето при нас имаше и лаеща кашлица,но ние имаме алергия и при боледуване се събужда та пие и Зиртек.Апетит не е губил доки каза,че е вирус,който минава много леко и бързо. Бързо оздравяване на всички

# 20
  • Мнения: 5 026
Аз сега звънях на лекарката да й кажа, че пак вдигна 39,1 и тя ми каза ако и утре продължава (ще му е 4 ден) да го водя за снимка, да не би да прави вирусна пневмония, защото и кашля леко, има хрема... Ужас направо  Sick Очаквам вечерния сюрприз от снощи с 39,7 да се повтори,намъчи се горкото. Иначе е много на кеф, не спира да бърбори, не е акал от вчера, но страшни газове го сцепват, което все ме кара да мисля за ентеровирус, а не за пневмония.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Иначе е много на кеф, не спира да бърбори, не е акал от вчера, но страшни газове го сцепват, което все ме кара да мисля за ентеровирус, а не за пневмония.
Дано е ентеровирус. Това е по малкото зло.

# 22
  • Мнения: 7 201
Atrakcia-как е малкия? Confused

# 23
проверете за афти в устата! Сега има вирус, който и ние изкарахме- с афти и температура, без други симптоми!
на какъв лекар ходихте? ние сме от един месец с афти на долната устна-веднъж направи и Т-педито изписа нещо за мазане и витамини, но пак излизат  ooooh!.
Само при педито- давах и по половин хапче Изоприносин и я мазах с Дактарин орал гел и и минаха за 4 дни/ температура нямаше, само беше нервна и не искаше нищо да яде/ Педито каза, че сега имало доста деца със стоматит, но ние сме го хванали рано! Но сега пък се почви хрема и лека кашлица. Дали е от вируса- не знам Sad

# 24
  • Мнения: 5 026
  С гнойна ангина. На снимката се вижда и нещо като бронхит, пневмония няма. Цяла нощ е с 38,8-39Т, изписаха му Клацид, той  вече не иска да пие нищо, имаше и ацетон в урината-от глад, направооо  Tired Дано подейства бързо АБ  Praynig

# 25
  • Мнения: 7 201
С гнойна ангина. На снимката се вижда и нещо като бронхит, пневмония няма. Цяла нощ е с 38,8-39Т, изписаха му Клацид, той  вече не иска да пие нищо, имаше и ацетон в урината-от глад, направооо  Tired Дано подейства бързо АБ  Praynig
Милото! HugВземи му 5% глюкоза и му давай лъжичка по лъжичка,да не се обезводни. Peace Дано скоро се посъвземе! Praynig

# 26
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
Много гаден вирус. Вече 4-ти ден 39.4. Измичи се детето.  Sad

# 27
  • Мнения: 583
/ Педито каза, че сега имало доста деца със стоматит, но ние сме го хванали рано! Но сега пък се почви хрема и лека кашлица. Дали е от вируса- не знам Sad
абе и ние вземахме изопринозин, но като го спряхме пак цъфнаха афти, иначе и ние имаме лека хрема и кашлица цял месец, но двама лекари я слушаха-нищо и нямало, та е възможно да е от вируса.

# 28
Az ne kazvam,4e vsi4ki detsa sa s angina-prosto spodeliam kakvo mi kaza moiata lekarka.Dy6teria mi ima6e temperatura 4 dni,no ve4e i spadna.Gyrloto i e vse o6te za4erveno i s malko nalepi-prodyljiha i antibiotika o6te 3 dni.Ventsite sa i vse o6te vyzpaleni i ne moje da iade hubavo,no dnes zna4itelno e po-dobre-maja gi s Gengigel.Ima i afti-za tiah mi kazaha da gi maja s Septadin.Tyi kato toi e za jaburene,a tia e na 2god. i ne se se6ta-mi kazaha da sloja na kle4ka za u6i i da i gi maja.

# 29
  • Мнения: 5 026
Аз,като гледам венците на Божидар също са възпалени. Върла комбинация му стана от болести  Sick

Общи условия

Активация на акаунт