Отговори
# 15
  • Мнения: 23
това момиче не те заслужава-както и никое друго. #Crazy

# 16
# 17
  • Мнения: 523
Вижте му първо ник-а.... после ако го прочетете малко по -внимателно и ще си направите пълен психол.профил на субекта-мамино синче което все още се сополиви в полата на мама, на всичкото отгоре ходи да мръсува и не само, че не изпитва угризения ами е горд с това.Очевидно е следствие на тежкото детство-бил е свидетел на тормоз от страна на баща си....
Вариантите са два-или си прави гаргара с хората из форума или има проблем с личността....
хайде ще се спра до тук Twisted Evil
Браво , БЕНИ МАМА ! Страхотна си ! А т.н . "бебеправец" е всичко друго , но не и мъж .

# 18
  • Мнения: 141
[ Браво , БЕНИ МАМА ! Страхотна си ! А т.н . "бебеправец" е всичко друго , но не и мъж .
[/quote]
Той ако беше мъж сигурно до сега да се е включил с някой пост в своя защита,то какво ли не му беше казано.Ана мен лично ми се иска да спомена майка му по мъжки,жалко че съм жена.Ако моите 2-ма синове са на половината като него #Cussing out

# 19
  • Мнения: 3 405
Не се връзвайте  Laughing Абсолютна пързалка.
Сега авторът седи и се кефи колко народ се навърза да се пързаля Wink

# 20
  • Мнения: 234
Прочетете другите публикувани мнения на автора и ще ви стане ясно,че не е никакъв мъж.Съвсем ясно е,че е жена и е решила да разбуни форумския дух с болния си мозък,като пуска такава откачена тема.
На "автора"-авторката ще препоръчам да иде и да се прегледа.Струва ми се,че всичко ,описано в началото й се случва и тя по някакъв начин търси повече мнения по въпроса ,за да разбере наистина ли й клопа дъската,като продължава да търпи подобно отношение към себе си.Това е.

# 21
  • Мнения: 830
Ужас, този свят тотално откачи.... модераторите да и набият канчето #Cussing out

# 22
  • Мнения: 3 405
Човекът има 4 публикации, от тях не личи какъв е пола му.
И все пак, темата е бананова кора, според мен.

# 23
  • Мнения: 740
Според мен си личи пола чудесно

# 24
  • Мнения: 3 405
Дайте пример, де Simple Smile

# 25
  • Мнения: 234
Личи си,личи си.
Едва ли един мъж ще се интересува от диети за отслабване и това,че е отслабнал само 100 гр. го притеснява.
Надали ще следи менструалния цикъл на приятелката си с точност.И  за 57 ден от последния й цикъл да побликува резултати от изследвания с притеснени въпроси относно надебеляване и мъх по брадичката.И дали нервите и отрицателните емоции не са повлияли резултатите от изследванията.
Съмнявам се мъж да се интересува за онези 50 % от заплатата,които се полагат на жена ако се наеме детегледачка по програмата"В подкрепа на майчинството".Или пък за алтернативата бабата да излезе в майчинство.
След всичко това,какъв мъж може да е автора на темата?Или е 100% жена или 100% гей,решил да отгледа и поколение. Mr. Green Според мен е първото.

# 26
  • Мнения: 3 405
Това са предположения Simple Smile 50 на 50.
Има всякакви мъже Wink

# 27
  • Мнения: 721
....И все пак, темата е бананова кора, според мен.

Така е  Peace,  авторът доста умело е вплел няколко проблема "разкрасени" от битови детайли като хладилника  Laughing Дали пък авторът не е приятелката, или някой фен на Азис умеещ да се превъплъщава и в двата пола  newsm78

# 28
  • Мнения: 234
Анджелина,моля ти се.  Wink Как ти хрумна да защитаваш автора/какъвто и да е полът му/,като ти самата осъзнаваш,че това си е пързалка.Не намирам смисъл и спирам до тук. Mr. Green

# 29
  • Мнения: 3 405
Не го защитавам. Как ти хрумна?  Shocked Прочети ме пак  Peace
Само отбелязвам, че не си личи какъв е пола, и че това, че е жена са предположения. Къде видя защита?

Общи условия

Активация на акаунт