Нормално раждане и проблем?

  • 6 630
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 62 595
Най-тъпото е, че това не ми го каза лекар нито в болницата, нито в поликлиниката, а го прочетох в една медицинска статия за смъкването след раждане. Реших, че и да не помогне поне няма да навреди. МИсля, че ефект имаше.

Последна редакция: нд, 08 юни 2008, 22:05 от RadostinaHZ

# 16
  • Мнения: 2 099
Забравих да спомена, Rolling Eyes че съм с перинеотомия,яко ме нарязаха с второто,почнах си упражненията за стягане,това с пишкането много смешно се получи опиках си крака първия път щото реших и да гледам,мани мани резлил...дано помогнат!При всички случаи ще пиша да кажа има ли ефект от упр.след месец. Mr. Green

# 17
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
 Laughing И какво, видя ли нещо ? Laughing
Има отпускане, но то е за 1-2 месеца.  И на мен ми беше криво отначало, но после всичко се връща в предишното положение  Peace. Специални упражнения не съм правила, но имах едно вътрешно шевче което така ме дразнеше и опъваше, че сигурно съм "стискала" без да знам какво добро си правя  Laughing ...

# 18
  • Мнения: 3 675
Аз ако забременея, ще трябва да раждам със секцио по медицински показания.Но хипотетично, ако ми се налагаше нормално раждане и мъжът ми се изцепи по този начин щях да му тегля 15 майни, как може да бъде един човек толкова нетактичен.Че ти си майка на децата му, как може да има такова отношение към жената, която обича и го е дарила с най-хубавото на този свят - децата.Дано всичко бъде ОК, не пропускай и ти да поставиш мъжа си на мястото с някоя подобна забележка относно неговата мъжественост, предполагам, че и той че ще засегне и то бая.

# 19
Здравейте реших че е тъпо да пускам анонимна тема ,затова направо...родих нормално в края на април и снощи реших че е време за първи секс след раждане,обаче какво стана,мъжа ми изцепи че не усещал нищо,било му широко и отпуснато.При мен също беше някак странно усещане.Точно за отпусната мускулатура...
Има ли някой дето го е преживял това?Да уточня става въпрос за раждане на 2 ро дете при това бебенцето беше бая едро.Та много се сдухах,ако има някой с подобен проблем да пише..дали ще се оправи от самосебе си или незнам много тъпо така.Чувствам се кофти.

що не му заби един шамар? Кажи му да си намери някоя не раждала ...

# 20
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз пък въобще не разбирам какво толкова лошо видяхте, че човекът е споделил нещо, което го притеснява Rolling Eyes Вие с партньорите си не си ли говорите за секса Laughing Аз със сигурност бих казала на мъжа ми, ако чувствам нещо не както трябва след раждането, защо той да не постъпи по същия начин newsm78

# 21
  • Мнения: 263
Пробвай с упражненията на Кегел - стягай и отпускай мускулите на малкия таз /все едно ти се пишка и се стискаш/, а също така можеш да тренираш, докато пишкаш - пробвай да спираш, да се задържаш за няколко секунди и после пак /"на порции"  Wink/ - сериозно.
И аз първо за тези упражнения се сетих! Всички твърдят, че са много полезни! Препоръчват се и с жени с проблеми при задържането по малка нужда, които могат да настъпят при раждане.

# 22
  • Мнения: 139
Ами, кажи му на твоя, че сигурно няма да ти е зле да си легнеш с някой по-надарен. Wink
Най-вероятно след като мине още малко време и ако положиш малко усилия да правиш редовно упражненията на Кегел (в краен случай - пластика на вагината) при теб нещата ще имат положителен развой, докато на мъж ти няма да му порасне нито х.ят, нито акълът, за съжаление.
То бива, бива, ама такава липса на такт.... и то спрямо жената, родила собствените ти деца #Crazy

# 23
  • Мнения: 824
Не виждам какъв е проблема,че мъжът е споделил с жена си какво чувства newsm78
Вие не говорите ли с мъжете си за ''такива неща''?
Много ясно,че ще сподели ,ако наистина е някакъв проблем, нали трябва да го разрешат.
Как наскачахте,като попарени.... Laughing

# 24
  • Мнения: 4 965
Не виждам какъв е проблема,че мъжът е споделил с жена си какво чувства newsm78
Вие не говорите ли с мъжете си за ''такива неща''?
Много ясно,че ще сподели ,ако наистина е някакъв проблем, нали трябва да го разрешат.
Как наскачахте,като попарени.... Laughing


 Peace

Чак се учудвам как така веднага (защото споделил, че усещането е различно) и трябва тя да започне да го обижда на тема "мъжко достойнство". newsm78

# 25
  • Мнения: 945
Отпускането на мускулите се получава и по време на бременност. Не е необходимо да си родила "нормално", zа да имаш такива проблеми. За съжаление те имат много по гадни последици от не дотам добрия секс ... получават се смъквания на матката, операции, болки и т.н. За това теzи упражнения са zадължителни zа всяка жена, родила по един или друг начин дете. Тук в Германия се предлагат такива въzстановителни курсове във всяка болница, като zдравната каса ги поема. Отдавна са раzбрали, че няколко чАса упражнения са по евтини от по късното лекуване на тоzи вид болежки...

# 26
  • София
  • Мнения: 625
Дали не трябва да мине малко повече време за да се възстанови тонуса на мускулатурата? Поне 6 месеца?

# 27
  • Мнения: 9 814
Първо- съпругът ти е ужасно нетактичен.
Второ- има упражнения за стягане на влагалищната мускулатура.

# 28
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
И аз не разбирам защо да не каже човека, по-добре ли е да си мълчи тактично Rolling Eyes и да се притесни че жена му е завинаги променена. Няма ли право да знае и той че след 2 месеца ще се оправят нещата. Вие във вашите семейства така тактично ли премълчавате появил се проблем  Thinking. Аз бих искала да знам ако има някакъв проблем, ако мъжа ми усети промяна. Винаги съм питала и не съм го пресичала ако не ми изнася. След раждането сама усетих разликата и веднага го разпитах, той отначало мрънкаше, но накрая призна че наисина като че ли е малко по-широко. От потвърждението не ми стана по-приятно, но нямаше да ми хареса и ако ме излъже че всичкое същото когато не е. Такива ми и работи.

# 29
Аз пък си мисля,че това е някакво извинение да не прави секс с теб.За мен този мъж си има любовница.Един загорял мъж никога няма да направи такова подло сравнение.Значи има база вече  Wink Така,че бъди на щрек.Успех!  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт