две деца- две бюра или не

  • 7 207
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11
Предвид дата на темата едва ли ще съм полезна на авторката,но реших да споделя. 
Имам подобен проблем  в офиса. И тъй като предпочитам повече простор, а същевременно трябва да запазя 4 работни места (къта) смятам да махна тежките бюра и на тяхно място да поръчам един по-дълъг плот. Ще премахнем почти всички големи вертикални страници и подпори  и ще ги заменим с други по-малки или невидими прегради.Не съм го измислила още, но ще бъде снабден със съответни "подпиращи" кутии или допълнителни рафтове за дискове и др.подобни, които ще поемат от тежестта на плота и надявам се ще бъдат полезни за всякакви малки нещица, дето обичаме да държим по бюрата си. Дори споделх на колегите и те с радост приеха,защото така ще могат на воля да се движат/пързалят  между отделните работни места. Пропуснах да кажа нещо, което във вашия случай може да се окаже важно. В случай че сте решили да вземете две бюра или да организирате 2 работни къта  не слагайте столовете на децата един срещу друг (лице в лице) защото вероятността да се разсейват и общуват повече е доста по-голяма. Разбира се това зависи много и от тях самите, но така поставени бюра наистина предполагат повече общуване. Дано съм била полезна Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2 439
В нашата детска стая има едно голямо бюро с две работни места. Плота е голям, в краищата е заоблен, по средата има чекмедже и комод, закрепени за плота. На това бюро само се учи, то всъщност е по протежение на целия прозорец, размерите му са 1,80/70. Върху него има само една лампа-глобус и един моливник. Отделно секцията е проектирана с работно място за комп, принтер, ТВ.

# 17
  • Мнения: 1 632
На мен много ми допада този вариант.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=253836&photo=1 Пести място и всяко дете си е самостоятелно.
И на мен много ми хареса варианта.Ще си го копна като идея.

# 18
  • Мнения: 60
И аз съм на мнение, че е по-добре две работни места на по-компактно бюро или две детски бюра. На децата ще им е по-добре така, няма де се карат за него и всеки ще си има своя територия.

# 19
  • Хасково
  • Мнения: 726
sis специални благодарности за идеята. детската ни стая вече е готова, това се работните места
sa400049.jpg

Благодаря на всички за мненията, дано сме улучили правилния вариант за нас.

# 20
  • Мнения: 4 516
Добре е станало, Тони! На мен ми харесва. И мен ме вълнува същото, макар че моите са още малки - на 1 и на 2 г. Но догодина мисля да им правим детската и ще трябва да измислим нещо, така че ако има и други идеи, моля давайте ги тук!  Praynig

# 21
  • На село
  • Мнения: 873
Чудесно е - с достатъчно място и много светлина и за двамата - със здарве да си я ползват дечицата ти!

# 22
  • Мнения: 1 259
По скоро да е по голямо бюрото... Аз имах малка масичка, там си учих, а когато брат ми се примести като студент превзех не само бюрото, а всичко Mr. Green
Иначе е станало много добре, браво.

# 23
  • Мнения: 10
Аз съм за две отделни винаги с кака ми сме били на едно бюро винаги сме се карали за това с нея живот и здраве аз бих направила две бюра.

# 24
  • Мнения: 3 830
Две места за учене, за всяко дете по местенце, което е само и единствено негово.  Peace
Може да е метър на метър, но да има място за всяко от децата.  Peace

Съгласна. Peace

# 25
  • Мнения: 1 312
Ами ние сме с две бюра в детската  Crazy няма как всеки иска да има негово,и така не се карат  Hug

# 26
  • Мнения: 1 640
Браво,претворили сте подадената идея в стаята си и навярно децата са доволни.Дай снимки на цялата стая.

# 27
  • Хасково
  • Мнения: 726
Браво,претворили сте подадената идея в стаята си и навярно децата са доволни.Дай снимки на цялата стая.
направено е на 11 страница в темата "покажете детските си стаи"

# 28
  • Мнения: 8 999
Най-доброто за две деца е две отделни стаи - всяко да си знае гьола. Ако няма такава възможност, то поне две бюра са абсолютно задължителни.
Докато моите деца бяха в една стая, бяхме решили проблема с две горни легла, а под тях всяко дете си имаше кът с бюро, шкафчета и лично пространство.

Общи условия

Активация на акаунт