Какво да правим с косата, отрязана при кръщенето?

  • 7 951
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 325
И аз скоро зададох въпрос за косата и хавлийката - някои от отговорите ги има тук, но имаше и мнения да я сложа зад икона. Едва ли дори и да има магии (в което на вярвам) ще може да се направи точно на тази косичка - тя е осветена и е част от Свето Кръщение все пак!

# 16
  • Мнения: 3 929
Пазя му я при другите неща от кръщенето, при кръстчето и златото му. Замислям да направя специален албум от кръщенето, в който ще намеря място и на отрязаната косичка. Свиди ми се да я хвърля.

# 17
  • Мнения: 871
Пазя ги, разбира се!

# 18
  • Мнения: 2 732
И аз я пазя

# 19
  • София
  • Мнения: 7 040
Пазя си я.

# 20
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Аз ще си запазя кичурчето след кръщенето, само не знам откъде ще и отрежат коса, защото към момента няма много  Joy

# 21
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 325
Аз още от раждането на малката си имам една книжка, в която записвам важни сътития. Там в едно малко пликче съм сложила косичката и съм я залепила заедно с друга снимка от кръщенето.

# 22
  • Мнения: 1 080
Запази си го по-добре    Hug Hug Hug

# 23
  • Мнения: 1 477
Пазя я.В една кутия заедно с пъпчето и други спомени.

# 24
  • Мнения: 8 999
Аз си пазя отрязаните къдрички от кръщенето на децата. От сантиментални чувства.
Какви са тия магии, какви са тия чудеса, бе хора! В кой век живеете?

# 25
  • Мнения: 377
На дъщеря ми й ламинираха кръщелното заедно с кичурите коса, още в църквата.

Ей това е страхотна идея! Мерси!  bouquet

# 26
  • Мнения: 377
 И аз не вярвам в магии, но пък ме е страх от невярване да не се случи нещо такова! Има много лоши и завистливи хора на тоя свят и Бог да пази децата ни от такива! Благодаря ви за отговорите! Насочихте ме и сега само остава коя опция да избера ...... без хвърлянето , де.

  bouquet

# 27
  • Мнения: 610
Запазила съм я в едно пликче.Сложих я в бебешкият и албум до снимките от кръщенето.Това е важен момент за мен,а и много мил спомен.

# 28
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Пазя си е.Скъпа ми е някак.

# 29
  • Мнения: 75
Ние кръстихме нашата госпожица преди 1 седмица. Кичурите коса, които отряза попа взе кръстницата, така трябвало. Тя трябвало да ги съхранява.  Wink (така поне ни казаха)
Но и в мен да бяха останали щях да си ги запазя за спомен при другите неща от кръщенето. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт