Направи си сам....

  • 15 587
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 023
* имам проблем със усилвател - не изкарва музика.
две от линиите бяха изклю4ени - вклю4их ги - и край на звука. като извадя кабелите пак - пак няма звук.
мъка.
имах 2 отделни кръга - външен и вътрешен - сега не работи никой. аз дръгнах и да го превклю4вам, то4но поради това 4е някой ми събрал кръговете без да ме пита.
та, как да ги пробвам и да ми отнеме по-малко време, щот имам 6 двойни кабела за колконки и 10 двойни гнезда за същоте кабели - много вариации са щото.
ако някой се вклю4и до утре сутрин и аз не съм успяла дотогава, ще съм му благодарна.

# 16
  • Мнения: 588
Ако слушаш музика на пецето - там ръгни настройките малко...

Може да си мутирала самия компутер. Много често ми се случва да се чудя защо аджеба колоните не работят, а се окаже че не съм могла да понасям музичката от някой сайт и съм мутирала самия компютър. И не си и спомням Simple Smile

Кажи коя марка са усилвателя и колоните, с каква саундкарта си, може да намерим нещо описание как се действа в нета.

А пък в крайна сметка може и да е изгоряло нещо, което е лошо.

# 17
Търся някой да рзбира о пецета,че май лапата-топата ми се е разбила.
Мнооого бавно работи.А се опитвах сама да си инсталирам дни неща и нещо май прецаках.
А нов е лаптопа с легална виста Tired
Знае ли някоя мама,за някой от Пловдив дето разбира,но не дере кожи Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 1 023
Ако слушаш музика на пецето - там ръгни настройките малко...

Може да си мутирала самия компутер. Много често ми се случва да се чудя защо аджеба колоните не работят, а се окаже че не съм могла да понасям музичката от някой сайт и съм мутирала самия компютър. И не си и спомням Simple Smile

Кажи коя марка са усилвателя и колоните, с каква саундкарта си, може да намерим нещо описание как се действа в нета.

А пък в крайна сметка може и да е изгоряло нещо, което е лошо.

благодаря, ма не е от компютър. по-сложни4ко е. аз пробвах де, накра я викнах разбира4, и се оказа 4е след мене са каширали половината кабели - от там бил проблема.
ина4е колкот за толкоз се оправям. Wink

# 19
  • Мнения: 588
Simple Smile
Абе явно си си хакер, кво обяснявам и аз, ша ма  извиняваш Simple Smile

Момичета, помагайте, как да закрепя моноблока
със силикон и с два дюбела и само това ли е?

За пода имам предвид.

# 20
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
разбирам от туй онуй
сама правя повечето неща - мъжо боядисва тавани - туй го мога, но след мен в къщи все едно ван гог е настройвал четката си...ат аз туй е той
тапети предпочитам в Домко - оригинални имаше по-различни от Практикер и Бриколаж

МИЛКАЧЕ, аз провече с кабелите се оправям отколкот с настройките Wink
знам си че  трябваше един хардуер да ръгна на времето, а не софт...

# 21
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
За боядисването мога да ви кажа, аз как смятам да го направя - купувам латекс(знам, че е вреден Embarassed обаче не мога да мъкна чували с вар и да експериментирам с цветовете, които искам) и боядисвам.Става бързо и лесно - миналата година, за един ден самичка си боядисах спалнята и то в два цвята Grinningи даже стана почти професионално хахахах
Ако нещо ми се счупи и няма кой да го поправи, а нямам пари за ново си го скривам Embarassedя със завеса я с някоя картина от ученическите ми години ...
Аз станах спецка по кранчета Mr. Green да ви се похваля - оправям всякакви кранчета,на мивки, на душа, централното за пускане на водата Mr. Green
Научих се и бушони да оправям - с жичка, ако изгори бушон, а нямам под ръка да сменя...
Ако нещо мога да бъда полезна,пишете, ще чета и ще се включвам Sunglasses

# 22
  • София
  • Мнения: 1 254
Аз се занимавам с мебели. АКо мога да съм полезна за някого, да пише.
Освен това мога да помогна със всякакви електро съвети Simple Smile Израснах с родители инжинери и в къщи всичко винаги се е правело от нас, аз майстор на живо май не съм виждала. Всичко баща ми прави та и аз покрай него.

# 23
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
Привет на всички майсторки!
От вчера започнах да си оправям антрето. Просто беше ужас свалянето на тапети - три слоя с пет отгоре боя, падна и част от шпакловката и замаска около вратите. Днес продължавам смело напред. Искам да сложа странично осветление, имам много хубави аплици. За това трябва да викна някой познат да смени инсталацията.
Да ви се оплача, че още чакам дърводелец от понеделник да дойде да сложи вратички на едни шкафове.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire      И май няма да го дочакам.

# 24
  • Мнения: 4 380
Моите поздрави за оправящите се сами с ремонтите дами! Hug  bouquet

Искам да ви успокоя, че и голяма част от тези със съпружеско тяло, също се оправят сами. Laughing

# 25
  • Мнения: 588
Тия дни ще махам плочки в бившата кухня, сегашна спалня.
После след къртенето (естествено разчитам на един приятел да дойде да ги разкара)
същият този приятел ще ми шпаклова мястото, да е равно за лепене на тапети.

После - махам тапетите (които са около 5 вида в стайче 10м2 много е шарено и старо) и слагам нови.

Кухненските (горни) шкафчета смятам да ги облепя с фризове от същите тапети. Но честно казано още не съм го обмислила добре.
Някой да има идея старите ПВЧ шкафчета как могат да се дегизират?

Старите шкафчета от бившата кухня на стената ми спестяват много място, супер удобни са. Освен това са запазени и не смятам да ги махам поне докато мога да си позволя новички и хубавички.

Их, много съм се ентусиазирала, то с пари всеки може нали, ама я без пари а! Само майстори като нас  Laughing

# 26
  • Мнения: 4 380
Много ме бива в редизайн- мога да ти помогна.
Дай снимка на тези шкафчета- ще ти измисля как да ги декорираш така че да се впишат в спалния интериор.
Не слагай никакви фризове от тапети- много е демоде.

# 27
  • Мнения: 588
Окей, мерси много - ще ги снимам както си са на стените
и ще ги постна да кажете кво да ги правим

Тапетите ще са някакви с детски мотиви, по - скоро ще е детска стая, но и аз там спя за момента поне.

# 28
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
Много ме бива в редизайн- мога да ти помогна.
Дай снимка на тези шкафчета- ще ти измисля как да ги декорираш така че да се впишат в спалния интериор.
Не слагай никакви фризове от тапети- много е демоде.

Ами да ти кажа, не е много демоде, зависи как комбинираш.
Аз си направих тоалетната с два вида тапети, намерих и един фриз, за по средата и стана много-много хубаво.
А за шкафовете, осмелявам се да дам съвет,  боядисай ги в два цвята - контрастни.
Правила съм този номер, оранжево и млечна резеда - ефекта е поразителен.  Но има и други контрасти, разбира се.
Ама да ви кажа, много е трудно да се прави ремонт с много малко пари, само с фантазия. smile3503

# 29
  • Мнения: 588
С какви точно бои се боядисват тези лъскавите старите шкафове (бели едни такива със сив кант отдолу)

Общи условия

Активация на акаунт