КАЗАНЛЪК - 6

  • 28 857
  • 259
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 147
  smile3510
Честит Рожден Ден на Филип!
  smile3510
  baloni baloni baloni Много здраве, подаръци и весели игри му пожелаваме с Дари!  baloni baloni baloni

# 76
  • Мнения: 616
Честит Рожден Ден на Филип и от мен  Hug

  bouquet

# 77
  • Мнения: 166
Честит Рожден Ден Фил!Пожелаваме ти много щастие, весели дни пълни с приятни емоции! Много целувки на теб и мама от нас с Павчи![/size]

# 78
  • Мнения: 2 907
Ех, добре че влязох по късни доби, че да видя, че малкият принц на Яна е имал РД.

Да ти е здрав и засмян малкият Фил и много да те радва Яна! Наздраве!

# 79
  • Мнения: 47
Здравейте на всички!Имам огромна молба към вас.Бременна съм в 23 седмица с близнаци заченати ин витро,налага ми се да пътувам и няма да мога да направя посещението си в ЖК.Моля ви дайте ми координати на някой добър гинеколог във вашият град,които да посетя.Дали има в Казанлък 3Д ехограф?

# 80
  • Мнения: 411
За мен гинеколог свестен няма тук.За мен,обаче...подчертавам
3Д има д-р Гаргов.

# 81
  • Мнения: 47
Трябва ми някои да ми пусне микробиология,кръв,урина и само да ни поизмери.Дано да може да се справи с това Simple Smile.А някакви кординати?Благодаря

# 82
  • Мнения: 411
Трябва ми някои да ми пусне микробиология,кръв,урина и само да ни поизмери.Дано да може да се справи с това Simple Smile.А някакви кординати?Благодаря
Не мога да помогна с координати за сега.Трябва да потърся.

# 83
  • Мнения: 149
mismi здравей ,
И аз ходех при Гаргов за рутинните неща.Иначе подържам мнението на Нуцка.
Кабинета на Гаргов се намира в бившето "Хали" ,горе долу е срещу Лъвовата Чешма,подминаваш Банка ОББ и след него влизаш във въпросното Хали.На втория етаж е ,но има и табели.Хич не няма в обясненията ама дано си ме разбрала.

# 84
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Среща в"Лъки"-30.05.08

Лято 2008  Хайде да видим колко сме пораснали. Mr. Green


Фил хленчи на вратата : "Ходка,ходка.."
После ще пиша.

# 85
  • Мнения: 166
и аз качих 2 снимчици.

# 86
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Cazo, Дари е станала много сладка госпожица. Heart Eyes
Pepsito, Павел няма ли скоро и той да е рожденик? Wink

# 87
  • Мнения: 149
Мерси Yanac ,
Благодаря и за описанието ,което си направила над снимките.Аз търсих търсих и не можех да видя от къде се вкарва текста Laughing

# 88
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Честит рожден ден на Аngeliha!!!!  bouquet
Да е жива и здрава,много щастлива и винаги усмихната!!!Нека малката Мими да я слуша много,да я радва ииии весел празник!!!

# 89
  • Мнения: 166
Pepsito, Павел няма ли скоро и той да е рожденик? Wink
да, скоро и ние ще си имаме рожденик newsm44

честит рожден ден на Angeliha newsm51
Много щастие!!!

Общи условия

Активация на акаунт