ще имате ли самочувствие на плажа?

  • 1 940
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 085
И аз съм пълничка но ще си ходя на плаж  , че кой ме познава освен колегите де  newsm78

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 779
То така като се замисля и аз надали ще видя плаж Crossing Arms Да живеят солариумите Whistling Все пак трябва да съм подготвена за потенциална плаж-изненада  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 2 908
Не ми пука,колко по-дебели от мен съм виждала там....А и до тогава смятам да съм влязла в релси,за да нямам коремче и сланинки около корема,талията и ханша,те ми мъчат най-много самочувствието.

# 18
  • Мнения: 195
Аз че няма да имам самочувствие на плажа - няма, ама да не го бъркаме със завист към другите жени Simple Smile
Както казаха повечето от "колежките" тук - не мисля да си тровя почивката на плажа като меря и сравнявам сантиметри и килограми...аз имам 7-8 излишни килограма, но дори и да ги сваля, няма да заприличам на фотомодел, то е ясно, и на плажа винаги ще има по-млади, по-хубави и по-слаби жени...ама какво от това? Не сме на изложба я Simple Smile Важното е да си починеш хубаво и да хванеш тен, че после кат се върнеш вкъщи да се фръцкаш кат същта италианка  Sunglasses

# 19
  • Мнения: 11 918
Ако изобщо успея да дотътря мъжа ми на плажа, за мен ще е гооооолям успех, пък той да гледа когото си иска.
Правя някакви усилия за фигурата си, на режим"Дюкан" съм/не казвам диета, защото диетата все я свързвам с ограничения, а тук добре си похапвам, само дето повече готвя/, освен това сутрин правя  упражнения за стягане на различни части на тялото.Но откровено казано никога не съм се замисляла чак толкова как изглеждам, в смисъл гледам да съм стегната /доколкото мога/сресана/въпреки вятъра и водата/ и съм абсолютно съгласна с Toni in love , че има много детайли които трябва да съблюдава една жена на плажа.Дори и най-сройното и младо момиче понякога с твърде разкриващи гледки и пози може да бъде по-скоро отблъскващо.Дори една възрастна и пълна жена, ако е в приличен бански, с добре подредена коса и стегната за годините си фигура, може да е приятна.
Морето  и слънцето носят здраве ,красота и настроение .Не забравяйте да ги използвате разумно!

# 20
  • София
  • Мнения: 4 052
Да, почти свалих излишните килограми след раждането и ще имам самочувствие, колкото да се усещам добре в кожата си.

аз лично не изпитвам особени притеснения,защото "обикновенните" жени на плажа са мнооооого повече от манекенките Joy
а относно мъжете ......... за това пък изобщо не бива да те е грижа - та това е твоя мъж , той е избрал теб и следователно за него ти си най-доброто newsm51  та той и по телевизора гледа едрогърдести хубавици непрекъснато,но ти не се притесняваш от това нали
newsm10

... за мен носенето на парео или плажна рокля е въпрос на възпитание, не на прикриване на тлъстини. Всеки път щом се разхождам по плажа и ако няма да влизам във водата се наметвам с нещо леко. Да не говорим път докато отивам до плажа ...
Още майка ми ме е учила, че дори и да се печеш по монокини е адски селско после да се разкарваш по целия плаж.
...
А, това го подкрепям с две ръце! smile3521

# 21
  • Мнения: 4 176
Хубавите жени ми дават стимул да изглеждам още по-добре Peace
А мен хубавите мъже. Blush

Общи условия

Активация на акаунт