Юмрук=Голям Мъжага? Или що за любов?

  • 5 224
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 554
A koe е най-правилното поведение за страничния наблюдател? Да се намеси ли, да не се ли меси? Аз лично се почувствах много тъпо - да стоя и да гледам безпомощно как пребиват човек пред очите ми.

 Колкото и да ми се иска не бих се намесила, най-много да го отнеса и аз Laughing въпреки, че с моите 65 килца и заякналите ми бицепси от детето... може и да го спукам от бой ако е по хилав Grinning Ако съм с мъжо е друго нещо, ще го накарам той да се намеси.

# 16
  • Мнения: 103
Преди няколко години съвсем случайно в детската градина в която ходеше синът ми се запознах с едно семейство с малко по мъничко детенце. Били нови в квартала и се интересуваха за от яслата която беше до градината. Изглеждаха съвсем нормални и приятни хора детенцето им беше усмихнато и добре възпитано. Започнахме да се засичаме по кафетата и да си разменяме по някоя дума. Една вечер прибирайки се след работа детето взе да ми обяснява как оная позната с която си говоря ударила татко му с чанта по главата  #Crazy На можах да повярвам чак реших, че детето си измисля. Обаче не си измисляше. Били на някакво кафе и на съседната маса седяло въпросното семейство. Явно се сдърпали нещо и мъжът ударил шамар на жената, моя скочил между тях и тя го почнала с чантата защо се бърка. Така че, в такива ситуации явно най добре е да се гледа от страни, защото не се знае дали този който се опитва да помогне няма да пострада.

# 17
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
A koe е най-правилното поведение за страничния наблюдател? Да се намеси ли, да не се ли меси? Аз лично се почувствах много тъпо - да стоя и да гледам безпомощно как пребиват човек пред очите ми.
С появата си си постигнала известен умиротворяващ ефект, без да се намесваш пряко в техните взаимоотношения, което е нормално за един случаен минувач. Постъпила си човечно.

# 18
  • Мнения: 2 448
Има жени, на който такова мъжко поведение им харесва. Не ги разбирам, но съм срещала.   33uu
Не говоря за системен побой, но позната жена ми е казвала, бе мъж кога не ти удари 2 шамара за кво ти е?!  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 2 388
но позната жена ми е казвала, бе мъж кога не ти удари 2 шамара за кво ти е?!  Rolling Eyes
Тази теория и аз съм я срещала. Неразбираема ми е. Shocked

# 20
  • Мнения: 5 001
но позната жена ми е казвала, бе мъж кога не ти удари 2 шамара за кво ти е?!  Rolling Eyes
Тази теория и аз съм я срещала. Неразбираема ми е. Shocked
И на мен също  Peace
Такива мъже са комплексари....Тръгнали да си доказват колко са "голямата работа" като удрят човек който не им е в категорията,че и при това жена.... ooooh!
Нищо не става от такива муньовци!

# 21
  • София
  • Мнения: 17 283
Чела съм няколко пъти тук подобни теми
съфорумките се надпреварваха да дават акъл на потърпевшите да не си развалят семействата...
мдам ooooh!

О, да.
Класика.

# 22
  • Мнения: 9 814
За съжаление има и такива връзки.
Не бих търпяла никога нито физическо, нито психическо насилие.
И аз не знам дали бих се намесила, ако мъжът има опасност и мен да нападне, признавам си  Confused

А, ако не просто беше набил момиче, а я беше убил? Пак ли няма да се намесите?!
Преди 10-на години съседът ми уби жена си с нож, посред бял ден. Жената е викала за помощ,викала, че умира.Съседите са я чули, но дори не са позвънили на вратата или викнали полицията. Съседката умря от кръвозагуба, просто ако някой се беше намесил щеше още да е жива.

# 23
  • Мнения: 940
Преди една година се намесих и извиках полиция--може би спасих жената, незнам. Само знам, че мъжът го прибраха поне за тази вечер.
Една вечер чух викове, излизам на терасата и гледам един мъж как рита млада жена. На метри от тях, една кифла ги гледа от кафето и не прави нищо.

Аз се развиках, той я остави за малко, а аз през това време викнах полицията.

# 24
  • Под липата
  • Мнения: 620
[С появата си си постигнала известен умиротворяващ ефект, без да се намесваш пряко в техните взаимоотношения, което е нормално за един случаен минувач. Постъпила си човечно.


Оф, не знам ...Цял ден не ми излиза от главта тази грозна сцена. В тази ситуация - да си призная малко се панирах. Друг път, ако съм свидетел на насилие - към животно, дете - реагирам моментално , даже не веднъж съм търпяла пследствия, но сега... Цял ден ми е съвестно, че не се разкрещях. Но какво ли щях да постигна е въпросът? Може би самото момиче би ми казало да си гледам работата или да изям някой шамар от побойника. Кой знае?  Надявам се това девойче да се осъзнае , ама.... май само с надеждата ще си остана.

# 25
  • Под липата
  • Мнения: 620
... но позната жена ми е казвала, бе мъж кога не ти удари 2 шамара за кво ти е?!  Rolling Eyes
  Shocked 
Кой ги е възпътавал тези жени? Кошмарът, обаче е, в това, че така възпитават и децата си. Егати критерия за мъжественост!!!!

За съжаление има и такива връзки.
Не бих търпяла никога нито физическо, нито психическо насилие.
И аз не знам дали бих се намесила, ако мъжът има опасност и мен да нападне, признавам си  Confused

А, ако не просто беше набил момиче, а я беше убил? Пак ли няма да се намесите?!
Преди 10-на години съседът ми уби жена си с нож, посред бял ден. Жената е викала за помощ,викала, че умира.Съседите са я чули, но дори не са позвънили на вратата или викнали полицията. Съседката умря от кръвозагуба, просто ако някой се беше намесил щеше още да е жива.

 И аз си мисля, че търпимостта на обществото към подобно поведние е причина такива типове да се вихрят безнаказано. За мен това е престъпление. Но колко такива насилници са осъдени или са изтърпели наказание?
 Но основната вина си остава на така наречената ''жертва". Защото не е луд този който яде баницата,  а този който му я дава.

# 26
  • Мнения: 2 723
Някоя от вас изказа ли се по подобен начин в темата в която една мацка се оплакваше как мъжът и и треснал един шамар в присъствието на родителите си....
Щото там имаше и съвети да бъде гушнат простакът, за да се почувствал по-добре ooooh!
А сега се тюхкате всички

# 27
  • Мнения: 2 388
Някоя от вас изказа ли се по подобен начин в темата в която една мацка се оплакваше как мъжът и и треснал един шамар в присъствието на родителите си....
Щото там имаше и съвети да бъде гушнат простакът, за да се почувствал по-добре ooooh!
А сега се тюхкате всички
Честно казано не се сещам за тази тема. Може би съм я пропуснала. И по-добре, че ако се бях изказала щеше да излезе, че съм много крайна.

# 28
  • Мнения: 2 723
Някоя от вас изказа ли се по подобен начин в темата в която една мацка се оплакваше как мъжът и и треснал един шамар в присъствието на родителите си....
Щото там имаше и съвети да бъде гушнат простакът, за да се почувствал по-добре ooooh!
А сега се тюхкате всички
Честно казано не се сещам за тази тема. Може би съм я пропуснала. И по-добре, че ако се бях изказала щеше да излезе, че съм много крайна.

Mда и мен ме заклеймиха тогава...
Па и ми се скараха, че подкукуросвам (баси думата, така ли се пише?) жената да си съсипе семейството за нищо и никакво шамарче ooooh!

# 29
  • Мнения: 1 259
"ЛЮБОВТА Е СЛЯПА", особенно за хлътналите момичета!

Общи условия

Активация на акаунт