искам да почернея!С какъв фактор да ми е лосиона?

  • 7 704
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 736
На плаж хващам тен единствено ако се мажа с хубаво олио с минимален фактор. Иначе за след това бях напипала едно мляко на Нивеа, беше с жълт цвят самата консистенция ...като препекан козунак бях станала. Забравих как му изглеждаше опаковката обаче Tired

# 16
  • Мнения: 2 388
На плаж хващам тен единствено ако се мажа с хубаво олио с минимален фактор. Иначе за след това бях напипала едно мляко на Нивеа, беше с жълт цвят самата консистенция ...като препекан козунак бях станала. Забравих как му изглеждаше опаковката обаче Tired
Предполагам говориш за това, което е с каротин. Наистина тенът става страхотен.
Аз първо си вземам олио на Нивеа, после от това мляко. Ставам много черна. Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 4 736
Златна да си. Я ме подсети в кафяво плоско шише ли беше млякото Rolling Eyes?
Купих си шапка нощес Mr. Green

# 18
  • Мнения: 2 388
Peace Точно. Опаковката е с "плътен" цвят, за разлика от олиото. Факторът е двойка, ако не се лъжа. Даже мисля, че и морковче има нарисувано, ама не съм много сигурна.
Прочетох в другата тема. Като се щтракнеш, моля най-учтиво да те видя на ЛС. Mr. Green

# 19
  • Мнения: 7 723
И аз ще се мажа с такива неща, тогава... Whistling

п.п....нямам шапка, а и нямам намерение да си купувам... Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 2 229
Аз уж не съм мноого бяла, но обикновено не минавам без да поизгоря в началото. Confused С 15, 20 фактор това...

# 21
  • Мнения: 289
Аз се пръскам със спрей на Neutrogena 30 фактор - рак на кожата не ми се хваща срещу какъвто и да е тен. На втория ден обикновено започвам да слагам и олио за почерняване отгоре, но поне един час след спрея, за да попие факторът. Сегашното ми олио е с SPF15, но ползвам и без. Почернявам си без проблем, въпреки високия фактор, без изгаряне и без да се пържа по цял ден.

# 22
  • Мнения: 76
Щом си бяла ползвай лосион с по-голям фактор,след което/като направиш малко тен/можеш да ползваш олио или лосион с по- нисък фактор.

# 23
  • Мнения: 51
Две години ползвах Юсерин 15 фактор и почернявах добре, но миналата година ми се появи слънчева алергия и тази година аптекарката ми препоръча Лиерак 15 фактор за бързо почерняване и против стареене на кожата. В неделя водих малката на басейн и за 5 часа на слънце да се похваля имам разлика. нито изгорях, нито се обринах. А кожата стана една кафявка и много хубава. Аз също съм много бяла и за всеки случай се мазах често. Препоръчвам го горещо

# 24
  • Мнения: 3 314
аз съм с матова кожа , мажа се с това -  
ефекта е  Crazy

# 25
За използвам Avene с фактор 50 за лицето, а за тяло - 30. Въпреки това хващам много хубав тен.  Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 743
И на мен ми се иска да почернея поне веднъж. Бяла съм и трудно почернявам, да не кажа, почти не. Ще позвам вашия опит.

# 27
  • Мнения: 215
От кремовете с керотен не се ли става оранжев?

# 28
  • София
  • Мнения: 7 800
От кремовете с керотен не се ли става оранжев?

Аз лично не съм оранжева, по- скоро шоколадова.  Crazy

# 29
  • Мнения: 4 736
Аз лично не съм оранжева, по- скоро шоколадова.  Crazy
И аз се докарах от Нивеа-та до това положение и се чудя дали няма да подшушнете нещо за вече постигнат тен ама да започна и да бронзирам Embarassed Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт