Тук са акостирали дюканки амнезирали 108 тема

  • 46 878
  • 990
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 170
Привет и от мен.
Благодарности за хубавата нова тема  bouquet

Специално welcome на Тинтири- Минтири (колко е странно да ти казвам така Laughingbouquet

Аз все още не съм свалила плюса Tired . Явно има истина в изчисленията на калкулатора Дюкански (даде ми 58 Tired ). Ще изкарам още една седмица, за да опитам да ги сваля тези грамове, 'щото ме е яд.
Иначе ако говорим за огледала, мойто вече много ми харесва Heart Eyes (дупе и гащи сме си Wink ).
Лека и спорна седмица на всички Peace

# 91
  • Мнения: 11 918
Благодаря ви, момичета за посрещането!Аз съм дисципринирана и надявам се да бъда такава!Nelly 82, поправих си грешката, изяла съм една буква в предния постинг, ама не е от глад.Знаете ли, аз избрах точно тази диета, защото всички на работа, които я спазват, освен свалените килограми изведнъж ми се видяха и много разхубавени в лица, с избистрени кожи, не зная дали си внушавам и дали е възможно.Още веднъж благодаря !

# 92
  • Мнения: 231
нали ме е яд че си го писах в старата тема , сега си го пльосвам тук!Няма да ви се размине, ааааааама ха Crossing Armsаз ще ..............................
Всички които си милсят че бъбреците им са пострадали специално от режима - НЕ СА!
просто сега им идва лееееееко нанагоре , защото не им помагате с течности.

 ..............................


ХУбаво си го написала Simple Smile Изобщо не мисля, че бих имала проблеми от режима, наистина, даже резултата ми е такъв, че нямам и намерение да го спирам, но......... абе какво ........аз просто съм позабравила водата, че по цял ден търча така-така........сега ще видим с повече вода как ще съм

# 93
  • Мнения: 721
Здравейте момичета, радвам се да ви видя, особено тези, които познавам лично. Тинтири, добре дошла Simple Smile Пожелавам ти много свалени килца.

Искам да попитам нещо, което може и да е обсъждано назад в темите. Та въпросът ми касае всички девойки в 4 фаза - ако усетите, че качвате някой друг килограм как се справяте с него? Минавате ли за няколко дена на П дни или има други хватки?
Много ще ми е интересно да поговорим за това, защото тази фаза си е най-дългата от целия режим..

Поздрави на всички Дюканки Hug

# 94
  • Мнения: 2 190

Амели,[/b] колко най-много вода може да се пие на ден?


Аз май пия много повече от нормалното (3-5 литра). Бъбреци не ме болят, но вдигам кръвното и ме боли глава. Ама като съм жадна какво да правя да не пия вода ли?

благодаря

# 95
  • Мнения: 214
Тази рецепта за еклерчетата с браштото и пшеничения крем нещо не ми се вързва с дюкан. или аз нещо не разбирам.

# 96
  • София
  • Мнения: 388
Здравейте дюканки!Днес нашето семейство прави 2 месеца с "Дюкан" и сме щастливи да споделим резултатите си с вас.Аз отслабнах 11 кг.,а мъжът ми цели 20кг.Продължаваме напред и "надолу",макар,че ни очакват "трудни" времена.Първо заминаваме за седмица на all inclusive,а после за 3 на къмпинг.Но навсякъде има магазини,заведения и пр.,така,че не се притеснявам.Аз не пиша,но всеки ден ви чета.За мен вие сте като сериал-много герои с различни истории,но обединени не от наследство,пари и семейни тайни,а от най-голямото богатство-красота,самочувствие и заобиколени от много приятели.Така,че вечер не си лягам преди края на "серията" LaughingИскам да ви покажа и моите снимки, а на мъжо...-когато го снимам     http://www.snimka.bg/album.php?album_id=253508 Heart Eyes Hug

# 97
  • Мнения: 151
Здравейте и от мен в новата темичка!

Момичета, какво ще правим с Активия 0,5%? Опитах я - плътничка е , иначе вкусна.
Изкушава ме защото действа за 00, а за мен това си остава проблем. Нещо и пектина спря да ми действа.

Ори , знаеш ли вече кога ще бъде Предаването?

# 98
  • гр.София
  • Мнения: 184
Е, добре де - нали маизена може, а то си е пшенично нишесте - или поне така беше обяснено - за сгъстяване на кремчета супечке и т.н.
Може като част от това да се ползват овесените трици с 1л. пшенични трици. Който му се експериментира, да пробва - аз ще го пробвам в уикенда.

# 99
  • Пловдив
  • Мнения: 14 068
Цитат
Иначе кантар може да нямам, ама огледало имам. И то ми крещи че съм дебела  
Авторът на този коментар получава един

Ааа ... да се разберем - тука е демокрация, с изключение на две неща - тигана и доктора. Те са лична неприкосновена собственост

# 100
  • Мнения: 184
Здравейте дами! Искам да отчета резултатите, с Дюкан съм от 12 май. Няма и месец и съм свали 9 килограма. От утре съм на 3-та фаза. Искам да питам по-опитните, ако започна да качвам, може ли да се върна отново към 1-ва и 2-ра фаза. Продължава ли отслабването в 3-та фаза, макар и с по-бавни темпове? Благодаря ви, че ви има Hug

# 101
  • Мнения: 309
Е, добре де - нали маизена може, а то си е пшенично нишесте - или поне така беше обяснено - за сгъстяване на кремчета супечке и т.н.
Маизената е царевично нишесте, и се ползва в малки количества (до 1 с.лъжица и то за сметка на триците)
missmarina - красиви снимки, много си лъчезарна!
Ron4eto - уха, какъв резултат!

Последна редакция: пн, 09 юни 2008, 18:13 от Sagittarius.

# 102
  • София
  • Мнения: 1 544
Скок и аз тука..  Whistling
Мацки.. една срещичка лека да си спретнем... или кафепиене в някоя градинка Hug
Домъчняло ми е за много лица.. Бачи, Кри Фоли, Зеленкото (супер си) Peace, Зазу, Цвети, Даниа, Жедира, Мишлето  да го видик как е...  а до Ягодите почти месец има.
А???   newsm78 какво ще кажете?

# 103
  • Мнения: 1 289
момичета,направих канеленит сладки,станаха страхотни(и сина ми изяде една с апетит) :Simple Smile

# 104
  • Мнения: 1 875
tatyanasg, не са ми се обадили още.
Веднага щом получа някакво инфо ще го споделя тук. Взима се предвид, че все пак предаването се координира с Дюкан,  и ще бъде изцяло съобразено с неговата възможност за участие.
Предполагам,  че когато това стане ясно, тогава ще ми се обадят. Peace


Ron4eto, трета фаза е за запазване на теглото. Това й е идеята. Някои продължават да свалят. И аз имах залитане надолу, но не го задържах.

missmarina, браво, завидна разлика!  bouquet

Майка Зайка, за среща винаги съм за, когато и където решите, е, имам някакви предпочитания за място, ама те обикновено биват одобрително уважени Laughing

Последна редакция: пн, 09 юни 2008, 18:26 от Орелия

Общи условия

Активация на акаунт