ЮЛСКИ бебчета '08 (тема 62)

  • 11 156
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 591
Браво на мама Лидия  smile3501 нека да са едно голямо и щастливо семейство newsm63

# 16
  • Варна
  • Мнения: 289
Ох, аз цял ден само се чудя какво да ям ...днес голям апетит ми се е отворил.. Close Може да от това че се излюпих рано-рано.Легнах на обяд- не можах да заспя и съвсем се вкиснах, после станах и ядах пак..Пу да му се невиди ...Купих си днеска от тези гащи дълбоки и грозни 3 чифта, даже по 1.50, памучни са.. И една ношница си купих с копченца и картинка ,тъмничка е, 2-ра вече имам за родилния дом - нали взех за кърмачки на пчелички ..хахаха..Точно за 1 час излизах към обед и едвам се прибрах, не ми е ден днеска, парцал съм направо....

# 17
  • Мнения: 195
Сисони, мерси за темичката    bouquet
Нип честита годишнина, още дълги години да сте щастливи заедно, а най-хубавия подарък през юли!
Аелия, честит ти рожденник да не те ядосва и да те слуша!
Ronky честита количка, много е хубава и със здраве да си я ползвате!
Браво на Лидия, пожелавам на всички като нея да родим!
Днес се консултирах с личен състав за документите за болничния. Не трябва декларация при положение, че вече си ползвала болничен и сметката, по която ще превеждат обещетението е същата. Припомниха ми, че такава декларация и документ от банката съм давала при първия болничен, който съм ползвала  Wink
jollity все си мисля да ти пиша, че филмчето от подписа ти е страхотно. Толкова ме разчувства, че взех да си мисля неща от сорта за чудото на сътворяването на живота, а в комбинация с музиката  Cry
Излязоха ми резултатите. ОК са с изключение на това, че хемоглобина ми още е паднал  Sad да видим дали ще ме тъпчат с желязо.
Друго което искам да споделя с вас е, че с таткото слушаме всеки ден сърцето на бебката с обикновена слушалка от апарат за кръвно и се рамазваме от кеф  Laughing

# 18
  • Мнения: 30
Сисони,благодаря за темичката!  bouquet
Честити празници на празнуващите!Щастие и любов желая!  bouquet
Ако е първи,този болничен за 45 дни преди раждане,тогава трябва декларация.

Стискайте палци утре,че на Калоян ще му махат третата сливица Cry!Нямя кяк,влияе върху слуха му и колкото по-навреме,толкова по-добре......

# 19
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен момичета! Hug

На празнуващите  bouquet

Искам да попитам дали някоя от вас ще ходи на отворените варти в Майчин дом утре от 14.00? Понеже аз съм се записала, но не ми се ходи сама. Ако има някоя можем да се видим. Embarassed

# 20
  • Мнения: 223
Честито на Нип, за годишнината, пожелавам ви да сте всяка година все по-щастливи   bouquet

Здрасти и от мен  Hug , аз днес ще се хваля. На който не му е интересно да не гледа Simple Smile

Тези дни нали правихме великото след-котково чистене и след това майсторихме разни неща вкъщи, та ето какво измъдрихме за бебешкото кътче Simple Smile (снимките са излезли тъмни и незнайно защо цветовете на стената изглеждат силни и наситени, а всъщност са съвсем светлички и меки... но нищо, както се вижда - така Simple Smile )

  (тук добавям и вратата, която бях забравила да налепя. Могат да се сменят местата на картинките)

А ето малко и подаръчета за бебчо от свекърва ми, която се върна от Италия и му донесе разни красиви нещица. Не ги показвам заради картинките, а искам да споделя, че материите са невероятни и съм много трогната от тези подаръци...  Heart

Два спални комплекта - чаршафчета и комплектче от хавлийка с 5 кърпи - от малки до големи
 

И това е най-забавното нещо, толкова е мъничко и смешно  Joy


А това е подарък за нас - и ние намазахме, нали скоро имахме годишнина Simple Smile Покривало с възглавнички за спалня и комплект чаршафи


До скоро, а сега отивам да ви чета Simple Smile

Последна редакция: вт, 10 юни 2008, 12:22 от Pea®ly

# 21
  • Мнения: 591
Пърли, нещата са страхотни newsm51 да са ти честити Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 2 884
 #Crazy Ето така не се къпе бебе...........................

http://www.youtube.com/watch?v=IZj4Go0UPn4&feature=related

Пърли- страхотни са  Heart Eyes а пантофкитееее Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 23
  • Варна
  • Мнения: 289
ама колко е мъничка и сладкаааа ........охххх... Heart Eyes Hug
Пърли, много е нежничко и сладко кътчето ви  Heart Eyes, а халата е трепач Mr. Green

# 24
  • Мнения: 2 070
Мацки, това което пиехте на Хипп като витамини - течно ли е или на гранули в метална кутия?
Пърли, много свежарско всичко.

# 25
  • Мнения: 13
Сисони   bouquet
Честито на мама Лидия , да и е жива и здрава дъщеричката !
Във връзка с това едно ново поверие - казаха ми да не си затварям багажа за да не тръгна да раждам  Joy докато не стане деня "Х"  Grinning Grinning

Малееееееее , аз още в 8-мия трябваше да родя в такъв случай  Mr. Green
ДеЩо , дано да се размине набързо настинката ти .
Ох, аз цял ден само се чудя какво да ям ...днес голям апетит ми се е отворил.. Close Може да от това че се излюпих рано-рано.Легнах на обяд- не можах да заспя и съвсем се вкиснах, после станах и ядах пак..Пу да му се невиди
Аз спах след обед и в момента в който си отворих очите скокнах и се засилих към хладилника  ooooh!
А Дуци или цял ден яде или е почнала да прави членските карти за клуба , че никаква не е писала  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Алиса 13 , щом се налага , ще я махнете . Стискам палци всичко да мине гладко и Калоян да не плаче много и да не се травмира детенцето  Praynig
Пърли , хавлийката с чехличките направо ме разтопиха  Hug много са сладки , а детското ви кътче е станало много приятно . Нашата спалня е толкова оранжева и шарена че просто ако направя детски кът и ще стане като на панаир вътре  Mr. Green
Защо го бършат с намокрени кърпи милото вместо да го полеят с водичка  newsm78 newsm78 newsm78

Последна редакция: пн, 09 юни 2008, 18:40 от danibon

# 26
  • Варна
  • Мнения: 289
Мацки, това което пиехте на Хипп като витамини - течно ли е или на гранули в метална кутия?

На гранулите е за кърмачки, мисля че на опаковката пише - чай за кърмачки.Другото са скочета за бременни с витамини Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 3 411
Здравейте,
бройте ме и мен за лекцията утре. Даже може да си имам компания, ще видим. А има ли някой записан за Деня на отворените врати в Токуда?

# 28
  • София
  • Мнения: 2 884
А дуци или цял ден яде или е почнала да прави членските карти за клуба , че никаква не е писала  Mr. Green Mr. Green Mr. Green


 rotfImbo rotfImbo rotfImbo Ей,  ще родя от смях бе хора....

# 29
  • Мнения: 2 070
Мацки, това което пиехте на Хипп като витамини - течно ли е или на гранули в метална кутия?

На гранулите е за кърмачки, мисля че на опаковката пише - чай за кърмачки.Другото са скочета за бременни с витамини Peace

А мерси, аз днес гледах две неща и двете на гранули - за бременни и отделно за кърмачки. Нещата на гранули никога не ми вдъхват доверие, няква химия са ми. Ще търся сокчето значи, да се подсиля малко. малко пенсионерската я карам напоследък - желязо, магнезий, сусам и мед, цитросепт и кво беше още... А всичките трябва да се пият с разстояние между тях, повечето на гладно, едни изчисления падат кога да се яде кога не. Отделно аз плодовете ги ям разделно от години насам, но напоследък ги подкарах както дойде...
Мен не ме пишете от гладните, жега ми е и ми се пият течности и плодове ми се ядат постоянно, само сутрин се будя и едва издържам да ми мине от хапчето и сусама времето, че да закуся.

Общи условия

Активация на акаунт