Как ще реагирате?

  • 3 868
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 428
Ще му обясня какво ще последва ако наистина го направи.
Всъшност моят мъж знае как ще реагирам ако ме удари, казала съм го още когато връзката ни започна да става сериозна и разбрах, че бих се омъжила за него: шамар = край. По този въпрос съм категорична.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Тръгнах да пиша как някои хора са по темпераментни от други, как гнева също си има степени, как не всички са сдържани и с хладен ум... Обаче! Като си представя колко яростни и злостни нападки ще отнеса, се отказвам. Не за друго, ами ще ме домързи да се обяснявам на всяка обвинила ме в малодушие и затваряне на очи.
Нашият праг на търпимост не би трябвало да ти е интересен, твоя е важен.   Peace

П.С Ако можехте да ме чуете какви неща съм казвала в яда си, щяхте да ме убиете с камъни. Joy

# 17
  • Мнения: 1 925
Явно много си го ядосала, за да те заплаши.  Tired
Бих се замислила защо се стига до това, да ме заплаши, дали и аз нямам вина за този му изказ.
Бих се замислила над заплахата, но знам, че ще отмине.
Никой няма право да посяга над физическата ми същност.  Naughty
Правят го слабите, които не знаят как да реагират по цивилизован начин.
Правят го и душевно болните и душевно наранените.  Rolling Eyes
Peace

# 18
  • Мнения: 3 621
Нашият праг на търпимост не би трябвало да ти е интересен, твоя е важен.   Peace

 Peace

П.С Ако можехте да ме чуете какви неща съм казвала в яда си, щяхте да ме убиете с камъни. Joy

и мене ...

понякога в яда си казваме какво ли не ... важното е да си остане само казано, защото ако мене някой посегне да ме удари , това ще е началото на края

# 19
  • Мнения: 11
НАПУСНИ ГО ВЕДНАГА,ако не ти доставя удоволствие да те бият,подритват,обиждат ,тормозят.Мъж,който посяга да бие със сигурност може и да те убие.
Я си отвори очите.Защо търпиш такова отношение?

Ти правила ли си го?Ако си,добре,ако не недей да даваш подобни съвети,прекалено много лабилни хора има тук.
Има една стара приказка "куче което лае,не хапе"
Споко,досега ако е искал да те е смлял.

# 20
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Не позволявай да те заплашва.....всичко зависи от теб,щом до сега не сте имали подобни проблеми....,защото допуснеш ли да те удари ,няма да му е за последен път.

# 21
  • Мнения: 216
Ти добре ли си?
как ще реагираш,ако някой иска да те набие?
Аз не искам никой да ме бие,още по-малко мъжа ми.
Бих се обадила незабавно на полицията дори само да ме заплаши.
Обаче като знам,че кой знае каква законова защита няма да имам,изобщо не бих се и оженила за мъж,който си мисли,че може да ме заплашва,камо ли да ме бие.

НАПУСНИ ГО ВЕДНАГА,ако не ти доставя удоволствие да те бият,подритват,обиждат ,тормозят.Мъж,който посяга да бие със сигурност може и да те убие.
Я си отвори очите.Защо търпиш такова отношение?
ха-ха-ха-ха Joy Joy Joyтоя форум вече се напълни с луди хора Joy Joy JoyТа защо не викна полиция  newsm78:lol:Споко бе мила-куче което лае не хапи Flutterмъж който е решил да те удари или набие ще го направи без предупреждения-личен опит

# 22
  • Мнения: 197
Моя ме заплашва редовно ("Шти люсна един шамар!")и избеснявам просто #Cussing outОб. в такива случаи хвърлям най-близкия предмет към стената. Посягал ми е и няколко пъти, доста брутално, но според него съм го заслужавала. После реве, че го малтретирам. Но нашите взаимоотношения определено не са за пример.  Имаме много проблеми, за които си затваряме очите. Този е един от тях. За мен дори само заплахата е демонстрация на мъжко надмощие и когато е насочена срещу любимия човек това означава край на доверието, а по-нататък и край на връзката. Ти сама си прецени каква е ситуацията при вас и се опитайте да я овладеете  още  в началото, да не се стигне до по-сериозни инциденти.

# 23
  • Мнения: 1 761
Ти добре ли си?
как ще реагираш,ако някой иска да те набие?
Аз не искам никой да ме бие,още по-малко мъжа ми.
Бих се обадила незабавно на полицията дори само да ме заплаши.
Обаче като знам,че кой знае каква законова защита няма да имам,изобщо не бих се и оженила за мъж,който си мисли,че може да ме заплашва,камо ли да ме бие.

НАПУСНИ ГО ВЕДНАГА,ако не ти доставя удоволствие да те бият,подритват,обиждат ,тормозят.Мъж,който посяга да бие със сигурност може и да те убие.
Я си отвори очите.Защо търпиш такова отношение?
ха-ха-ха-ха Joy Joy Joyтоя форум вече се напълни с луди хора Joy Joy JoyТа защо не викна полиция  newsm78:lol:Споко бе мила-куче което лае не хапи Flutterмъж който е решил да те удари или набие ще го направи без предупреждения-личен опит


Aз не живея в Бг.




Ти правила ли си го?Ако си,добре,ако не недей да даваш подобни съвети,прекалено много лабилни хора има тук.
Има една стара приказка "куче което лае,не хапе"
Споко,досега ако е искал да те е смлял.



Да, правила съм го.На мисля,че трябва да чакам да ме набие или да търпя да ме заплашва.Наистина моето мнение е крайно,но аз не защитавам насилието в никоя от формите му.Докато има жени,които прощават и намират за лудост търсенето на закрила (физиеска и емоционална) ще има и мъже на които изобщо не им пука как се държат с жените си.В моите представи мъж,който приема за реално възможно да удари жена,която и да е тя, не е добър съпруг.И дава много лош пример на децата си.

Ако на авторката и харесва да си живее с него.

# 24
  • Мнения: 60
Дори и да не те удари в отношенията се появява една пукнатина,която при всеки следващ път-ато със сигурност ще го има ще става все по голяма.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 735
Самата заплаха е грозно нещо-да имаш страх и несигурност.Но може да е казано в силен афект и да няма последици.По принцип, да удариш е признак на безсилие.

# 26
  • Мнения: 940
Абе аз си мисля, че заплахата няма нищо общо с действието. Ако двама човека не могат да се разберат, никой от форума няма да им помогне. Съжалявам, но аз не бих искала съвет от други жени. Решаваш--или го оставяш, или оставаш с него.

# 27
  • Мнения: 1 259
Заплахата си е заплаха, но случи ли се, не прощавай, защото ще стане по-зле!

# 28
  • Мнения: 649
ааалллллл мръсника той как ще ти говори така, ми ти представяш ли си да те беше заплашил, че ще те провеси през 9 етаж и така ще правите секс. Слушай сега бързо си вземай парцалките и да те няма, имаш си работа със психопат. Как не го разбра до сега не мога да разбера!

# 29
  • Мнения: 196
Ами зависи от човека аз като яхна метлата ги бръщолевя едни (неща който не бих направила)- да не си ми пред очите,а мъжа ми да ми каже нещо подобно...не знам как ще реагирам..не ми се е случвало никога.Това с развеждането според мен са глупости...
разведох те половината форум ей Joy Joy Joy,а за секса за единия крак и през терасата - съседите ще се нагледат hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт