Лятото дойде, ЯНУАРЧЕТО ще ходи на море!

  • 7 777
  • 288
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 104
Програмата и на нас ни беше интересна само 2-3 дни.Просто тръпката е друга когато казвам стига, не пипай, не така.

Чакаме само добри новини от otmiana-Diana!

Снежи, честито прическа.

Русенки, вашите дечица са много хубави и чаровни! Страхотни снимки!

# 226
  • София
  • Мнения: 3 249
Ели, мерси за програмата! И за ден да й е интересна - ще я инсталирам. У нас настава същински бой за компютъра и дистанционното напоследък. Открила е как се гаси компа с бутона Power на клавиатурата и все ме дебне да го цъкне ooooh!

Селма, сладкишът е ето този, но с някои промени - слагам 1/3 чаша захар, че и по-малко, с цяла чаша ми е безумно сладко. Слагам повече яйца (3-4 XL размер). Другото е същото

Манана, трябваше по-рано да пишете. Ние днес бяхме навън от 9 докъм 11.30 и не съм ти видяла постинга, а ме е страх и да не завали, че все забравям да купя дъждобран на количката, а стария го хвърлих.

# 227
  • Мнения: 1 104
Ним, най-после видяхме твоят сладкиш. Страшно ме е яд, че не те гледах, но видях постинга ти едва вечерта.

# 228
  • при принцесите
  • Мнения: 90
Здравейте, здравейте Simple Smile
Не съм влизала от 100 години Embarassed Embarassed и сега от няколко дни ви чета да наваксам.
Ние сме добре, растем, дивеем, сега и на нас кътниците ни виждат сметката. Направихме първото пътешествие с Деса - до Израел - малко на сватба и на море Party Скоро трябва да се местим в ново жилище, сега само майстори и магазини са ми на главата.

Милата Андреа, да се оправяте бързо Hug.
Нещо и болнички е имало напоследък, дано са здрави вече Peace.
Разбрах, че имаме и нови попълнения в отбора на двете чертички Simple Smile. Честито и безпроблемно  Simple Smile

# 229
  • Мнения: 1 289

Разбрах, че имаме и нови попълнения в отбора на двете чертички Simple Smile. Честито и безпроблемно  Simple Smile



Аз нали влизах рядко и съм назад с информацията  newsm78  Кои са новите бременелки?  newsm78

# 230
  • при принцесите
  • Мнения: 90
Ама аз нали от няколко месеца липсвам, та ти едва ли не знаеш.
Наистина трябваше да се обърна по име към тях Embarassed
Ехо и Бони, всичко да е както трябва Peace

# 231
  • Мнения: 1 289
Ама аз нали от няколко месеца липсвам, та ти едва ли не знаеш.
Наистина трябваше да се обърна по име към тях Embarassed
Ехо и Бони, всичко да е както трябва Peace

ЕЕЕЕЕ,браво   bouquet  За Бони не се сещам,ама Ехото си я знам лично.Ехо,много се радвам.Кога очакваш новото попълнение у дома?   bouquet

# 232
  • Мнения: 959
Шшшшшшттт....
....никой да не пише...
..тишината е достатъчно, оглушителна...

Еййййй, къде сте бре, мацки? Grinning

# 233
  • Мнения: 871
Шшшшшшттт....
....никой да не пише...
..тишината е достатъчно, оглушителна...

Еййййй, къде сте бре, мацки? Grinning

Гледаме мача Naughty

# 234
  • Мнения: 3 405
сега си идваме, ще пием вино
Наздраве!  Grinning

# 235
  • Мнения: 959
Сту, като гледаш мача, убави мъже имали?  Whistling



Анджи, Наздраве -   Grinning

# 236
  • Мнения: 7 421


Селма, сладкишът е ето този, но с някои промени - слагам 1/3 чаша захар, че и по-малко, с цяла чаша ми е безумно сладко. Слагам повече яйца (3-4 XL размер). Другото е същото


    Мерси,Ним!Този го знам от теб,май ,си го готвила веднъж и си коментирахме рецептата....Готин е!  newsm10
    Жалко,че съм изпуснала предаването! Sad

# 237
  • Мнения: 871
Сту, като гледаш мача, убави мъже имали?  Whistling

Има, има, ама при румънците Flutter На италианци съм се наситила Mr. Green Blush

# 238
  • Мнения: 4 111
Добър веееечер и наздраве!

Тинтю, не съм се снимала, на следващото събиране обещавам да присъствам на някоя снимка!

Мопси, благодаря, добре сме. Свилен свикна, но аз не мога да свикна с ранното ставане. Още 7 дни и майка ми ще излезе отпуска. Утре вечер ще излизаме с мъжа ми и ще спим в друга стая, т.е. в неделя ще се наспим... ех, нямам търпение:)

Елеонора, благодаря! А за срещата, радвам се, че не съм единствена желаеща, дано има и други!

Лека вечер, мили мои, пазете се!

# 239
  • Мнения: 260
Ним, този твой сладкиш го пробвах веднъж след като преди беше пуснала рецептата. Подозирам, че не се получи точко както би трябвало  Embarassed,  но все пак не беше лош. Решила съм да пробвам докато стане като хората (ако до тогава не отровя мъжа ми, че напоследък хич ме няма в готвенето  Crazy ).

Мими, пак ще бъде януарче - около 29-ти  Mr. Green Ти няма ли да се присъединяваш към нашите редици?  Party

Елина, как мина изпита?

Общи условия

Активация на акаунт