Лятото дойде, ЯНУАРЧЕТО ще ходи на море!

  • 7 803
  • 288
  •   1
Отговори
# 255
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Честит рожден ден, Мерка Hug Да си жива и здрава и Господ да ти дава много сили в борбата, която сте подели от ДБМ. Бъди все така лъчезарна и запленяваща Mr. Green


Миша и тя се опули в 6.50, но майка ми  ме остави да поспя до 8. Аз обаче цяла нощ вия от зъб, пращах Вики в 4 до денонощната аптека за хапове и като дойде се нагълтах с течен аналгин и Аулин и заспах като отрязана. А мислим утре да си пътуваме на Луковит и заради тъпия зъб се чудя да заминавам или не Tired Tired А така ми се ходи да си почина при мама на зеленко

Чакам новини от Диди, дано малката е добре и вече се възстановява Praynig

# 256
  • при принцесите
  • Мнения: 90
Добро утро Simple Smile. И ние ставаме в 6 smile3507
Магнолиам, честит празник и от мен Simple Smile. Много усмивки и много щастливи събития да те следват   bouquet  cook  bigdance2

# 257
  • Мнения: 959
Магну, специално за теб! Hug

Желая ти - Много любов, много щастие, много късмет, много, много, много от всичко което желаеш. Grinning

# 258
  • Мнения: 959
Анджи,мерси, че попита. Hug Ванеса, продължава да се стряска.  Confused
Аз, вече ходя на пръсти, говоря много тихо, но само някой съсед да чукне леко и тя скача, започва да гледа страхливо и издава един звук - кркгкр- с което иска да покаже, че някъде се шуми. Куче да чуе, положението е същото.
Предполагам, че ще го преодолее, но засега сме така.

# 259
  • Мнения: 1 217
Честит рожден ден,Magnoliamm! Много здраве,щастие и обич ти желая!  bigdance2  party006 dancing

# 260
  • Мнения: 3 405
Анджи,мерси, че попита. Hug Ванеса, продължава да се стряска.  Confused
Аз, вече ходя на пръсти, говоря много тихо, но само някой съсед да чукне леко и тя скача, започва да гледа страхливо и издава един звук - кркгкр- с което иска да покаже, че някъде се шуми. Куче да чуе, положението е същото.
Предполагам, че ще го преодолее, но засега сме така.

Опитай се постепенно да увеличиш звуците. За да не ходиш все на пръсти и да шепнеш. Може да й покажеш какви звуци издават различните предмети. Първо с по-тихи, дърво, пласмаса, почуквайте ги заедно, после и метални, стъкло, с по-силно дрънчене. Да стане като игра. Това ми хрумва сега.  Grinning

# 261
  • София
  • Мнения: 3 249
Магнолия, честит рожден ден! Бъди здрава, щастлива, много обичана, целеустремена и много усмихната!  bouquet Весел празник и наздраве! Heart Eyes


Шметерлинг, а с музика за фон не се ли подобряват нещата? Радио или още по-добре някаква спокойна музика, каквато харесваш и ти?

# 262
  • при принцесите
  • Мнения: 90
И Деси се стряска. Или по-точно примира от страх и тича да се гушне в мен. Когато:
- Аз съм в стаята при нея, но реша да кажа нещо на по-висок глас, така че да ме чуе Антон, който е в коридора.
- Той каже нещо пак от коридора през затворената врата.
- Ако някой хване да ремонтира нещо, дори леко да се чува, тя се страхува.
- В хотела в Израел, знаете как се чуват хората в коридора, умираше от ужас, някой като минеше покрай нашата стая.
Аз обаче не го мислех това за проблем newsm78, избягвам всякакви такива ситуации, които могат да я плашат.
Имахме един случай дори, виждам я, че прави нещо нередно и и се скарвам. Тя изобщо не разбра, че и се карам, а се стресна от вика ми и се сгуши в мен. Да ми стане гузно.

# 263
  • Мнения: 3 405
Не е проблем, според мен.
Много деца са чувствителни към резки и силни звуци. С времето привикват и отминава.

Момичета, морето е прекрасно. Снимах, ни по-късно ще кача снимки, ако позволите  Wink

# 264
  • София
  • Мнения: 3 249
Момичета, морето е прекрасно. Снимах, ни по-късно ще кача снимки, ако позволите  Wink

 smile3516 smile3515 smile3511

 cry

# 265
  • София
  • Мнения: 3 249
Я моля някой, който е пускал вече изследвания за ясла към ОДЗ, да ме светне

1. За колко време излизат резултатите и ако искам диването да тръгне на 1 септември, кога трябва да ги направя
2. Колко струват, ако не ви дадат направление?

 newsm78

# 266
  • Мнения: 3 405
Андж, и аз си имам футболистка  Crazy , даже и оранжев футболен екип и е купил татко и.   Crazy До края на европейското може и в психиятрия да вляза.  Mr. Green

 football football football

Ним, не тъгувай, 'найш к'ва жега беше   Nature Sunny

# 267
  • София
  • Мнения: 3 249
Ним, не тъгувай, 'найш к'ва жега беше   Nature Sunny

А ти пиеше бира с цаца и семъчеше над фокуса на фотото да нагласиш. Мъка, мъъъъкааа, вярвам ти! Wink Дай снимките да изплакнем око. Първо мъже, сега и море. Ще ме довършите, ей!  Mr. Green

# 268
  • Мнения: 959
Момичета тенкю, за съветите. Ще се възползвам от тях, и ще видим до къде ще я докараме. Hug

Ним, за изследванията мисля, че беше най много 10 дни, преди да тръгне детето на ясла. Но, принципно, стават бързо. В 8- ма поликлиника, за два дни ми станаха, когато правих на Денис.
А, и доколкото си спомням, дори и с направление, пак се плащаше нещо, но не бяха много пари. Някъде около 10лв.
Надявам се, да не съм ти дала, погрешна информация.  Simple Smile

# 269
  • Мнения: 1 289
Мерка, честит празник...
Грижи и неволи забрави,
празника с усмивка посрещни!
Дните да минават и да не тежат,
годините да се трупат, но да не личат!

Общи условия

Активация на акаунт