САМОКОВчето за вън реве, мама форума чете \new1\

  • 8 196
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983

Честит рожден ден на Митко на Даниелка

# 16
  • Мнения: 674


Честит рожден ден на Митко! Да расте здрав и умен батко и пръв помощник на Алекс в белите!

# 17
  • Мнения: 24
Охооооооо имаме си празник?!!
Честит Рожден ден на Митко, да е много здрав, весел и щастлив!!!

Ние сме добре / да не чуе дявола / Цвети си спи нощем, яде си, спокоен е. От една седмица видяхме че му е пробило и зъбче отгоре, а не сме го и усетили. Вече са 3, а тези дни не съм проверявала да видя дали няма и 4-то. Дано всички израстат без да ги усетиме. Иначе вече много дава зор да ходи, почти не иска да стои в проходилката, а само да го водим за ръце. Излезем ли в парка започва да се изпъва в количката да става да ходи. В нас по цал ден се водим за ръчичики и скачаме в надуваемия замък. И да се похваля, че кухнята която вече втора седмица ни носят много я харесва. Изяжда си всичко, а и те готвят наистина вкусно и разнообразно. Хайде стига съм ви занимавала, кажете за вашите дребчавци, как са ?

# 18
  • Мнения: 1 485
Привет от мен в новата тема! Hug

# 19
  • Мнения: 141
честит рожден ден на митко
Ани мерси за поправката,наистина нещо съм отплеснала Laughing
НИЕ сме болни и баткото и Ачо-текът им сополките и лека кашлица.На малкия по всяка вероятност е от зъбите Mr. Green или така поне каза педито,дано мине по леко без Аб ConfusedНощес се буди през 1час направо ми разказа играта...

# 20
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Да дам отчет и аз най-сетне от консултацията - Никче е 10кг и 71см, записахме си го в Несебър, биха му ваксините за 4-ти месец - държа се мъжки и само изскимтя \за разлика от мен - избягах в др стая\, утре сутринта ще идем да му пуснем и изследвания за кръв и урина.
Само се чудя тази урина в какво да я сложа newsm78, поставих на М задача да иде до аптеката, за да пита и да вземе нещо.
Жане, браво на твоето мъжле, дано цялата уста така безпроблемна да напълни със зъби Wink
Меги, връзвай чесана и бързо оздравявайте Naughty

# 21
  • Мнения: 674
 Аз току-щом се прибирам. Габи днес уцели от тотото - купих й 2 чифта обувчици, та и шапка..... Joy Много ми е кеф за обувките, защото досега нищо не й ставаше и имаше само 3 чифта.

 Сега я оставих да яде и спи при майка ми и аз започвам да чистя, уча и току-виж останало време за разкрасяване! hahaha

 Силве, браво на Ники! Hug Още половин килце и ще стигне кака си Габи! Laughing
 За урина има колектори за събирането и едни стерилни шишенца, в които да я сипеш после. Peace

# 22
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ще я стигнем Ели, тя сестрата ни каза, че другия път нямала да го мери на бебешкия кантар, а на този за по-големи дечица hahaha Joy Joy Joy
Ще кажа на М да види за шишенце Peace

# 23
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Имен ден Радостина-заедно с Ачко,но не на 8.10-а датата е 08.11.Някой се е поразсеял май Joy
а аз се чудих защо не мога да го намеря на октомври \че правя справка и с календар\ Crazy ooooh!

# 24
  • Мнения: 79
ЧРДна Митко,да расте здраво,безгрижно и слънчево дете!
 newsm59  bigdance2 bdbaloni
Ани,Мими ,имайте търпение всяко дете минава през такива периоди.Моята мома като не и угодя нещо и не реве,а пищи.Вчера вдигнахме центъра на главата си,но какво да се прави.

smile3501 smile3501 smile3501 на Цвети все така безпроблемно да му излизат зъбките tooth и да яде манджите(за разлика от нас),и на Ники за хубавите мерки(той и нас другия месец ни е задминал)
Бързо оздравяване на всички болни малчовци.

Честити нови придобивки на Габи.
 smile3521
Ама какъв дъжд вали само ooooh! ooooh! ooooh!,направо скачам в леглото и аз със Мими.
И ето да видите любимите ни занимания.

в пясъчника
след пясъчника Joy
Усмихнат ден на всички.

# 25
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Поли по повод снимката след пясъчника , Ники от 2 вечери се опитва да хване балончетата в коритото hahaha Joy Joy Joy
Ние се наспахме ooooh!
 

# 26
  • Мнения: 24
Цвети спи от 15.00 часа, но мисля и аз да полегна до него, че нещо ме домързя. Браво на Ники Peace!!! Ние ще трябва да го гоним на кг. с 1кг и нещо е отгоре Joy. Иначе сме 75см.

# 27
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Жане ние сме все ниски, така че няма на кой да се метне дългуч Joy

# 28
  • Мнения: 141
моят болник спи за 3-ти път днес.какво ли ще правим нощес,а дали може да му се спи от Панадола

# 29
  • Мнения: 3
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  НА МИТКО! nbirthday
ДА РАЗСТЕ ЗДРАВО  И ЩАСТЛИВО ДЕТЕ!
  party023  bigdance2 baloni



[b]Ани [/b]стискам палци Радостинчето бързо да оздравява!
Силве вие ни разбихте-колко е голямо НИКИТО ПУПУПУ!
Все така да разте здрав и голям мъж.
То и ние ходихме на консултация.И нас ни имунизираха-неплака много само малко!
Но сме доста по дребнички в сравнение с вас -7 килограма и 64 см.
Доста трябва да ядем за да ви настигнем Simple Smile
Зъбчета за сега нямаме ,но си пожелаваме също толкоз безпроблемно излизане като на Цвети.
Меги и на вас бързо оздравяване  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт