САМОКОВчето за вън реве, мама форума чете \new1\

  • 8 218
  • 292
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4
Дааааа -труднооо е но факт.

# 76
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Честит празник на Ачко и рожден ден на Емо!Много здраве,смях и щастливо детство!

# 77
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983

# 78
  • Мнения: 4
Добро утро,честит празник на Ачкко и Емо.Ви мерси за кафето вие не ходите ли на плаж по това време.

# 79
  • Мнения: 141
и аз мерси за кафето Wink
Ачко благодари за подаръците и поздравите Grinning

# 80
  • София
  • Мнения: 1 228
Честит рожден ден на Емо (с малко закъснение)!
Да е много здрав, много късмет и щури детски игри му пожелаваме!

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet


Честит празник и на Ачко!   bouquet  bouquet  bouquet

# 81
  • Мнения: 141
момичета гледахте ле снощи новините на  bTv,става дума за опасните бебешки шишита,ето и линк към репортажа  http://www.btv.bg/news/news_details.pcgi?cont_id=113850
Аз съм ужасена,от 1 г си тровя бебето Cry,после отивам да търся стъклени или шишета B FREE

# 82
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Бубе то на плаж с Ники не става, само за къпане ходим когато М е свободен.

# 83
  • Мнения: 228
ей момичета,излагаме се-бяхме на 2ра страница в отчетни,-по градове.Май много отдавна не ни се е случвало

# 84
  • Мнения: 141
ей момичета,излагаме се-бяхме на 2ра страница в отчетни,-по градове.Май много отдавна не ни се е случвало
а сега бяхме на последно място на 1-ва стр.,още малко и да ни изхвърлят на 2-ра аз да спася положението Wink.Как сте в тия жеги,ние до обяд ако излезем излезем,после вътре до 16-17ч.,доно Ачо се събуди по рано че имам работа из града.

# 85
  • Мнения: 228
Ето ме и мен,браво Меги Hug
Всички явно са навън,ние сутринта се прибрахме в Сф.А сега малката заспа и не можем да излезем по тази причина.

# 86
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ето ни и нас - адска жега е тук Tired Ники даже не успя да спи преди обяд.
Вчера ходихме до Помирие, че М трябваше да остави там мотора, а ние с Никче бяхме с джипа \че да си преберем таткото после\, много хубава разходка си направихме. Там е много по-тихо и спокойно. А аз забравих да го нахраня Blush мислих си, че е 17.30ч, а то било 18.40ч и той предрема 30мин. гладен, добре, че вече пие кисело мляко, та набързо го нахраних.
Следобяд като се наспи може да ходим до Бургас, а ако не ще ходим да се къпем.

# 87
  • Мнения: 228
Аз пиша само,за да ни върна на 1ва страница
Радостина в момента върлува с проходилката и пипа спящия си баща за краката,а ако ли не омотава пердето около себе си.и маха на хората навън,които така или иначе не вижда,а само чува.

# 88
  • Мнения: 228
Ама хора на мен не ми е интересно сама да си пиша и чета.

# 89
  • Мнения: 141
Ани и аз съм тук,ние с теб и Силвето сме най-редовни hit 1countingsheep,това съм аз сега не мога да спя

Общи условия

Активация на акаунт