Отговори
# 360
  • Варна
  • Мнения: 172
Здравейте!
Днес случайно споменах на голямата ми дъщеря за възможността да си пише писма с някое дете и за моя най-голяма изненада беше много въодушевена. Тя се казва Биляна и скоро ще направи 5,5. Може чете и  да пише с печатни букви. Интересува се от книжки, пъзели, конструктури, обича да рисува,  да гледа филмчета и да снима с фотоапарат. Играе народни танци.
Ще се радваме, ако някое дете без значение откъде, прияви интерес.

Последна редакция: ср, 05 юни 2013, 23:58 от Gloxi

# 361
  • Мнения: 428
Здравейте.
Радвам се ,че има такава инициатива, и че ще бъдем част от нея.
През август дъщеря ми ще навърши 8 год.
Обича да чете,пише,пее,рисува, да изобретява разни неща от хартия,обожава приложното изкуство.
Ходи на худ.гимнастика,танцува,катери се,виси по лостовете.Даже и в нас има такъв ,за да си прави упражнения.  Laughing
Когато има подходяща компания играе и с кукли"Барби".
Обича розовото и лилавото  Simple Smile
Силно се е запалила да си пише с другарчета от чужбина и България.
Очакваме предложения и адреси на лични  Hug Hug Hug
До скоро !   bouquet

# 362
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Здравейте, синът ми е на 7 години, чете и пише (не много красиво) на български и английски. Двуезично семейство сме. Предполагам, ще му е интересно да си пише с друго дете. Само в началото не очаквайте дълги и много красиви писма  Laughing Но нали това е целта, да се упражняват и да намерят нови приятели  Wink

# 363
  • Мнения: 180
Здравейте,
Поздравления за темата.Много ни хареса и решихме да се включим. Simple SmileМоят е син е на 9г. и 7м.Занимава се като тренира плуване,учи английски,обича да рисува и често кара ролери и колело.
Ще му бъде интересно да си пише с други деца. Simple Smile
Желаем ви приятен ден! Hug

Последна редакция: чт, 01 авг 2013, 11:28 от megi7

# 364
  • Мнения: 6
Здравейте! Аз съм момиче на 12 и случайно попаднах на тази тема.. Наистина ще е хубаво да си пиша с някое дете в чужбина.. Ако имате някакви адреси моля напишете ги.. Аз лично предпочитам да си пишем писма и да си пращаме подаръчета..  smile3503

# 365
  • Мнения: 41
Здравейте! Темата е страхотна ... и ме връща доста назад .
Моята дъщеря току що навърши 13г , само че интересите ни не са съвсем момичешки Wink
Интересува се от самолети, коли и футбол и баскетбол. Последно време и от мода Wink
Чете енциклопедии, гледа National Geographic i Discovery  и детективски филми.

Ще се радва да си пише с друго дете.

# 366
  • Мнения: 619
И ние сме кандидати Simple Smile
Дъщеря ни е луда на тема животни, с акцент към вълци, котки, гущери...Има си и домашен гущер-гекон и няколко дворни котки Simple Smile Рисува страхотно и може да си разменят и рисунки.
Живеем в Банкя, учи в София, 2 клас, на 8 години.
Ще очакваме предложения! Hug

# 367
  • Мнения: 3 293
Дъщеря ми е на 8год, чете и пише, макар и с грешки тук там, на български, през компютър също може. Живеем в Испания от много време. Ако има желаещи, могат да си пишат с нея

# 368
  • Мнения: 520
Здр попаднах на темата и смятам, че е мн полезна и интересна за децата, малко разнообразие от игрите на комп....аз имам две момченца, бати е на 7,11 м и е в първи клас, обича мн да гледа филми, ходи на плуване, обича и да чете, справя се с писането , е краснописа не ние силната страна, но поне е вярно това, което се пише ... би желал да си пише с някое детенце,  независимо момче или момиче
а, малкия е на 5 г и 8 м той е супер запален по Блей Блей-гледа филмчето, и постоянно с тях си игра има цяла серия от блейдъри, харесва още и образ филмчета като Дора изследователката, Диего и др, обича да играе игри и  на компютъра, пиши голяма част от буквичките.....
Адреси на личния .... в началото докато се установи диалог сигурно писмата ще са по кратки, но нали това е целта...

# 369
  • Мнения: 37
супер тема и идея! ще питам малчугана /на 6 и 1/2/ - още не може да чете и пише добре, защото е предучилищна, но дано да прояви интерес

# 370
  • Мнения: 2
Здравейте, и моята дъщеря се запали по идеята да си пише с другарче от чужбина ( дори сега иска да ми диктува какво да пиша  Laughing). Тя е на 9 години, обича да рисува, танцува, а последната и страст е желанието да готви  Wink. Сега с нетърпение очаква някой да изяви желание да си пише с нея.

# 371
  • Мнения: 120
Здравейте,
дъщеря ми е на 13 г., споменах й за варианта да си пише с дете в чужбина и тя се заинтерисува. Ако има някакви адреси или контакти, тя би била радостна да си намери ново другарче

# 372
  • Мнения: 4 915
Здравейте,

Чудесна идея!
Ние сме в България, търсим си другарчета за кореспонденция от чужбина.
Да запиша 2-те кандидатки:

Сияна, на 7 навършени години, първи клас. Обича да рисува, да танцува, да тича, да играе с кукли, интерес към модата и прическите, обича животни и най-вече котките. Харесва анимационните филмчета. Ходи на народни танци, плуване и шах. Любими цветове - розово и лилаво.  Wink Иска да стане моден дизейнер.

Мариела: на 9 години, трети клас. Има интерес към езици, учи английски, иска и друг език. Обича да чете, да рисува, да се катери по дървета.  Wink Ходи на плуване, народни танци и английски език. Любознателна, интересува се от всичко. Кара ролери. Обича природата, обожава котките. Проявява интерес към готварството и дизайн на торти.

П.П. Интересът ни е към класическите хартиени писма в пликове, с пощенски марки и може и картички да си разменят.

Последна редакция: нд, 11 май 2014, 13:34 от Free Soul

# 373
  • Варна
  • Мнения: 78
Здравейте!
Чудесна идея. Дъщеря ми е на 12 години и също би си писала с някого - момиче или момче, от България или от чужбина, няма значение. Важна е емоцията. Тя се интересува от модерни танци, хип-хоп, футбол. Обича животните и мечтае да пътува.
 Heart Eyes

# 374
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Ние също ще се опитаме да се влючим в така заформилата се група - сина ми (7г) още е много назад с българския, но има желание да опита, така че ако някое българче иска писма през месец с кривопис от нас ние сме в Канада. За сега ми се иска само с едно дете да кореспондира защото както казах сме много назад с езика.

Общи условия

Активация на акаунт