Какво ще правим тази година за седмицата на кърменето?

  • 15 325
  • 363
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 518
Хайде от Варна малко да се постегнем, че време не остана, като гледам колко майки има за тениски, значи можем да се съберем и повечко, поне една среща да си направим  Peace
Ами аз вече няколко пъти питах, ама варненската група се е закопала нещо в дълбока нелегалност ooooh! Laughing
Що се отнася до дейности и организация, аз съм насреща - само да ми се каже какво да правя Hug

# 316
  • Мнения: 3 595
За ССК Варненките моля: Отиваме към Морската на затворената площадка до летния да обсъдим какво ще правим за ССК. Ако има желаещи да се включат моля да заповядат Hug Да дам и линк към темата да не спамим общата: Заповядайте

# 317
  • Мнения: 195
Освен красивите потници и чанти не можах да разбера какво ще правим за седмицата на кърменето?

Ще има ли сбирка на много кърмещи майки и млякопийчета на едно място, къде и кога и какво точно ще правим?

Така като го пиша и ми става едно мило и хубаво много ще е готино да се съберем заедно  Joy да си побъбрим да си покърмим и да се повеселим, а...

Чакам отговор
И аз това питам, ама никой не ми отговаря Crossing Arms
а какво точно се счита за събитие по случай седмицата на кърменето? не тук ще се съберем, ще се поснимаме, по- смелите ще покърмят... трябва ли нещо специално да се подготви? дайте идеи!
иначе - за отбелязването- ще го отбележим, ако се налага- и всеки ден от седмицата...

Ще има Simple Smile Ще пусна темата съвсем тези дни. И разбира се, се търсят ентусиасти за организация и участие Simple Smile
Аз питам за София и съм готова да помогна с организацията за една сбирка на открито с бебе в ръка и цици напред  Joy

# 318
Освен красивите потници и чанти не можах да разбера какво ще правим за седмицата на кърменето?

Ще има ли сбирка на много кърмещи майки и млякопийчета на едно място, къде и кога и какво точно ще правим?

Така като го пиша и ми става едно мило и хубаво много ще е готино да се съберем заедно  Joy да си побъбрим да си покърмим и да се повеселим, а...

Чакам отговор
И аз това питам, ама никой не ми отговаря Crossing Arms
а какво точно се счита за събитие по случай седмицата на кърменето? не тук ще се съберем, ще се поснимаме, по- смелите ще покърмят... трябва ли нещо специално да се подготви? дайте идеи!
иначе - за отбелязването- ще го отбележим, ако се налага- и всеки ден от седмицата...

Ще има Simple Smile Ще пусна темата съвсем тези дни. И разбира се, се търсят ентусиасти за организация и участие Simple Smile
Аз питам за София и съм готова да помогна с организацията за една сбирка на открито с бебе в ръка и цици напред  Joy


Хаха супер изказване, браво... Joy Аз съм готова за същото. Чакам с нетърпение... Mr. Green

# 319
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Направили превод на 08.07.2008 :

DDimitrova - 25 лв.
dakelche - 30 лв.
bambi mama - 40 лв.
Шаманката | Мира - 62 лв.
JMihova - 10 лв.
hrisiv - 70 лв.
hedra - 30 лв.
Magrat - 20 лв.
Бухтичка - 12 лв.
Freli - 25 лв.
ra4e - 70 лв.
chiges - 20 лв.
Йоши - 35 лв.
shesi - 40 лв.
Мorgy - 25 лв.
fl0 - 30 лв.
ian4eto - 20 лв.
ШРЕКОВИЦА - 34 лв.
nMihailova - 35 лв.
Naasoq - 27 лв.
Бабъл - 30 лв.
Бумеранг - 25 лв.

Днес май няма анонимки  Mr. Green

На http://cck.atanasovi.info/ са обновенни данните и е сложено извлечение от 08.07.2008.

# 320
  • Мнения: 5 401
Направили превод на 07.07.2008 :

KETIK - 20 лв.

Кети е в списъка, под № 99. Тя си ми е лично другарче. Ще погледна сега другите тайнствени никове.

# 321
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Направили превод на 07.07.2008 :

KETIK - 20 лв.

Кети е в списъка, под № 99. Тя си ми е лично другарче. Ще погледна сега другите тайнствени никове.

ОК. За другите няма нужда - вече сме ги разконспирирали  Wink Може да погледнеш http://cck.atanasovi.info - постарах се да ги напиша с оригиналните никове.  ooooh!

# 322
  • София
  • Мнения: 2 348
Мъжът ми е превел в понеделник(7ми) 30лв - 3 тениски и 1 чанта, но ме няма в списъците. Сега прегледах бележките и видях, че той правилно е попълнил документа, но госпожа овцата от банката вкарала в компютъра името на вносителя като основание  ooooh! .
 Кажете каква информация да дам и на кого, че да се разбере дали са внесени парите въобще?
 Парите са преведени от Райфайзен Банк.

# 323
  • Мнения: 738
Значи грешката  е в skrech, mimsat!!!

# 324
  • София
  • Мнения: 2 348
Цъ! Май е в некомпетентната касиерка на некомпетентната банка. Ха, да видим дали ще пристигнат парички до ден и ако не, ще се  #2gunfire май.

# 325
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Направили превод на 09.07.2008 :


pepelyashka - 49 лв.
pile_5 | Пунчик - 99 лв.
Morena - 51 лв.
addi - 35 лв.
Любопитка - 50 лв.
Мама Дидка на бебе Влади - 20 лв.
shoboshko - 22.86 лв.
emi_bademi - 25 лв.
In4oka - 18 лв.
Драги ми господине - 9 лв.
Betty L - 45 лв.
mond78 - 30 лв.
лято - 30 лв.
Ханна - 4 лв.
skrech - 30 лв.
christina - 12 лв.
sweetkids_mama - 8 лв.
verolina - 20 лв.
микки - 32 лв.
Мери - 74 лв.

И днес анонимките ги разконспирирахме  Mr. Green

На http://cck.atanasovi.info/ са обновенни данните и е сложено извлечение от 09.07.2008.

# 326
  • Мнения: 579
Аз ги преведох днес обаче забравих да си пиша ника,Мирела Дончева съм.

# 327
  • София
  • Мнения: 2 348
 При мен нещата се променят. Аз съм от София и мислех, че ще сме на почивка 1 седмица, но се оказва, че ще сме 1 месец.
 Ще отскоча до Сф по някое време, но ако не съвпадне идването ми с раздаването на тениски, ще трябва да си ги взема от Бургаските отговорници.
 Кога най-късно трябва да кажа в кой град да ми изпратите поръчките?
 Всъщност ми е по-сигурно в  Бургас. На Бръмбазела ли трябва да пиша, че си променям града?

# 328
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Направили превод на 10.07.2008 :

tan4a - 34 лв.
Лилита - 30 лв.
Angeliha - 20 лв.
sise_to - 31 лв.
mamanaYana - 16 лв.
Merany - 25 лв.
geri1805 - 40 лв.
arllina - 30 лв.
Juliko - 16 лв.
Pepin - 15 лв.
Сенди - 15.50 лв.
Olive - 30 лв.
крокодил - 16 лв.
puh golqm - 54 лв.
baby_doll - 14 лв.
de3demonka - 43 лв.
yanast - 80 лв.
mylili - 18 лв.
IvelinaAtanasova - 16 лв.
zdravi4 - 10 лв.
desitka* - 25 лв.
thedragonbg - 20 лв.
just_an_ODDalisque - 50 лв.
Ферди - 35 лв.
enimna - 31 лв.
hedra - второ плащане - 30 лв.
Асенцето Simple Smile - 98 лв.

На http://cck.atanasovi.info/ са обновенни данните и е сложено извлечение от 10.07.2008.

Последна редакция: пт, 11 юли 2008, 00:02 от mimsat

# 329
  • Мнения: 5 401
При мен нещата се променят...
 Кога най-късно трябва да кажа в кой град да ми изпратите поръчките?

skrech, кога точно заминавате? Може би е най-добре да ни оставиш тел., за да ти се обадим и да преценим на място дали да ти пратим поръчката в Бургас или да те чака в София.  Simple Smile За нас е все 200!  Wink

Общи условия

Активация на акаунт