каква марка пюрета

  • 2 402
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 238
Зеленчукови и месни купувах на Хип и Сънвал, плодови на Хип, Гербер и после само Ганчев.

# 31
  • Мнения: 4 753
Давам и смятам да давам само на Хип, после ще си ги приготвям сама (евентуално)...

# 32
  • Мнения: 141
Ганчев,Овко,Ам-ам,Хаме... не съм фен на 1 марка само,важното е на бебо да му хоресват Laughing

# 33
  • Мнения: 7 201
Най-често Ганчев и Hipp.

# 34
  • Мнения: 4 056
Като въвеждам нова храна първо давам на ХИП, а после вече - може и на Ганчев. Например тиква на ХИП харесахме, но тиква с картоф на Ганчев - не. Но така знам, че не е проблемът в тиквата, а във вкуса на другото пюре, което наистина не беше добро.

Но Ганчев имат и хубави пюрета, притеснява че, слагат захар, а доколкото може да се вярва безрезервно на етикетите на ХИП - там няма

# 35
  • Мнения: 31 366
Давам Ганчев, Хип, Ам-ам, но най-много харесвам Семпер. Рибата е превъзходна и детето я яде цялата.

# 36
  • София
  • Мнения: 1 925

Какви пюрета предлага Милупа?  newsm78
[/quote]

има плодови, но са в кутийки като млякото на данон

# 37
  • Мнения: 147
Зеленчукови и месни - Сънвал, Бебевита
Плодови -  Ганчев, Бебевита
Бих давал и други, но малкия ги отказва Simple Smile

# 38
  • Мнения: 135
Плодови давам на Ганчев,а зеленчукови - Ганчев,Бебивита и Сънвал.
Понякога си ги правя и аз,когато ми се занимава.

# 39
  • Мнения: 2 231
Бейбивита, Хип, Гербер. Давала съм й други (ганчев, овко), но нещо им нямам доверие.

# 40
  • Мнения: 2 587
Всякакви!Купувах пюрета рядко и каквото си харешех на момента.

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 1 438
Купувала съм Хип, Нестле и Овко...Случвало се е и Сънвал да взимам, предимно рибните...

# 42
  • София
  • Мнения: 44 283
Гербер, сънвал, алете, нестле, овко плодовите само...хип....

# 43
  • Мнения: 286
Hame, Ovko, Бебивита, най-много малката яде пюретата на Ганчев Grinning, независимо дали месно или плодово, на Hipp не ги хареса особено Thinking.

# 44
  • Мнения: 583
В момента Хип,но лично на мен ми допадат Ам-Ам и Мендев/ или Мандев,не си спомням/,като съдържание.Най-важно е ,разбира се ,какво тя ще предпочете.

Общи условия

Активация на акаунт