Рокаджии - малки и големи! - 2

  • 21 674
  • 326
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 120
мег, завиждам....
Моя най - ярък спомен е от концерта на Металика в Пловдив...Незабравимо беше! #Crazy #Crazy #CrazyС удоволствие бих обиколила всички европейски  рок фестивали, но имам две малки деца, които нямам на кой да оставя дори да ида в някой пъб за по бира Rolling EyesЕ, все някога ще пораснат, и тогава....дръжте се концерти, Рокмама,с комин! Laughing Laughing Laughing Laughing box afwitch
motor

Аз също бях на Металика в Пловдив.Тази година  в София също.Направо се размазах.
Също така и на Мейдън и Сабат.
И аз имам две дечурлига кака на 4г. и мъж на 2г.Но да е жива и здрава майка ми да ги гледа.
моите са на 5 години голямата и на 7 месеца малката, а майка ми живее в Германия, свекърва ми - в Полша и абсолютно нямам на кого да разчитам...

# 106
  • Мнения: 161
Аз пък си водих киндера на Мейдън  Embarassed  докато ми беше още в корема. Седмица след това я родих - 2 дена преди термина всъщност.
Тепърва ще си търсиме заглушители (слушалки като на стрелбищата) да можеме да я правиме съпричастна  Grinning .

# 107
  • Мнения: 116
Здравейте, извинявам се че нахълтвам във вашата тема, но се нуждаем от безпристрасно жури, подготвяме благотворителен базар и сме систематизирали нещата, които правим и ако имате малко свободно време ви молим да ги погледнете и да кажете кое ви е заинтригувало за да направим още. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=345702.new#new
Благодаря Ви предварително.

# 108
  • Мнения: 373
Аз пък си водих киндера на Мейдън  Embarassed  докато ми беше още в корема. Седмица след това я родих - 2 дена преди термина всъщност.
Тепърва ще си търсиме заглушители (слушалки като на стрелбищата) да можеме да я правиме съпричастна  Grinning .
А проявява ли музикални предпочитания .Аз също се строих с рокаджия под прекритие и сега си личи привкус към Мейдън.От първите акорди ги познава  Mr. Green Уча го да прави Хеми Метъл, но за сега сме само на едното пръстче.нищо мама ще го научи Twisted Evil
За сега мй ни приключиха музикалните ангажименти.Като гледам и до година все още няма нищо интересно.Като изключим Депеш, които с радост ще посетя...първият беше невероятен вторият ще е зашеметяващ сигурна съм.Та за Мерилиан се двоумих аз...но като чух новият албум останах в потрес и се отказах....
Та така тази година беше добра откъм концерти, дано и догодина ни чакат още хубави мигове.
Аз пак ще пропусна Каварна  Cry

# 109
  • Мнения: 161
Ами то вкъщи се слуша или тежка музика или детски песнички...Даже помолих един приятел (имат група) да направят адаптирани за родителите "мама ми купи днес" или"хей ръчички", ама той нещо все забравя (сигурно е от многото им участия тук  там...Simple Smile ) Та, малката си клати главата в такт с някоя трашарийка, но не съм й показвала нито аз , нито таткото, така някак отвътре й идва  Laughing
За каварна...имаме само мераци, но май ще си останем с Дио (новогодишният концерт, който малката и на него е била в 4ти месец)

# 110
  • Варна
  • Мнения: 2 798
 Whistling
В последната минута от работното време се записвам в тази тема (току-що я открих). Надявам се да ми се появи утре в новите отговори,  Joy а пък аз да я прочета. Рокаджийка съм си, такова ми е и семейството. И хобито ми е такова.

Хайде, до утре!  Hug

# 111
  • Мнения: 373
Леле какви сте несериозни...аз влизам веднъж в месеца(и на два-три даже пак има няма веднъж  Rolling Eyes) ама пък вие като сте редовни пак не пишете  #Cussing out
Няма ли някой нещо да каже, някое ново албумче да покаже...давайте малко да кометираме тоя рок.Нали за това сме се събрали  Mr. Green

# 112
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Айде Peace
Някой харесва ли Helloween?
Слабост са ми от 20 год., но вече не са групата, която слушах тогава Confused

# 113
  • Мнения: 1 440
Айде Peace
Някой харесва ли Helloween?
Слабост са ми от 20 год., но вече не са групата, която слушах тогава Confused
Харесвам ги,да.Любими песни-"I want out!","Future World"

Хей,регистрирайте се в http://www.last.fm/group/bg-mamma !Откакто го направих,непрекъснато слушам любимата си музика.
lubricant,много благодаря,че ни показа този сайт! Hug

Някога имах доста богата гама от любими групи,сега също,дори още повече!
Искам да питам някой харесва или харесвал ли е Venom,Sodom,Desruction?А Running Wild?
Metallica са ми фаворити от 20 и повече години!

# 114
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Айде Peace
Някой харесва ли Helloween?
Слабост са ми от 20 год., но вече не са групата, която слушах тогава Confused
Харесвам ги,да.Любими песни-"I want out!","Future World"

Ама в чие изпълнение- Киске или Дерис?
И на мен са ми сред любимите, но в първоначалния си вариант.

# 115
  • Мнения: 120
Регистрирах се в ласт .фм....Много гот! Whistling newsm48

# 116
  • Мнения: 1 440

Регистрирах се в ласт .фм....Много гот! Whistling newsm48
Честито!Добре дошла! Hug

РЕНИ,Киске ме кефи повече!
А какво ще кажеш за Gamma Ray?

Последна редакция: пн, 24 ное 2008, 15:34 от bini_og

# 117
  • Linz
  • Мнения: 11 619

Регистрирах се в ласт .фм....Много гот! Whistling newsm48
Честито!Добре дошла! Hug

РЕНИ,Киске ме кефи повече!
А какво ще кажеш за Gamma Ray?
Харесвам само Helloween, и то най-вече в периода на Киске- за мен той е №1! Но това, което в момента е Киске не ми харесва, много се е разкиснал и разлигавил. Харесвам и някои от изпълненията на Дерис, но той е класи по-надолу.
Киске, Дикинсън и Хетфийлд са най-добрите изпълнители, които някога съм слушала! Толкова години остават недостижими Heart Eyes Само язък, че така се подкъсиха всички Twisted Evil

# 118
  • Мнения: 161
Е, че тооо Gammaray,ю и M.Киске.... newsm78

# 119
  • Мнения: 42
Има ли тук фенове на Гошо Минчев? Simple Smile

http://www.vbox7.com/play:c0facdad

За да се знае кой е силният пол!  smile3554

Последна редакция: вт, 25 ное 2008, 00:01 от raylight

Общи условия

Активация на акаунт