Мнения за минифурна

  • 2 513
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 8 283
цъфка, благодаря, но не ми трябват котлони и е тежка и няма да мога да си я разнасям насам натам (ням място за печка и идеята ми е да си я вадя като ни е нужна) затова избягвам засега този вариант.. иначе знам, че е добър ... те са наледници на Раховеца Simple Smile

# 16
  • Мнения: 19 493
А варианта електрическа тенджера не си ли обмисляла? В момента българските са по 80 лв. Ще ти спести място. Вярно е обаче, че тази тенджера нагрява само отгоре, но пък в нея стават много вкусни неща.

# 17
  • София
  • Мнения: 6 106
Продават ли се още електрически тенджери? Аз си мислех, че са останали само ветераните от детството ми...

# 18
  • Мнения: 19 493
Да, преди 2 седмици си купих такава от един магазин на Екзарх Йосиф на колелото на трамвай 20 (преди пазара точно). Затова знам цената.

# 19
  • София
  • Мнения: 6 106
Благодаря за информацията!  Simple Smile Само че колелото на 20-ката е на "Пиротска" - или за друго ми говориш?

# 20
  • Мнения: 19 493
Сега ще обясня. Като тръгнеш от Халите по Е.Йосиф към пазара - магазинът се пада в ляво, вече на завоя на трамвай 20 (не съм сигурна за номера на трамвая), там, където трамвая завива наляво и има един паркинг за коли преди пазара. Всъщност е накрая на Е.Йосиф и след това вече трамваите завиват. Отпред има надпис Идеалната баня или Видима идеал - нещо такова. Продават железарии, санитария. Първия път като попитах за тенджери казаха че продават но в момента нямат. На другия ден минах отново оттам - вече бяха получили. Иначе изръшках  де що има магазини в центъра - никъде ги няма.

# 21
  • Мнения: 1 305
За мен ел. тенджера е по-неудачния вариант. Много по-малко неща можеш да правиш в нея. А ти котлони имаш ли? Защото при наличието на котлони, слагайки каквато и да е тенджера отгоре имаш същия ефект като ел.тенджерата.  Wink

# 22
  • Мнения: 19 493
Извинявай, ама толкова години съм домакиня - не мога да си преставя как на котлона с обикновена тенджера ще пека баница или кекс например, както правя в ел.тенджерата. Или аз нещо не съм разбрала?

# 23
  • Мнения: 1 305
Имах предвид, за готвене на някои манджи, които по принцип се приготвят на фурна. Някакси по-удобно ми се струва за ползване. А бонуса при котлоните е, че може и кафе да си направи или да ползва тиган. Аз ако бях изправена пред този избор, бих избрала котлони + минифурната.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт